Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Msevinc , Aerospace , teneke_kupa Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 28 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.735
Cevap
2.720
Favori
21.317.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Ben birkaç saat önce kayıt oldum. Sıraya alındınız maili geldi. Sonrasında bir şey olmadı.
  • Rocket Arena, bedava dağıtılmasının ardından Steam'de %83 indirimle 37,39 TL'ye inmiş. Yine de fırsat gibi değil ama paylaşmak istedim.

https://store.steampowered.com/app/1233550/Rocket_Arena/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Rocket Arena, bedava dağıtılmasının ardından Steam'de %83 indirimle 37,39 TL'ye inmiş. Yine de fırsat gibi değil ama paylaşmak istedim.

https://store.steampowered.com/app/1233550/Rocket_Arena/
    Ben talep oluşturduğum halde kod gelmedi.
  • A Total War Saga: Troy herkese hitap etmeyen bir oyun olmasına rağmen, çıkış yapar yapmaz oyunu bizlere bedava sunan Epic Games'e gerçekten ne kadar teşekkür etsek yeridir. Helal olsun adamlara. Launcher mauncher boşverin abi adamlar 24 saat sonra 215 TL olacak oyunu gözleri kapalı bedava dağıtıyor.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Sence Enter the Gungeon mı yoksa Nuclear Throne mu?

İkisini de oynadım ama fikrini merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avengersi bilen veya çözen veya yeni bir yol bulan yeşillendirsin beyler.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Almayın bence yakında free to play ya da daha ucuz olur.

• Jlozde kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Intel üzerinden aldığım kodu Square Enix sitesinden redeem ettim ve oradan da Steam key verdiler. Onu da Steam üzerinden etkinleştirdim şu an indiriyorum betayı. Zaten beta şu an açık değil 14-16 Ağustos arasında oynanabilir hale gelecek. Ön sipariş vermemiştim acaba betaya girebilecek miyim emin değilim gerçi ama bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Avengersi bilen veya çözen veya yeni bir yol bulan yeşillendirsin beyler.
    Intel'den beta key için kayıt olun hocam. Bana az önce geldi key. Ama daha yükleme yapılmıyor sanırım açıklamadan anladığım kadarıyla. PST henüz 1PM.

quote:

Preload for the beta will go live on the Avenger's beta site on August 13th at 10PM PST. Claim your beta key by clicking the link above to access the Marvel's Avengers beta page and follow the instructions to redeem your key. For issues redeeming the key, contact support on the beta page.

Edit: Böyle bir açıklama var ama steam'den beta kodunu aktif ettikten sonra indirebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 13 Ağustos 2020; 23:14:4 >
  • intelden kayıt olduktan 3-4 saat sonra geldi bana avengersın beta keyi bekleyen varsa bilgilendirmiş oliyim
  • Biraz alakasız olabilir ama epic games bugün fortnite için yeni bir ödeme sistemi getirerek oyun içi satın alımlara kalıcı olarak %20 indirim yapmıştı, amaç apple ve google play'e para kazandırmadan tüm geliri kendilerine almak. Bu kararın ardından apple, fortnite'ı appstore'dan kaldırdı. Büyük bir savaş başlıyor, epic games hemen dava açıp reklam filmi yayınladı.
    https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/freefortnite

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Çok zor soru yav

Bölüm tasarımları açısından Enter the Gungeon. Ayrıca Bosslar açısından da Gungeon'u daha başarılı buluyorum. Bir de iki oyundaki "açılabilir" şeyler karşılaştırıldığında Gungeon daha fazla içeriğe ve dolayısıyla oynanışı etkileyebilecek daha fazla parametreye sahip. Gungeon'un görsel ve işitsel yönü daha fazla işciliğe sahip.

Öte yandan Nuclear Throne'un karakterleri daha orjinal ve üzerinde daha çok düşünülmüş gibi hissettiriyor. Nuclear Throne daha zor, ki bu bence bir artı. Mutasyon seçim olayı da çok güzel.

Gungeon'u daha çok seviyorum galiba

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle (son kısım hariç)

Gungeon’da yapılacak tonla aktivite var NT’ye oranla ama NT de hem zorluğuyla hem havasıyla +1 puan olarak dönüyor. Ben de nedense NT’yi Gungeon’dan daha çok seviyorum. Ama ikisi yine de türlerine göre oldukça iyiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Apple'ın son dönemdeki tercihleri çok düşündürücü. Sektördeki rekabetten ötürü oyuncuların üzerine kürekle oyun atıldığı bu dönemde, Microsoftun buluttan oyun oynatma servisi xcloud'u da appstore politikaları yüzünden bünyesinde barındırmayacak. Hemen herkesin oyun sektörüne bir şekilde girmeye çalıştığı bu dönemde apple kendini dışlıyor. İlginç!
    Yaz hocam böyle şeyleri bilgimiz oluyor teşekkürler.

Edit DH haber yapmış:
    https://www.donanimhaber.com/apple-fornite-i-app-store-dan-kaldirdi-epic-ten-dava-karari--124176

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 14 Ağustos 2020; 0:23:1 >
    Apple'ın yine başı ağrıyacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez Total War oyununu ciddi ciddi oynamayı düşünüyorum. Troy ile başlangıç yapayım diyorum öneriniz var mı arkadaşlar? Total Warcuları görelim
  • Bu konuya girmek, yorum atmak, sayfalar arası dolaşmak resmen işkence. Konu aşırı kasıyor. Çözüm bulur musunuz? En azından bir cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 14 Ağustos 2020; 1:22:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Bu konuya girmek, yorum atmak, sayfalar arası dolaşmak resmen işkence. Konu aşırı kasıyor. Çözüm bulur musunuz? En azından bir cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler.
    Katılıyorum mobilde yine iyi kötü giriyorsun ama bilgisayardan girerken resmen çin işkencesi çekiyoruz.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.