Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Flowter , Flowter Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88338834883588368837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız o şekilde oyun almaktan vazgeçtim. Steam cüzdan alsam ordan sıkıntı olur mu acaba :)
  • Lamphire kullanıcısına yanıt
    10 farklo kartı toplarsanız rozet yapabiliyorsunuz hocam, rozet de profil icin 100 xp veriyor. XP lerle level atlıyorsunuz steam de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SnowJon kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkürler
  • Arkadaşlar bu yaz indirimlerinde yeniyim, Witcher 3 e. pass indirime girer mi sizce yoksa DLC leri tek tek mi alayım?
  • donsuzfare D kullanıcısına yanıt
    Ben birçok video izledim youtube'da ve hiç büyük düşüşler görmedim. Patlamalarda %10-20 düşüş oluyor sadece. Youtube'da "Just Cause 3 r9 290" diye aratarak sizin kartınızın durumunu görebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sizce kartları sizce satmak mı mantıklı yoksa beklersek fiyat artar mı ?
  • Payne7 P kullanıcısına yanıt
    Önce ana paketi al sonraki indirimlerde DLC'leri alırsın. Ben öyle yapacağım.
  • SpellCaster kullanıcısına yanıt
    Düşmesi daha olası geliyor. Rozet yapmak daha mantıklı
  • Theared kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, fakat bende ana oyun mevcut. Bu yaz DLC lere bakayım demiştim, ama indirim gelemeyecek gibi.
  • saolun hocam
    @Theared
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

Haklısınız o şekilde oyun almaktan vazgeçtim. Steam cüzdan alsam ordan sıkıntı olur mu acaba :)

Arka sayfalara bakarsan zaten 200 lira yükleyenlerde oldu.Site mtcgame in yan kuruluşu ister gift al ister bakiye farketmez kullanmayanlar yorum yapıyor doğal olarak yanlış yönlendiriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 24 Haziran 2016; 10:46:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Payne7 P kullanıcısına yanıt
    Gelmezde zaten. Önerim illk oyunlara sahip değilseniz Trilogy almak. Sonraki indirimlerde gelir onlarada indirim.
  • Oyun Alımınza %10 Daha indirim yaparım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei Splinter

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

hiçbiri istediğim fiyatta değil. Dead by daylight alıp kapatıcaz galiba bu dönemi

Hocam o daylightın mantığını çözemedim ben.Amacımız ne o oyunda?

Oyunda toplam 4 tane seçilebilir kurban ve 3 tane katil var,oyun içerisinde ise 4 kurban var ve 1 tane katil var,kurbanların amacı jeneratörleri yakmak ve kapıyı kullanıp katilden olabildiğince hızlı ve hatasız kaçmak,harita da dağılmış jeneratörler bulunmakta bunlardan 5 tanesini çalıştırarak haritada bulunan iki kapıya elektrik veriyorsunuz,ve kapılardan bir tanesi açıp kaçmaya çalışıyorsunuz tabii bu sırada katil de armut toplamıyor,katiller tüm jeneratörlerin yerlerini biliyorlar ve sürekli onları kontrol ediyorlar,kurbanları gördükleri yerde indirip öldürmeye çalışıyorlar o sıra da kurban arkadaşınızı kurtarıp kurtarmamak sana bağlı riske girip kurtarırsınız katili peşinize takabilirsiniz ama takım bir kişi fazla olacağından oyunu daha çabuk bitirme şansınız var bu karar tamamiyle sana kalmış.Oyunki her kurbanın ve katilin kendine özel perkleri var bu perkler karakterlerin özellikleri üzerine kurulu.Oyundan keyif alırsın ama oyunda sıkıntılarda mevcut mesela arkadaşlarınla özel oyun dışında buluşman çok zor hep denemen gerekiyor bildiğin rastgele denk getiriyor oyun sizi,bu da bazen can sıkıcı olabiliyor.Oyun erken erişimde oynayan arkadaşların var ise denemeye değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 24 Haziran 2016; 10:53:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xMira

Just Cause 3'de ki fps droplar bazı noktalarda oyunu oynanmayacak hale getiriyor yorumlarda yazılanlar kadar varmış.Malesef iade edicem çok heves ederek almıştım ama oynanıcak gibi değil.
    Benim gibi bundle alanlar indirip denesin bir an önce 2 haftayı doldurup elinizde patlatmayın.
    Bu arada yine benim gibi bundle alanlar just cause 3 için 33,37 TL iade veriyor.Yani rise of the tomb raider 43,39 TL ye gelmiş oluyor. 57,85 yerine 43,39 vermiş olduk.Sadece rise of the tomb raider almak isteyenlerde bu yöntemi değerlendirebilir.

Edit:Yemiyormuş beyler ikisini beraber iade ediyor.

Ben Tomb Raider'ı çok önceden almıştım. Bugün bundle ile Just Cause'u indirimli aldım. Tek başına iade edebilirim herhalde değil mi? İkisini bir almadım çünkü. Gerçi 20 liraya geldi oyun 38 gb indirip de iade etmeye değer mi bilmiyorum açıkçası. Neyse bir insin de bakalım. 3-4 ay önce sorduğumda yağ gibi akıyor demişlerdi ama hayırlısı.

Edit: Bu arada Tomb Raider'ın sovyet rusya haritası da berbar bir optimizasyona sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 24 Haziran 2016; 10:55:46 >

• Don't Starve DLClerini almaya değer mi 8.92 TL diyor. Ana oyun ve together var.

Bu arada together oynamak isteyen varsa PM. :D
  • Arkadaşlar arkadaşıma yeni Steam hesabı açtık ama yine kredi kartı ile oyun alamıyoruz, internetten cüzdan kodu alsak yeni açılmış bi hesapta kullanabilir miyiz bu kodu?
  • Dolar yüksek olduğu için indirim yapsalar bile yüksek fiyatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survival

The walking dead derim susarım

Onu bitireli çok oldu hocam yeni sezonu çıksın diye bekliyorum artık
  • Fiyatların yüksekliği şimdi de dolar kuruna bağlanmış
  • 
Sayfa: önceki 88338834883588368837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.