Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: In Vino Veritas Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (9 Mobil) - 16 Masaüstü10 Mobil1 iOS
5 sn
273.927
Cevap
2.139
Favori
13.931.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10698
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2751
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1863
  • Favoriye Eklediklerim 2186
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4032 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2751 mesaj) Noctivagant (2516 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (113927 mesaj) Mobil (36043 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9358 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (70 mesaj)
  • @
395 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2177 Mesaj
    Çinliler pc oyun endüstrisinide ele geçircek gibi şuna bakın

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=O2nNljv0MOw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PURECAUCASIANWHITE -- 4 Mart 2021; 13:16:53 >
  • Binbaşı
    1822 Mesaj
    Geriden geliyorsun oyun gurmesi. Aylar geçti bu oyun duyurulalı.
  • Teğmen
    143 Mesaj

2k21 pc için de gelse güzel olurdu. Neden ayırıyorlar anlamıyorum
    |
    |
    D. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    649 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Usami

2k21 pc için de gelse güzel olurdu. Neden ayırıyorlar anlamıyorum

2K20 ile bir fark yok, 2K20 Steam üzerinden %92 indirimle 18 TL fiyata almıştık.

• Teğmen
    143 Mesaj

Takip ediyorumda o zaman kaçırmıştım. 2k20 daha sonra hiç düşmedi 100 TL altına. Geçenlerde 2k21 80 liraya düştü. Yazı bekliyorum daha düşer diye
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    649 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Usami

Takip ediyorumda o zaman kaçırmıştım. 2k20 daha sonra hiç düşmedi 100 TL altına. Geçenlerde 2k21 80 liraya düştü. Yazı bekliyorum daha düşer diye

2K21 de 2 veya 3 hafta önce humble üzerinde 65 TL gibi bir fiyata satıldı. Kaçırmanız kötü olmuş

Edit: Hala indirimde ve şuan 82 TL imiş aklınızda bulunsun.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 4 Mart 2021; 16:9:31 >
  • Teğmen
    143 Mesaj

Bir akşam o şekilde kalmış fiyatı onu da kaçırmıştım :)
    Teşekkür ederim
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5685 Mesaj
    5 gün kaldı microsofttan ses seda yok e artık bundan sonra ücretsiz dağıtması makbuldür hiç fiyat yazmasına gerek yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3804 Mesaj

Red dead online'da da hile ile oynayan var mı? Yoksa online kısmında daha mı güvenilir?
    |
    |
    PURECAUCASIANWHITE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj

Hayırlı olsun internet bağlatmışsın.

PURECAUCASIANWHITE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1822 Mesaj

Fiyatının belirlenmemesinin sebebini 60 dolardan 40 dolara düşme ihtimaline bağlıyorum. Sea of Thieves'in de Steam'e geldiği güne kadar fiyatı belli değildi. O gün 60 dolardan 40 dolara düşürüldü ve bize 61 TL'den geldi. Artık Forza'nın da 61 TL'den gelebilecek olma ihtimalini yüksek buluyorum. Deluxe sürümü 92 TL, Ultimate sürümü de 119 TL olabilir. Dolar bazında fiyatı düşmezse Standart sürüm 92 TL, Deluxe sürüm 119 TL, Ultimate sürüm de 144 TL'den gelebilir. Ama ben Microsoft'un bir güzellik yapıp oyunu 60 dolardan 40 dolara indireceğini düşünüyorum. Aynısı Sea of Thieves'de de olmuştu dediğim gibi. Bazılarınıza Forza Horizon 4 gibi bir oyunun bize 61 TL'den gelme olasılığı komik gelebilir ama böyle bir olasılık var ve konuşuyoruz. :)
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    156 Mesaj

61 tlden gelsin sözüm olsun microsoft'a ultimate sürüm alıcam 

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2244 Mesaj

Dilerim tahmin ettiğiniz gibi makul fiyatlardan çıkarırlar da almak isteyen herkes rahatlıkla ulaşabilir. Çok sevindirici olur hepimiz için :)

|
    |
  • Yarbay
    2244 Mesaj

Red Dead Online'da da hile kullanan oyuncular var maalesef. Birkaç kere denk geldi bana çok can sıkıcı bir durum. İnsanları rahatsız etmekten ne keyif alıyorlar hiç anlamıyorum. Kimsenin karşılaşmamasını dilerim.

|
    |
    switel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5685 Mesaj

61 TL'den gelme ihtimalini ben çok zor görüyorum muhtemelen gears 5te yaptıkları gibi 92 TL'den gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1512 Mesaj

Ben rdo oynadığım dönemlerde yakma hilesi yapanlar çok sık denk geliyordu. Adam bilmem nereden hiç yanıma yaklaşmadan bile nasıl yapıyorsa beni cayır cayır yakıyordu. Ölüyordum sonra tekrar başladığımda bir daha yakıyordu. En son sinirlenip alt+f4 tabi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aLdacTrack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4807 Mesaj

Valla ben 92’ye bile razıyım. Nedense 100+ fiyatla çıkacağını tahmin ediyorum ben.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Valla ben 92’ye bile razıyım. Nedense 100+ fiyatla çıkacağını tahmin ediyorum ben.

Forza Horizon 4 için 92 tl bedava sayılır. Simcade türünde en yakın (?) rakipleri Crew 2 ve NFS Heat var, onlar da ateş pahası. Gerçi pardon, Crew 2 baya arcade ve odağı sadece araba yarışı değil. NFS Heat ise 500 tl :)

Belki Asetto Corsa veya Project Cars diyebiliriz ama bunlar da aşırı simulasyon.

Lan ne güzel oyunmuş FH4, hem arcade gibi zevkli, hem simulasyon gibi sürmesi eğlenceli. Büyüksün Playground games.

Keşke FH3 de gelse. O da baya iyi, grafikleri falan biraz daha cartoon ama açık dünyası falan baya güzel.

|
    |
  • Binbaşı
    1822 Mesaj

100 TL'yi geçmesin de çok önemli değil ne kadar olduğu. Hayallerimizi yıkmasınlar. Parayı ona göre ayırdım geçen aydan. Daha fazlası çıkışmaz benden. Bunun en büyük sebebi Microsoft'un resmen Türk oyuncuların dostu olması. Aynı çizgide ilerlemezlerse benim gibi çoğu kişi almaktan vazgeçecektir. Dünyanın en iyi oyunu olsa da çıkışından sonra iki buçuk yıl geçen bir oyuna zorlasanız 150 TL çıkar benden.
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    9316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: switel

Red dead online'da da hile ile oynayan var mı? Yoksa online kısmında daha mı güvenilir?

Oyunda hile var ama GTA gibi aşırı değil ve etkileri de büyük değil. Hatta oyuna 6 ayda bir içerik-cik eklendiğinden hileci görünce oo bu sefer farklı bir şeyler yapıyoruz havası oluyor. Bazı görevler için özel bir session oluşuyor oraya hileciler gelemiyor. Public olanlarda da yapılan bir sürü para getiren görev var bunların bazılarında tekrar başlayınca kayıp telafi oluyor ama bazılarında olmuyor. Rockstar oyunlarında hile hiç eksik olmuyor bir de bu oyunda hileciyi değil mağdurları banlıyorlar. Hileci önünüze efsanevi hayvan atıyor siz de aa ne güzel keseyim diyorsunuz sonra hesaba elveda, hileciye bir şey olduğu yok. Hile yüzünden oynanmaz diyemem bir GTA değil o konuda ama yine de hilecilere hazır olun çünkü sayıları hiç de az değil.

|
    |

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.