Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Judassem Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 38 Misafir (3 Mobil) - 35 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27922793279427952796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ashestoashes

Dear Esther $1.73

http://www.greenmangaming.com/s/ca/en/pc/games/adventure/dear-esther/

Tşkler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöl'den Denize isimli Amazon Dijital Oyun Paketi Sadece 10$ (18 TL) Paketin içerisinde Bioshock, Bioshock 2 ve Spec Ops The Line oyunları yer almaktadır.

http://www.amazon.com/Desert-to-Sea-Bundle-Download/dp/B0091T6FQO/ref=pd_sim_vg_18
  • Battlefield Hayran Paketi Amazon'da sadece 20$ (36 TL) Paketin içerisinde Battlefield 2 Complete Collection, Battlefield Bad Company 2, Battlefield Bad Company 2:Vietnam, Battlefield 3 oyunları yer almaktadır.

http://www.amazon.com/Electronic-Arts-Battlefield-Pack-Download/dp/B00CPBZEPI/ref=pd_sim_vg_10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gambit_Poker

quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Dark Souls alacaktım stoğa girer mi yeniden ?

Hangi siteden bahsediyorsunuz bilmiyorum ama şuan gmg ve gamersgate'de var hocam ancak 40$ eğer indirim olursa bende alacağım.

hocam zaten indirimde amazonda 7.49 $ cok satildi galiba normalde ay sonuna kadar surecek kampanya ama key yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mafia 2 alıcam arkadaşlar hep istemişimdir ama hiç indirime denk getiremedim.Gören veya duyan olursa haber verirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Mafia 2 alıcam arkadaşlar hep istemişimdir ama hiç indirime denk getiremedim.Gören veya duyan olursa haber verirse sevinirim

yalnız değilsiniz bende 1 seneden fazladır bekliyorum ama hada görmedim büyük ihtimal yaz indirimlerinde olur.
  • Beyler amazon'dan ininal kartla hiçbir işlem yapmadan alıp kodu aktif edebilir miyim?
  • 1-2 hafta evvel gmg de tüm dlcleri ile birlikte 12 dolara mı ne satıldı.. kod ile de daha da düşüyordu hatta fiyatı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 21 Mayıs 2013; 12:03:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

arkadaşlar pazar günü 7,5 dolar kampanyasından faydalanıp alayım dedim. satın al dedim. kredi kartı bilgilerimi girdim. işleme devam ettim. daha sonra bir uyarı geldi bankanız alışverişi onaylamıyor dedi tekrar deneyin dedi. ama hemen ardından iki tane mesaj geldi.

'' Degerli musterimiz, **xxxx nolu kartinizla STEAMGAMES.COM firmasinda 00:59 da yapilan 7.49 USD islem bilginiz disindaysa 08507240724 u arayiniz.''

diğeri ise ;

'' Degerli musterimiz, **xxxx nolu kartinizla VALVE SOFTWARE firmasinda 01:03 de yapilan 7.49 TL islem bilginiz disindaysa 08507240724 u arayiniz. '' şeklinde.

ama siteden alışveriş yaparken onaylanmadı yazısı geldi. yan tarafta onay için mail adresinizi kontrol edin diyordu. mail adreslerimin hepsine baktım hiç bir mail gelmemiş alışverişe dair. daha sonra emin olmak için internet üzerinden kartımın alışveriş geçmişine göz attım. şöyle bir tabloyla karşılaştım.

bu durumun üzreine gece bankayı aradım. iki tane işlemin onaylandığını, iptal etme gibi bi durumun olmadığını söyledi. peki ben bu durumda ne yapabilirim? birisi yardımcı olabilir mi? ingilizcem hiç yok. dolayısıyla steam e mail atsam derdimi de anlatamam. birisinden çok rica ediyorum yardım etmesini bekliyorum. muzdaribim bu konuda. ne yapabiliirm ? arkadaşlar soracağım kimse yok. buraya yazdım lütfen görmezden gelmeyin..

Aynı durum benim de başıma gelmişti dostum.Benim kartım işbankasıydı önce paypal a mesaj çektim paypal üzerinden almıştım.Bana işlemin onaylanmadığını 3 dört gün sonra paranın zaten geri yüklenecegini soylediler teyit etmek için bankayı arayıp sorabileceğimi söylemişlerdi ama kesinlikle internet bankacılığından anlayan departmandan biriyle konuşmamı söylemişlerdi ilk aradığımda paranın geri gelmiyecegini ikinci aramamda ise merak adilecek bir şey olmadığını paypalla bazen böyle sıkıntılar olduğunu söylemişlerdi paypal onaylamadığını iletince bakiyem eski haline dönmüştü iki gün sonra zaten aliş verişim internet bankacılığında Bekleyen işlemler sekmesindeydi sende de öyle olabilir bi kontrol et istersen.

• Tam da indirimlerin olduğu zaman paypal hesabım sınırlandırılmış. Ne zamana düzelir bilgisi olan var mı?

Edit: Ulan uğraşırken paypaldaki kayıtlı kart da silindi. Tekrar da ekleyemiyorum nası bi şey bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meurglys -- 21 Mayıs 2013; 13:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

1-2 hafta evvel gmg de tüm dlcleri ile birlikte 12 dolara mı ne satıldı.. kod ile de daha da düşüyordu hatta fiyatı..

Hadi yaaa tühh nasıl kaçırdık :S
  • şu Rain-Slick Precipice of Darkness code ları bitti mi ya yok mu 1 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

arkadaşlar pazar günü 7,5 dolar kampanyasından faydalanıp alayım dedim. satın al dedim. kredi kartı bilgilerimi girdim. işleme devam ettim. daha sonra bir uyarı geldi bankanız alışverişi onaylamıyor dedi tekrar deneyin dedi. ama hemen ardından iki tane mesaj geldi.

'' Degerli musterimiz, **xxxx nolu kartinizla STEAMGAMES.COM firmasinda 00:59 da yapilan 7.49 USD islem bilginiz disindaysa 08507240724 u arayiniz.''

diğeri ise ;

'' Degerli musterimiz, **xxxx nolu kartinizla VALVE SOFTWARE firmasinda 01:03 de yapilan 7.49 TL islem bilginiz disindaysa 08507240724 u arayiniz. '' şeklinde.

ama siteden alışveriş yaparken onaylanmadı yazısı geldi. yan tarafta onay için mail adresinizi kontrol edin diyordu. mail adreslerimin hepsine baktım hiç bir mail gelmemiş alışverişe dair. daha sonra emin olmak için internet üzerinden kartımın alışveriş geçmişine göz attım. şöyle bir tabloyla karşılaştım.

bu durumun üzreine gece bankayı aradım. iki tane işlemin onaylandığını, iptal etme gibi bi durumun olmadığını söyledi. peki ben bu durumda ne yapabilirim? birisi yardımcı olabilir mi? ingilizcem hiç yok. dolayısıyla steam e mail atsam derdimi de anlatamam. birisinden çok rica ediyorum yardım etmesini bekliyorum. muzdaribim bu konuda. ne yapabiliirm ? arkadaşlar soracağım kimse yok. buraya yazdım lütfen görmezden gelmeyin..

Hocam steam ile iletişime geçiceksiniz ben yardımcı olabilirim.

• http://www.rv4a3.org/

alpha 3 lite keyi dağıtıyorlar.. 1 tane de kopya envantere geliyor.. isteyen varsa..
  • quote:

http://www.rv4a3.org/

alpha 3 lite keyi dağıtıyorlar.. 1 tane de kopya envantere geliyor.. isteyen varsa..

sağolasın hocam. kaptık 1 tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1-2 hafta evvel gmg de tüm dlcleri ile birlikte 12 dolara mı ne satıldı.. kod ile de daha da düşüyordu hatta fiyatı..

Desene kaçırdık
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

quote:

http://www.rv4a3.org/

sağolasın hocam. kaptık 1 tane

Ben yapamadım key kısmı boş duruyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Mafia 2 alıcam arkadaşlar hep istemişimdir ama hiç indirime denk getiremedim.Gören veya duyan olursa haber verirse sevinirim

yalnız değilsiniz bende 1 seneden fazladır bekliyorum ama hada görmedim büyük ihtimal yaz indirimlerinde olur.

inş. yaz indirimleri son umudum :D
  • http://www.gamersgate.com/DD-SH5BACE/silent-hunter-5-battle-of-the-atlantic-gold-edition

Arkadaşlar bu oyun steam'e ekleniyor mu? DRM:Tagés diye bişiy var ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strm13

http://www.gamersgate.com/DD-SH5BACE/silent-hunter-5-battle-of-the-atlantic-gold-edition

Arkadaşlar bu oyun steam'e ekleniyor mu? DRM:Tagés diye bişiy var ama

Uplay dostum
  • 
Sayfa: önceki 27922793279427952796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.