Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (982. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 33 Misafir (4 Mobil) - 34 Masaüstü9 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
349.741
Cevap
2.720
Favori
21.318.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazondan alırken us adres olarak ne veriyorsunuz vat vergilerinden falan kurtulmak için. arkadaşa renegade ops alıcamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified
    Bu arada Sega Complete Pack 99 dolarmış ama cidden iyi görünüyor. Haksız mıyım?

Alabilecek olan için neden iyi olmasın ki?
  • Deus Ex. indirimi iyimiş. 4 gün bekleyelim steamden bomba indirim gelmezse alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

amazondan alırken us adres olarak ne veriyorsunuz vat vergilerinden falan kurtulmak için. arkadaşa renegade ops alıcamda

Sayfa 315'te @laider adlı arkadaş yazmış ben onla aldım.

Bu arada @ghimco'ya teşekkür ederim bize haber verdiği için çok ucuza almış olduk
  • Amazondan shogun 2 nin dlcsini alsam steam e ekleyebilrmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguz_Cole

quote:

amazondan alırken us adres olarak ne veriyorsunuz vat vergilerinden falan kurtulmak için. arkadaşa renegade ops alıcamda

Sayfa 315'te @laider adlı arkadaş yazmış ben onla aldım.

Bu arada @ghimco'ya teşekkür ederim bize haber verdiği için çok ucuza almış olduk

Rica ederim maksat beraber oynayalım

• Adres kısmını salladım ben. Çok mu önemli ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykrm

quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

quote:

Renegade Ops Steame ekleyebiliyoruz değilmi ?

Evet

Haber verdiğin için saol, aldım.

Edit: Oyunu amzondan alınca 2 dlc bedavadan veriyor, hemde 3$ çok iyi bence kaçırmayın.
    Edit 2 : Bu dlc ler daha yeni çıkan oyuna yeni campaing bölümler ekleyen ve yeni karakter ekleyen dlc lermiş, kesin alın yani.

Steam'e ekleme nasıl oluyor?
    Achievement ve online desteği falan geliyor mu acaba?
  • 14 tane kömür craft ettim ;

ilk 7 den %25 C1 indirimi ikinci 7 den %33 codemasters indirimi geldi ... Kömür işini bırakıyorum artık günlük hediyelere bakıcam
  • Arkadaşlar, yeni indirimlere son 1 saat... Ve bir sorum var Crysis 2yi nasıl Origine ekleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

Arkadaşlar, yeni indirimlere son 1 saat... Ve bir sorum var Crysis 2yi nasıl Origine ekleyebilirim?

originde redeem product code var, oraya keyi girdiğinde eklenir.
  • quote:

14 tane kömür craft ettim ;

ilk 7 den %25 C1 indirimi ikinci 7 den %33 codemasters indirimi geldi ... Kömür işini bırakıyorum artık günlük hediyelere bakıcam

Tamamen şans işi, benimde 4 tane kömür var nasıl olsa 7 kesin olur acaba craft etsem mi yoksa uğraşmasam mı kararsızım! millete skyrim çıkıyor bize jamestown gibi oyunlar!!!

• quote:

quote:

Arkadaşlar, yeni indirimlere son 1 saat... Ve bir sorum var Crysis 2yi nasıl Origine ekleyebilirim?

Teşekkürler peki biliyoruz ki Crysis 2 bir ara Steamdeydi aynı oyunu Steame de ekleyebilri miyim aynı kodla? Maksat kütüphane dolsun
  • Bu kadar kömürü nasıl alıyorsunuz anlamıyorum. Ufak oyunları sırf gift için satın mı alıyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler peki biliyoruz ki Crysis 2 bir ara Steamdeydi aynı oyunu Steame de ekleyebilri miyim aynı kodla? Maksat kütüphane dolsun

yok ekleyemezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Bu kadar kömürü nasıl alıyorsunuz anlamıyorum. Ufak oyunları sırf gift için satın mı alıyorsunuz?

Trade yoluyla alınıyor. Yoksa küçük oyunlar için dğemez tabi ki.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok ekleyemezsin

Hadi y ayine de sağol bu arada, 40 dk kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: jeyjey11

quote:

quote:

quote:

Renegade Ops Steame ekleyebiliyoruz değilmi ?

Evet

Haber verdiğin için saol, aldım.

Edit: Oyunu amzondan alınca 2 dlc bedavadan veriyor, hemde 3$ çok iyi bence kaçırmayın.
    Edit 2 : Bu dlc ler daha yeni çıkan oyuna yeni campaing bölümler ekleyen ve yeni karakter ekleyen dlc lermiş, kesin alın yani.

Steam'e ekleme nasıl oluyor?
    Achievement ve online desteği falan geliyor mu acaba?

Steamden oyunlar sekmesine tıkla sonra steamde ürün etkinleştir war, oraya amazondaki product codu gir. Sonra indrimeye başlıosun ztn. Achievement ve online desteğide war ama online bi tek co-op war heralde.

• quote:

quote:

Bu kadar kömürü nasıl alıyorsunuz anlamıyorum. Ufak oyunları sırf gift için satın mı alıyorsunuz?

Trade'i sadece arkadaşlar arasında mı yapıyoruz yoksa herksle yapabilir miyiz? Yukarda arkadaş 15 kömür harcamış. Trade ile olmaz bu gibime geliyor.

Birde kardeşimin hesabındaki kömürü kendi hesabıma takas yapmadan aktarabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeCRiS -- 22 Aralık 2011; 19:22:58 >
  • quote:

quote:

quote:

Trade'i sadece arkadaşlar arasında mı yapıyoruz yoksa herksle yapabilir miyiz? Yukarda arkadaş 15 kömür harcamış. Trade ile olmaz bu gibime geliyor.

Birde kardeşimin hesabındaki kömürü kendi hesabıma takas yapmadan aktarabilir miyim?

Arkadaş olarka ekli olan herkesle sohbet sekemsinden trade yapabilirsin ve illa envanterdekileri takas etmen zorunlu değil oynamadığın bir oyunu 5-6 kmüre bırakabilirsin....

İkinci sorunu görmemişim onu da evet takas da karşı taraf hiçbir şey vermeyebilir de. Takas da kendi tarafını boş bırakman yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam.Fisher -- 22 Aralık 2011; 19:25:40 >

• 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.