Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı
245.811
Cevap
1.832
Favori
11.400.297
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    4571 Mesaj

row meksikalı birine keyle sattım .
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    http://steamrehberi.com/steam/indirimler-ve-firsatlar/1-dolara-48-steam-oyunu-alma/

şu sitede anlatılmış kolay gelsin.
    |
    |

Ben düşünüyorum fakat PS4'te 60$'dan satışa çıkmış Steam'e gelirse ve fiyatı 180-220 arası olursa hayal olur

Orijinalden alıntı: equasezy1

NieR: Automata almayı düşünen var mı?

Ben düşünüyorum fakat PS4'te 60$'dan satışa çıkmış Steam'e gelirse ve fiyatı 180-220 arası olursa hayal olur

Onceligi konsola veren hicbir oyuna bilgisayar icin para vermeye degmez bence, ikisinin prensipleri farkli oldugu icin genelde rezalet port oyunlar cikiyor ortaya.
    |
    |

Orijinalden alıntı: acaluka

Aylık bundle ile TW Warhammer alıp almama konusunda çok ciddi kararsızım. Yani oyun neredeyse bomboş geliyor, her şeyi, hatta ırkları bileartık DLC olarak satmak nasıl bir akıl tutulmasıdır anlamış değilim. Biraz daha bekleyim Complate Pack gibi bir şey çıkınca almak daha mantıklı gibi. Acaba yanında verecekleri diğer oyunlar sağlam çıkar mı? Total War oyunlarını severim ama suyunu çıkarttılar bu DLC işinin...

40 tl civarında Total war warhammer ve yanında 6 7 oyun daha verecek. Steam de indirime girdi geçen haftaydı sanırım 120 tl satıyordu. Hadi diyelim %50 indirim yese 89 tl olacak. 40 tl bandına düşeceğini sanmıyorum ana oyunun. Ki yanında daha oyun verecek. Steam dlc leri ile indirime soksa oyunu yine bu kadar makul bir fiyata düşmez bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Daha fazla bekliyoruz bu dollar serisi bundlelarını
    |
    |
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Yarbay
    5448 Mesaj
    İlk defa bu tarz bir bundle aldım. Bakalım ne kadar getirisi olacak.

• Onbaşı
    30 Mesaj

Hocam ben oyunları komple aldım asf açtığımda 160 civarı kart hakkım vardı. Her birini 10 kuruştan satsak bile 16 lira steam bakiyesine bir getirisi olacak.
    |
    |
    Angel of the Lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çalışıyor. Ben ban yemedim. Yiyeni de duymadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SuperPunch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pweck5

Bugünki indirimler çok kötü bence.

Gas guzzlers var guzel duruyor.
    |
    |

teşekkürler cevap için.
    |
    |
    TheNewAtilla kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam asf dediğiniz steam idle master'dan daha mı iyi? Ve kart hakkı sınırı olduğunu bilmiyordum. Nasıl bakıyoruz ona acaba? Gerçi pek aktif bir steam hesabım yok.

|
    |
    swerty111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1473 Mesaj

en son 24 aralıkta 32.03'e düşmüş.
    |
    |
    Gezmeyi Seven Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şimdi sıra bunlardan kart düşürmeye geldi. idle masterdan denesem 46x2=92 saat sürecek. vay anam babam..

önemli ekleme: bu arada ultra mega zega pakette hani 46 oyunlu olanda diyorum 140 veya 145 kart var ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNewAtilla -- 27 Şubat 2017; 23:42:0 >
    |
    |
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Yeni 1$ Bundle
    https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-ultra-bundle

Teşekkürler hocam, aldım ben de şimdi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Bugün şu Undertale ya da Elite Dangerous indirime girse. Oynamalık oyun bulamıyorum

Elite Dangerous bilemicem ama Undertale efsane. Herkesin deneyimlemesi lazım mutlaka.
    |
    |
    Bundlestar bariz bir şekilde buradan alıp yapıyor. Takip ediyorum sürekli, yenileri geliyor arada bir en düşük fiyatlara göre sıralayınca. 2 gün önce almıştım, baktım şimdi bundle'a aynıları var. Price yukarı ok işareti (artan fiyat ) para cinsini RUB, page size da 50 yapın, CTRL + F yapıp steam yazın, ödeme kısmında credit card / debit card olanları alın, hem daha ucuza geliyor hem de siz de olanları boşuna almıyorsunuz. Konunun uzmanı arkadaşlarıma sorum, hep merak etmişimdir bu adamlara bu keyler nereden geliyor ve nasıl bu kadar ucuz oluyor
    https://plati.com/cat/miscellaneous/20887

Tavsiye ettiğim satıcılar:

SteamMarket®
    Drunk Patrick

Diğer tavsiyem random key olarak şu link: ( Steam'de bir miktar oyunum var, 30 tane de 24 tanesi bende olmayanlardan çıktı. Farklı oyunlar çıkıyor kart düşürmelik, Endorlight çıkaranlardan değil ) ( you are the best yorumları bana ait )
    https://www.plati.com/itm/steam-key-random-no-reference-only-keys/1478790

Edit: Rus sitesi, keyler çalıntı olur insanları zor duruma düşürürsün diyenler için söylüyorum, risk alıcıya aittir. Sanal kart ile alışveriş yapın, limiti tutardan 40 kuruş fazla ayarlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 28 Şubat 2017; 0:2:28 >
    |
    |

# Sarah Linden #

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.