Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SelimmDD , Sinmyeong , Roronoa Zoro Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir - 32 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Final Fantasy xıv online almayı dusunuyorum öneren var mı?
  • Black mesa da henüz Xen bölümleri çıkmadı.2019 martta çıkacak diyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Risni -- 22 Kasım 2018; 9:10:44 >
  • Aylık ücreti Euro üzerinden veriyorsunuz. Ben de düşünmüştüm sonra vazgeçtim ama oyun güzel gibi.
  • Yine yalandan indirimler. Witcher 3 iki haftada bir zaten 29 liraya düşüyor, Rocket League yine 15,50 tl, neredeyse hiç bir avantajı yok indirimlerin, en azından yarın ekstra bir şey olmazsa normal haftasonu indirimleri diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Yıl başı indiriminde o

Alıntıları Göster
    Hadi ya bu indirimde yapacak bişey yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dörtbir

Yine yalandan indirimler. Witcher 3 iki haftada bir zaten 29 liraya düşüyor, Rocket League yine 15,50 tl, neredeyse hiç bir avantajı yok indirimlerin, en azından yarın ekstra bir şey olmazsa normal haftasonu indirimleri diyebiliriz.
    esas indirim aralık bu ısınma turu
    ama insafsızlık yapma daha ne olsun rocket league ve witcher'i 5tldenmi versinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 22 Kasım 2018; 10:48:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC originsde %60 indirim var. Alsam mı kış indirimlerini mi beklesem bilemedim.
  • tylolhot06 kullanıcısına yanıt
    Reskin AC oyunlarına sakın para verme 2 tane AC oynadinmi zaten hepsini oynamış sayılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 22 Kasım 2018; 10:58:13 >
  • Zayıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dakath

onu bedava dağıtmışlardı geçen sene. benim kütüphanede duruyor fakat yükleme zahmetinde dahi bulunmadım :D

Alıntıları Göster
    Seriyi iyi kötü demeden oynayıp bitireyim demiştim.Sıra black flag a gelmişti ama 40tl fala geldi bu oyun için bana.Artık sene sonu indirimlerinde tekrar bakarım.
  • AppropriateName A kullanıcısına yanıt
    Demek istediği şey bu oyunların normal haftasonu indirimlerinden farkı olmadığı. Çoğu ürün ara ara aynı indirime giriyor. Şimdiki gibi büyük indirimlerin bir albenisi, farkı olmalı.

• Max 20 liraya eğlenceli, parasını fazlasıyla hak eden bir oyun önerir misiniz?

Ekran kartım 1050ti

• quote:

Max 20 liraya eğlenceli, parasını fazlasıyla hak eden bir oyun önerir misiniz?

Ekran kartım 1050ti
    tarzına bağlı ama age of empires 2 hd,mafia 2,mount and blade warband,civilization V,killing floor 2,divinity original sin,LA noire,shadow warrior 1-2,saints row 3,Euro truck simulator,rocket league öneririm içlerinden sevdiğini çarp

fps,strateji,rpg,sim kategorilerinden birini seversin heralde diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 22 Kasım 2018; 12:20:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppropriateName

tarzına bağlı ama age of empires 2 hd,mafia 2,mount and blade warband,civilization V,killing floor 2,divinity original sin,LA noire,shadow warrior 1-2,saints row 3,Euro truck simulator,rocket league öneririm içlerinden sevdiğini çarp

fps,strateji,rpg,sim kategorilerinden birini seversin heralde diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    hocam o dediklerinin hepsini ya oynadım ya bitirdim, az grafikleri de iyi olsun. watch dogs 2'yi almayı çok istiyodum da bütçeyi baya aşıyor maalesef. rise of tomb raider mı alsam acaba? 2013 oyununu yeni bitirdim.

• quote:

hocam o dediklerinin hepsini ya oynadım ya bitirdim, az grafikleri de iyi olsun. watch dogs 2'yi almayı çok istiyodum da bütçeyi baya aşıyor maalesef. rise of tomb raider mı alsam acaba? 2013 oyununu yeni bitirdim.

Alıntıları Göster
    tomb raider alabilirsin ama watch dogs 2 sakın alma leş yakında bedavaya verirler zaten nasi ilkini bedava verdilerse.
    Ama sende ilginc adamsin hep 20tl olcak maximum diyorsun hemde paranin hakkini vercek diyorsun hemde yeni ve görüntüleri sağlam oyun istiyorsun hepsi birden olmaz ne yazıkki görüntü iyi ve yeni oyun kategorisine just cause 3 uyuyor ama o da boş oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 22 Kasım 2018; 12:17:18 >

• Dakath kullanıcısına yanıt
    Hocam Watch Dogs 2 gayet iyi bir oyun ama optimizasyon sikintisi var malesef. Su siteden bakabilirsin:https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.168400.0.html
    Ekran kartiniz 1050ti oldugu icin oyunu fhd high 40 fps veya 720p medium 70 fps oynarsiniz. O yuzden tavsiye edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 22 Kasım 2018; 12:16:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Hocam Watch Dogs 2 gayet iyi bir oyun ama optimizasyon sikintisi var malesef. Su siteden bakabilirsin:https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.168400.0.html
    Ekran kartiniz 1050ti oldugu icin oyunu fhd high 40 fps veya 720p medium 70 fps oynarsiniz. O yuzden tavsiye edemiyorum.
    hocam biliyorum zaten o siteyi highda 45 fps alırım, gayet güzel bir değer, 30 fps ve üstüyse benim için yeterli hatta ultrada bile oynayabilirim.

• Ubisoft için nedense hiç iyi şeyler düşünmüyorum çünkü aşırı paragözler ve apaçık türk düşmanlığı yapıyorlar ama bazı yapımları da başarılı örn; r6

Ubisoft batsın da diyemiyorum o kadar r6’da emeğim var ayrıca ilerde gelecek olan skulls and bones baya heyecan verici

Ancak ubisoft, avrupanın bize takdığı hasta adam lakabı gibi olmalı hiçbir zaman rockstar games kadar zengin olmamalı ancak iflas da etmemeli her zaman hasta olmalı hatta oyunlarını ucuza satmak zorunda kalmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 22 Kasım 2018; 12:25:18 >
  • Merhabalar, uzun zamandır almak isteyip de alamadığım euro tuck simulator'ı bu indirimde almak istiyorum ama sadece oyun yeterli olur mu yoksa essential paketini almam daha mı iyi olur? Bir de human fall flat eğlenceli bir oyuna benziyor sizlerin de görüşlerini öğrenmek isterim bu oyun hakkında. Teşekkürler.
  • Beyler bayanlar ac odysse indirimli hali 200tl küsür önceden ilk çıktığında 180e alırdık indirimle 70-80 liraya gelirdi bu düzene isyan ediyorum almıyorum aldırmıyorum. Adamların türkiye fiyat politikası yere düşene de bi tekme biz atmış olalım cinsinden

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.