Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9891. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 27 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.748
Cevap
2.720
Favori
21.318.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98899890989198929893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O iki oyun zaten doğuştan optimizasyon özürlü. Bütün ayarlar üst seviye açıkken 1070i bile silkeliyor .
  • Her mesajında kendi sitesinin reklamını yapan bu şahıs neden uyarılmıyor veya banlanmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deutchwhy22

quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum16

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

call of duty modern warfare ve black ops serisini severek oynayan birine tom clany the rainbow önerirmisiniz baymadan oynanır mı,aksiyon baslıyormu direk,gecenlerde homefront rev aldım acık dünya oyunu gibi baya kapsamlı oldugu icin iade etmistim

Aksiyon az r6da genelde taktik ve yavas oynanis var

oo bana gelmez hocam ozaman,bilgilendirme için sağol taktık yok bambamlık bi aksıyon oyunu arıyorum,canım sıkıldıkca call ofları oynuyorum bastan onlarda baydı artık.

Titanfall 2 öneririm en ucuz dr.oyunda şuan

yok hocam o tarz mekanikti robotumsu tarzı oyunları sevmıyorum o yuzden infinite warfare falan bile oynamadım hic,insan insana direkt olarak savas lazım bana

Cod u oynadım ama titan çok üstün ondan tabi tercih meselesi . Kaliteli hızlı bir oyun gelmiyor aklıma başka bf4 ü biliyosunuzdur zaten :D

aynen hocam onuda gecen oynayıp bitirdim tekrardan bide hitman episode 1-6 sardı tam dıyordum oda kısa sürdü,şimdi arayışlardayım yine :D

Single mı oynuyorsunuz hocam genelde

aynen hocam hep single,multi oynamam

Sizin oyun kültürü benden geniştir ozaman bişey kalmadı bende :D

yok hocam bi call of bi bf bi hitman,moh,sniper ghost,bunlara tam benzer oyun bulamadım hıc yıllardır dogru duzgun neyse pes etmeden arastırmaya devam :)

Anladığım kadarıyla açık dünya olmayan doğru düzgün hikayesi olan fps oyun arıyorsunuz.

wolfenstein the new order
    wolfenstein old blood
    spec ops the line
    remember me
    thief
    alien isolation
    ryse son of rome
    darksiders serisi

bunlara göz atabilirsiniz.Özellikle wolfenstein oynamadıysanız bence aradığınız oyun o.

ilk üc benim istedigim tarz,ben biraz da eski tarihlerde gecen oyunlardan pek hoslanmıyorum ama yinede wolfenstein ı bi inceleyeceğim,spec ops line bana grafik yönünden düsük geldigi için tercih etmemistim pek, son dörtlü pek bana hitap etmiyor hocam,yinede ilk üclü icin tesekkur ederım

Metro 2033 redux a bak derim rus half life i diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hasenk kullanıcısına yanıt
    şikayet edilmediği için sanırım. diğer mesajlarına da baktım, hiç biri şikayet edilmemiş. gözden kaçmış sanırım. ilgileniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

selamlar... Beraber PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS oynayabilecek 20 yaş üstü arkadaslar arıyorum. Oyuna sahip olan oynamak isteyen arkadaslar pm atarsa sevinirim.

UPPP arkadaş kimse almadı mı şu oyunu , aldıysanızda grupca oynamak istemiyormusunuz? Anlamadım ki.
  • Günün indirimi : Men Of War: Assault Squad 2 -- 9,8 TL ( Complete 11,8 TL)

http://store.steampowered.com/app/244450/
  • deutchwhy22 D kullanıcısına yanıt
    Hikayesi fps seviyorsanız Bioshock ve Borderlands serilerini öneririm. Crysis de iyidir.

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    Hocam kalkacağını nasıl anladınız? Ben de yan hesabımla 18 kuruşluk oyun aldım ama açılacağını belirten bir şey göremedim
  • ARkadaşlar merhaba az önce arkadaşım banka kartı ile oyun almaya kalkmış 3 kez hata vermiş sonra kredi kartı ile almış ancak ilk 3 denemsinde banka kartından tutarın çekildiği gözüküyor.Böyle birşeyle karşılaşan varmı?Banka topus team e atıyor.Steam hesap detaylarında sadece kredi kartı hareketleri gözükmekte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

ARkadaşlar merhaba az önce arkadaşım banka kartı ile oyun almaya kalkmış 3 kez hata vermiş sonra kredi kartı ile almış ancak ilk 3 denemsinde banka kartından tutarın çekildiği gözüküyor.Böyle birşeyle karşılaşan varmı?Banka topus team e atıyor.Steam hesap detaylarında sadece kredi kartı hareketleri gözükmekte..

Provizyonda kalmistir. Duzelir bence 1 haftaya max.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

quote:

ARkadaşlar merhaba az önce arkadaşım banka kartı ile oyun almaya kalkmış 3 kez hata vermiş sonra kredi kartı ile almış ancak ilk 3 denemsinde banka kartından tutarın çekildiği gözüküyor.Böyle birşeyle karşılaşan varmı?Banka topus team e atıyor.Steam hesap detaylarında sadece kredi kartı hareketleri gözükmekte..

bende ayın 15 inde wild land i iade etmiştim halen parası gelmemiş şimdi farkettim.Ben bir ticket açayım bankayı aradım onlarında haberi yok nasıl iş la bu.Steam de bunu yapacaksa artık
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Steam cüzdana iadeler onay sonrası 24 saat içinde gelir. Karta olan iadeler ise değişmekle beraber en az 1 hafta sürer, bu süre 25 güne kadar çıkabiliyor. ( Daha erken sizin için Nisan'ın başlarında da gelir o para ) Bundan sonra karta iade yaparken 2 defa düşünürsünüz. Provizyon, iade, kart onaylama parası veya yanlış çekilen tutar olsun Steam kimsenin parasına çökmez Provizyon işlemleri veya yanlış/fazla çekilen işlemler 1 haftaya, Kredi kartını ilk defa kullananlar için onaylama ücreti ( 2 TL civarı ) 3-4 güne, Karta olan iadeler de 25 güne kadar gelir hesabınıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 26 Mart 2017; 22:10:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santuri Efendi

Hocam kalkacağını nasıl anladınız? Ben de yan hesabımla 18 kuruşluk oyun aldım ama açılacağını belirten bir şey göremedim

Oyunu aldıktan sonra banın 1 ay sonra açılacağına dair bilgi verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kendomen -- 26 Mart 2017; 22:17:14 >

• Steam hesap kısıtlamasının kalkması adına 20 tl'lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. 20 tl'lik harcama yapmadan aldığımız küçük oyunlar artık kısıtlamanın kalkmasına neden olmuyor. Veya oyun almak yerine "steam üzerinden" 20 tl lik cüzdan kodu yüklerseniz yine hesabınızın kısıtlaması açılır. yüklediğiniz kodu indirim zamanı kullanabilirsiniz tabi.

Bir de son olarak PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS oyununu oynayan arkadaşlar biraz oyunu tanıtabilir mi? Yani optimizasyon sorunu var mı hangi sistemd hangi ayarda kaç fps falan alınıyor merak ettim açıkcası.
  • Z8300 işlemcili tablet için oyun önerisi istiyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swerty111

Steam hesap kısıtlamasının kalkması adına 20 tl'lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. 20 tl'lik harcama yapmadan aldığımız küçük oyunlar artık kısıtlamanın kalkmasına neden olmuyor. Veya oyun almak yerine "steam üzerinden" 20 tl lik cüzdan kodu yüklerseniz yine hesabınızın kısıtlaması açılır. yüklediğiniz kodu indirim zamanı kullanabilirsiniz tabi.

Bir de son olarak PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS oyununu oynayan arkadaşlar biraz oyunu tanıtabilir mi? Yani optimizasyon sorunu var mı hangi sistemd hangi ayarda kaç fps falan alınıyor merak ettim açıkcası.

H1z1 tarzinda.buyuk bir haritada son kisi olarak hayatta kalmaya calisiyorsun.oyunda ne yazikki optimize sıkıntılari var.iyi bir sistem lazim su an icin

• Optimizasyonda sıkıntı varmış. Forumunda biraz inceledim 1080-1070 kullanıp 60 altında fps alanda var 100 alanda var. 960 kullanıp low ayarlarda 45-60 alanda gördüm, şehirlerde 15-20 ye kadar düştüğünüde yazmıştı. 2 hafta sonra optimizasyon için güncelleme gelecek. Ben o zamana kadar bekleyip öyle alacağım.

Oyundan bahsetmeyi unutmuşum. Oyun H1Z1 in king of the kill in yapımcısı tarafından yapıldı. Büyük bir ihtimal H1Z1 Battleroyale da bu yüzden isim değiştirdi. Karakter dinamikleri H1Z1 e göre daha iyi. Oyun başlangıcında ineceğin yeri kendin seçebiliyorsun. Çeşitli araçlar mevcut, güncelleme ile atv gibi yeni araçlarda gelecek. Silah çeşitliliği tatmin edici düzeyde, silahları upgrade edebiliyor olmakta oyuna renk katmış. Gözüme batan noktaysa haritanın H1Z1 e göre biraz daha boş olması oldu. Daha az yeşillik var doğada çoğunlukla açıkta savunmasız bir şekilde kalıyorsun. İleride güncelleme ile yeni haritalarda gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Clk -- 27 Mart 2017; 0:25:39 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

quote:

bende ayın 15 inde wild land i iade etmiştim halen parası gelmemiş şimdi farkettim.Ben bir ticket açayım bankayı aradım onlarında haberi yok nasıl iş la bu.Steam de bunu yapacaksa artık

15 gunden evvel gelmiyor ki zaten? Milyar dolarlik sirket 100 liranizin uzerine yatmaz hocam rahat olun.

• Witcher+Witcher 2'nin olduğu paket en az kaç liraya düşmüştü, tekrar ne zaman düşer?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Witcher+Witcher 2'nin olduğu paket en az kaç liraya düşmüştü, tekrar ne zaman düşer?

ilk oyunu 2 liraya digerini 5 liraya mi 9 liraya mi ne almistim simdi yanlis da olmasin da.
  • 
Sayfa: önceki 98899890989198929893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.