Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: VenomSV , muccos Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 12 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
245.565
Cevap
1.830
Favori
11.368.118
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    651 Mesaj
    steam ne zaman indirim yapar acaba ya yakında varmı bi indirim? vac ban yedik yeniden dizicem hesabı:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutrgun -- 9 Mart 2017; 23:15:42 >

Orijinalden alıntı: umutrgun

steam ne zaman indirim yapar acaba ya yakında varmı bi indirim? vac ban yedik yeniden dizicem hesabı:(

yaza kadar yok gibi duruyor.eskiden paskalya diye mart veya nisan sonu olurdu.şimdi sadece yaz sonbahar ve kış var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hangi oyunda hile kullandiniz?

|
    |
    umutrgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vac ban ise Cs:Go'dur muhtemelen

|
    |
    Plan-B kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SleeplessZ

Şu anda Wildlands'ı en ucuza nerden alabilirim arkadaşlar ?

Gamersgate
    |
    |

cs go aslında oynamadım hiç arkadaş kurbanı olduk diyelim:) 1 senedir öyle hesap ama artık rahatsız ediyor 330 oyunlu hesap ama vac yuzunden rezil durumda bi daha tövbe valla:) hesap bu - http://steamcommunity.com/id/umutrgun/ gtav indirime girse yeter artık gerisini ben dizerim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutrgun -- 10 Mart 2017; 0:22:53 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Faithful Blood Day , Plan-B

Valla forumda görüyorum,hileden banlananların %95 suçu arkadaşına amcasına bilgisayarındaki programlara atıyor Bu arada hile kullanan herkesin sonu böyle olur inşallah..En sevdigim oyunu bile oynanmaz hale getirdiler

|
    |
    umutrgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben kullanmadım demedimki gevsegin biri söyledi yakalanmıyor ban yemiyor felan diye ona uydum kullandım:)
    |
    |
    Plan-B kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: umutrgun

cs go aslında oynamadım hiç arkadaş kurbanı olduk diyelim:) 1 senedir öyle hesap ama artık rahatsız ediyor 330 oyunlu hesap ama vac yuzunden rezil durumda bi daha tövbe valla:) hesap bu - http://steamcommunity.com/id/umutrgun/ gtav indirime girse yeter artık gerisini ben dizerim:)

hocam gidin cs go alın smurf kasın bence.vac ban sorun yapmazsa bu hesaptan devam edin bence.baya saglam hesabınız

|
    |

• DH Yönetici
    7720 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

İdle master bugunu pm atabilecek var mı lütfen? Pm olsun çünkü konudaki link geride kalıyor, kaybolup gidiyor.

Bir aralar kendim çekmiştim, buyurun herkes yararlansın.

Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Yüzbaşı
    604 Mesaj

Banlanmayız değil mi hocam ya 1000 tane kart çıkarıcam bu taktikle çünkü :)
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birşey olmaz.
    |
    |
    SleeplessZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1109 Mesaj
    Origin'de Meksika artık olmuyor sanırım. CVC kodu hatası veriyor. Ancak Brezilya halen mevcut ve daha ucuza geliyor. Star Wars: Battlefront 23 TL 'ye geldi hatta taksit seçeneği bile vardı.
    |
    |

# Sarah Linden #
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Idle master orijinalinde bu sınırı koyduysa bence vardır bir bildiği.

Yukarıdaki vac banlı şahıs da 2. Hesabı da vac yapmış maşallah ama o oynamıyor arkadaş kurbanı

|
    |

Sağolun hocam 100 tane kart düşürdüm hızlı ve seri iyimiş ^^
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Homefront: The Revolution nasıl bir oyundur arkadaşlar ? metacritic puanı düşük geldi ? tavsiye edermisiniz

Oyun bug dolu. Açık dünya ama kendinizi özgür hissettiren bir yapısı yok. Silahları ve kullanım hissi cidden çok iyi. Onun dışında görevleri ve yan görevleri başta güzel gelse de sonradan kendini tekrar ediyor. Eğer çok fazla oyunsuz kaldıysanız alıp oynayabilirsiniz ama tavsiye etmem ben.
    Kyk yurdunda Steam üzerinden nasıl çevrimiçi olabilirim? Oyun indirmeyeceğim sadece çevrimiçi oyun oynamak istiyorum başarım kasmak için. Hangi akla hizmetse yasaklı steam. Açıkçası ha çevrimdışı oynamışım ha korsan. Keyif vermiyor maalesef. Vpn falan mı lazım? O zaman da banlanmaktan falan korkuyorum farklı bir ülke üzerinden bağlanırsam. Rezillik ya steam neden engellenir ki.
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.