Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5193. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 33 Misafir (2 Mobil) - 34 Masaüstü5 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51915192519351945195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bek max paynenin multiplayeri nasıl? Zevk veriyor mu?
  • ayar94 A kullanıcısına yanıt
    Hiç oynamadım. Hikaye modunu bitirdim bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

@Brolaf
    7 şer dolara 2 tane almıştım, toplam 33 e sattım. bugünde 7 dolara mor aldım bi tane. mor takım boş değil, dün oyunun başlarında çok çaldılar morlardan, şevkleri kırıldı bugün gene bastırır inşallah

@TiRaNTx
    eşya alınca %50 yapıyor mu tam emin değilim ama büyük ihtimal yapıyodur. ben önce steam hesabına yükleyip ordan alışveriş yapıyorum

edit: 6.8 e bot koyduydum. buraya yazarken bot 1 tane daha mor token almış

Hocam bot nasıl koyuyoruz bulamadım ben ?

Bir oyuna rozet yapacağımda 2 3 kartım eksik 0.07 düşerse alsın summer sale olduğu için yükselmiş fiyatlarıda

• Max Payne 3 alacaklar beklesin. 30 Hazirana kadar o fiyatta kalacak. Flash Sale, Daily Deal'e filan girebilir. Girmezse 30 Haziranda alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

@Brolaf
    7 şer dolara 2 tane almıştım, toplam 33 e sattım. bugünde 7 dolara mor aldım bi tane. mor takım boş değil, dün oyunun başlarında çok çaldılar morlardan, şevkleri kırıldı bugün gene bastırır inşallah

@TiRaNTx
    eşya alınca %50 yapıyor mu tam emin değilim ama büyük ihtimal yapıyodur. ben önce steam hesabına yükleyip ordan alışveriş yapıyorum

edit: 6.8 e bot koyduydum. buraya yazarken bot 1 tane daha mor token almış

bende 9.24 gözüküyor hocam sen nasıl aldın yahu çözemedim valla

ben 6.8 e teklif koyduydum bot 5.75 e almış sonradan fark ettim
    biri demek ki 5.75 e satmak istemiş. o anda en yüksek teklifi ben verdiğim için benim ki almış.
    bot böyle durumlar için işe yarıyor. bot olmasaydı ben o fiyatı görüp tıklayıncaya kadar satılmış olurdu

• Arkadaşlar bizde ucuz olupta diğer steamlerde pahalı olan hangi oyunlar var steamtrades te kullanmak istiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Arkadaşlar Skyrim inerken duruyor nedense 1 dakikayı geçmeden acaba bir çözümü yokmu yoksa devamlı basacakmıyız o tuşa.

İndirmelerde TR serverı değiştirin. Yada 2-3 gün bekleyin şuan aşırı bir yoğunluk var Skyrim için. Steam forumda bile mesaj atmışlar neden indiremiyoggg diye bağırıp kızıyorlar.

Anladım hocam teşekkürler.
  • Şuan yeşil takımdayım. Elimde mavi takımın tokeni var. Eğer onu kullanıp mavi takıma geçersem yeşil takımın tokeni envanterime gelir mi?
  • Arkadaşlar indirimdeki oyunlar çok mu dandik bana mı öyle geliyor?
  • evet bugün baya kötü, topluluğun seçimi oyunları zaten berbat, nasıl bunlara oy vermişler anlamadım 17 dolara aom mi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Papers, Please oyunun steamdeki %50 indirimini (4,99$) beğenmeyenler burdan alsın:

Papers, Please 2,99$ (3 saat sonra kampanya bitiyor.)
    https://www.humblebundle.com/store/p/papersplease_storefront

Oyun çok basit geldi hocam. Oynadıysanız yorumunuzu alabilir miyim?

Ben de yoğun övgüler üzerine dün kampanya kapsamında alıp oynadım, çok beğendim.

İncelemeleri okumanı, Google'dan araştırıp yorumları okumanı, sözlük sitelerini okumanı öneririm.

Oyunda hayalî bir Doğu Bloğu ülkesine gişe memuru olarak atanıyoruz ve kıt kanaat maaşla ailemize bakmak asıl amacımız. Gişe memurluğu da kolay değil, her gün çeşit çeşit insanla muhattap oluyorsun. Politik nedenlerden ötürü sadece bazı ülkelerden geçiş serbest. Ayrıca, terörist saldırı gibi vakalardan dolayı ülkeler arası geçiş gittikçe zorlaşıyor. Daha katı kontroller yapmak zorunda kalıyorsunuz. Bu da oyunun gittikçe zorlaşmasına neden oluyor. Yaptığınız hatalı geçişler maaşınızdan kesilmesine neden oluyor, bu da eve daha az para götürmeniz demek. Bu da ailenizde sağlık sorunları ve açlığı getiriyor. Rüşvet bile var oyunda ki bu amaç doğrultusunda başvurmuyor değilsiniz.

Grafikleri çok eski, boyutu çok küçük, senaryo basit gibi; ama bunlara aldanmayın.

Hocam ingilizce düzeyi ne durumda ? Anlamak için çok iyi ingilizce istiyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tokenlar ne yapınca düşüyolar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayar94

6 dolar da fena bir fiyat değil. Multisi nasıl acaba bir bilgin var mı?

Multiplayer'ı başlarda iyiydi de, son zamanlarda eskisi kadar oyuncu yok. Başarılı bulmuştum ama. Denemeye değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Papers, Please oyunun steamdeki %50 indirimini (4,99$) beğenmeyenler burdan alsın:

Papers, Please 2,99$ (3 saat sonra kampanya bitiyor.)
    https://www.humblebundle.com/store/p/papersplease_storefront

Oyun çok basit geldi hocam. Oynadıysanız yorumunuzu alabilir miyim?

Ben de yoğun övgüler üzerine dün kampanya kapsamında alıp oynadım, çok beğendim.

İncelemeleri okumanı, Google'dan araştırıp yorumları okumanı, sözlük sitelerini okumanı öneririm.

Oyunda hayalî bir Doğu Bloğu ülkesine gişe memuru olarak atanıyoruz ve kıt kanaat maaşla ailemize bakmak asıl amacımız. Gişe memurluğu da kolay değil, her gün çeşit çeşit insanla muhattap oluyorsun. Politik nedenlerden ötürü sadece bazı ülkelerden geçiş serbest. Ayrıca, terörist saldırı gibi vakalardan dolayı ülkeler arası geçiş gittikçe zorlaşıyor. Daha katı kontroller yapmak zorunda kalıyorsunuz. Bu da oyunun gittikçe zorlaşmasına neden oluyor. Yaptığınız hatalı geçişler maaşınızdan kesilmesine neden oluyor, bu da eve daha az para götürmeniz demek. Bu da ailenizde sağlık sorunları ve açlığı getiriyor. Rüşvet bile var oyunda ki bu amaç doğrultusunda başvurmuyor değilsiniz.

Grafikleri çok eski, boyutu çok küçük, senaryo basit gibi; ama bunlara aldanmayın.

Zaten aklımdaydı almak, dün 3$'a görünce aldım hemen Surgeon Simulator ile birlikte. Her ne kadar başarısız olsam da oyun çok eğlenceliydi, her taraf COD kopyası oyun kaynarken böyle oyunlara ihtiyaç var. Yalnız oyunun tekrar oynanabilirliği pek yok sanırım, yaşanan olaylar aynı, karşına çıkan tipler aynı?

Oyun kısa değil. Hikaye modunda belli bir son var tabii, sonra tekrar oynamak istersen aynı şeyler geliyor. Ama bir de Endless modu var, onu ben de henüz daha oynamadım.

• İkincilik yarışı fena yav çok çekişmeli
  • TeknoBerkay T kullanıcısına yanıt
    2.ye teselli ödülü var mı
  • Yarış aşırı traş arkadaşlar.Takımı kazanıpta oyun kazananıda görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBerkay

İkincilik yarışı fena yav çok çekişmeli

İkinciye de bir şey yok ki. Ben yeşile hayret ettim kimler varsa orda sağlam iş yapıyor bu sefer ya da hile yapıyorlar.
  • Arkadaşlar yeşil takım tay tv de canlı yayına çıkmış. Atları arapmış açıklama yapıyorlar.
  • Far Cry 3 Deluxe edition aldım 10 dolara. Geçen yıl bu oyunu korsan oynamıştım. İkisi arasında bi fark yok deluxe olmasının ne artıısı var bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 51915192519351945195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.