Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren , CptShn Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    aynen steam versiyonu güncellendi sonunda düşük puanları geri çekebiliriz
  • Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Steam'de ön siparişe açıldı.4 Haziran'da çıkış yapacak olan oyunun Standart sürümü 79 TL,Deluxe sürüm olarakta 99 TL den ön siparişte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyata forza 4'ü nereden alabilirim? Steam key olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, güzel haber.

Düz sürümle alıp geçerim. Bir de ek indirim bulursam tadından yenmez. Contracts’ta yapılan yarışmada adil olmadıkları için oyunlarını almayacaktım bunların ama neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Gord yazı stili de Frostpunk yazı stiline çok benziyor. Tweet'teki video thumbnail'ına da ilk baktığında direkt Frostpunk'ı anımsatıyor zaten.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

Arsenal sürümünü alıp ön sipariş ettim.İlk oyunu ve seriyi genel olarak oynayan birisiyim.Contract 2 de konsept ilk oyunla benzer ama yinede uygun fiyatı nedeniyle tercih ettim.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Steam'de ön siparişe açıldı.4 Haziran'da çıkış yapacak olan oyunun Standart sürümü 79 TL,Deluxe sürüm olarakta 99 TL den ön siparişte

Sniper serisine pek göz atamadım incelemelerinden dolayı. Sevenler azınlıkta nedense. İlk 3 oyun var kütüphanemde ama mekanikleri eski midir acaba? Oynanır mı yani? Bu arada bir oyunun ön siparişe açıldığını, Steam aktiviteler kısmından sizin satın alımınızdan sonra anlıyorum. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Hayırlı olsun hocam, iyi oyunlar şimdiden.

• Rahmetli ev arkadaşımın tanıştırdığı ve bırakamadığım serinin ilk oynadığım oyunu Total War rome remastered dayanamadım aldım. Aslında ps5 aldım ve last of us 2 ve ghost of thusima oynuyorum. Ama gördüklerim hoşuma gitti. Dayanamadım aldım. Korsan olarak az oynamamıştım 😀😀

• The Frost kullanıcısına yanıt

Hocam ben bu seriyi oynadım s3. oyunun açık dünyası keyifli değildi ama arcade oynanış kafa dağıtmalık iyiydi. Sonra contact çıktı yok rüzgarın durumu uzaklığı hesaplama gibi şeyler getirdiler. Ben 1-2 saat vakit geçsin kafa dağıtayım diye oynadığım için iade ettim. Contact 2 yi bilmiyorum ama bu özellikler ilgini çekiyorsa al. Birde bu seri fazla sürmeden indirime giriyor haberin olsun.

• The Frost kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

İlk iki oyun artık eski sayılır ama Ghost Warrıor 3 özellikle CryEngine sayesinde hem görsel hemde mekanik olarak çok eski sayılmaz.Contract ile seri aslında önemli bir değişime gitti çünkü daha çok simülasyona yakın bir oynanış ile rüzgar yönünden nefes kontrolüne kadar atış yaparken bir çok faktörüde göz önünde bulundurmak gerekiyor.Ayrıca Hitman tarzı gizlilik unsuru ve hedefi farklı taktiklerle birden çok yöntemle yok etme üzerine kurulu bir seri haline geldi.Evet seriyi seveni pek fazla değil bunun nedenide önceki oyunların teknik açıdan sorunlu çıkması ve sonradan toparlanması,diğer türlü sniper deneyimi için açıkçası diğer oyunlara göre daha iyi bir deneyim sunduğunu söyleyebilirim.Contract ile biraz toparladılar ve olumlu yorumlar alıncada 2.oyunu çıkarıyorlar.İlk oyun ile yine benzer ama bu sefer daha açık alanlarda ve daha farklı yollarla hedefe ilerleyebilme seçenekleri olacak.Çıkınca oynayıp görüşlerimi paylaşırım.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Senelik ea play aldım da şeye şaşırdım tık diye çekti parayı abonelik sayfasına girince bir garip oldum.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Niyeyse bir onay falan bekliyordum herhalde.

Aha steam gümledi sanırım.

Keyifli sahurlar şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 14 Nisan 2021; 2:10:30 >
  • En az 2 arkadaşınız varsa Sea of Thieves'i kesinlikle öneririm. 4 kişi deli gibi oynuyoruz üç gündür. Geçen gün birisi 8-12 yaşa hitap ediyor demişti. Alakası yok. Kitlesi de yerinde. Kesinlikle çöp denilebilecek bir oyun değil. Kaldı ki çöp demeden önce çoğunluğa bakmanız lazım. 95 bin kişiden %90'ı olumlu oy vermiş, bir siz mi akıllısınız? Bakın %60 veya %70 falan demiyorum. Beğenmedim demek veya bana göre değil demek zor değil. Bu herhangi bir oyunun iyi veya kötü olduğunu değiştirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 14 Nisan 2021; 19:39:5 >

• D. kullanıcısına yanıt

tmnt'ye istemsizce hypelandım. steam'e de geliyormuş sanırım.

https://store.steampowered.com/app/1361510/Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_Shredders_Revenge/

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Bir FrostPunk hayranı olarak çok sevindim bu oyuna. Umarım orjinal Türkçe dil seçeneği ile gelirde alırız..

• D. kullanıcısına yanıt

Ender Lillies'in erken erişimden bu kadar hızlı çıkmasını beklemiyordum, adamlar uğraşıyor demek ki

• Ghostrunner oyunu Humble Bundle'da aylık abonelere 67 TL. Bu fiyata alınır mı?

Buy Ghostrunner from the Humble Store and save 50% (humblebundle.com)

• quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

Ghostrunner oyunu Humble Bundle'da aylık abonelere 67 TL. Bu fiyata alınır mı?

Buy Ghostrunner from the Humble Store and save 50% (humblebundle.com)

Epic üzerinde ilk yayınlandığında 49 TL mi 59 TL mi neydi en düşük o fiyatı gördü sanırım. Steam üzerinden oynanmak isteniyorsa fiyat bence gayet güzel alınır.

• Stellaris Nemesis 26 TL Humble Choice üyeliği ile https://www.humblebundle.com/store/stellaris-nemesis

Steam fiyatına göre %20 indirimli preorder olarak da düşünebiliriz.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.