Şimdi Ara

Steam yasal indirme sınırlaması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba, bu soruyu başka bir konu altında da sordum lakin 1 haftadır cevap gelmeyince yeni konu açmak durumunda kaldım.
    Benim merak ettiğim konu, acaba steam den aldığımız oyunu aynı anda 2 farklı bilgisayara indirme hakkına sahip miyiz, Steam'in böyle bir sınırlaması olup olmadığıdır.
    Not : İki ayrı bilgisayarda aynı anda hesaba giriş yapılmayacak sadece 2 farklı bilgisayarda yüklü durup elimin altında hangi bilgisayar var ise o bilgisayardan steam'e giriş yapıp oynamaya devam edeceğim.

• Böyle bir sınırlama yok diye biliyorum. Oyunu farklı bilgisayarlara kurup, kurduğun oyuna sahip steam hesabıyla giriş yaparak istediğin bilgisayarda oynayabilirsin. Ben televizyona bağlı olan bilgisayarımı satmadan önce bu şekilde bazı oyunları oynuyordum ve bir sıkıntı olmadı.
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    Bana da sıkıntı olmaz gibi geliyor sonuçta ben sadece hesabıma giriş yapıp kaldığım yerden devam edicem de yinede emin olmak için sorma ihtiyacı hissettim
  • Genco89 G kullanıcısına yanıt
    Peki aynı anda iki kişi girebiliyor mu hesaba?
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Aynı hesaba aynı anda 2 kişi giremez sonuçta tek bir mail adresi üzerinde tek bir hesap açılabiliyor. Ama farklı bilgisayarlardan aynı hesaba girilir mi diye soruyorsanız eğer, her ne kadar denemesemde çok yüksek ihtimal bilgisayarlardan birini offline yapacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.