Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: balikekmekyedim , razorrrr Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (18 Mobil) - 17 Masaüstü18 Mobil10 Android
5 sn
263.480
Cevap
2.059
Favori
12.656.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10455
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2573
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 752696
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10455
  • Favoriye Eklediklerim 2092
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (1691 mesaj) 36 (21 mesaj) Guest (17 mesaj) powerstorm (1 mesaj) Paladin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (104991 mesaj) Mobil (34732 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8896 mesaj) Uygulama (4656 mesaj)
  • @
Giriş
    11503 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Soulfire kütüphaneye ücretsiz eklenebiliyor:
    https://store.steampowered.com/app/822800/

Steam açık olsun, SteamDB sayfasına gidin:
    https://steamdb.info/app/822800/

Sağ üstteki yeşil install tuşuna basın. İptal edip kütüphanenize bakın. Mağaza sayfasından baktığınızda da "Steam kütüphanenizde bulunuyor" der.

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1063 Mesaj

bu legal mi hocam? fiyatı olan bir oyunu ücretsiz olarak eklemiş oluyoruz kütüphanemize ya, o açıdan.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: XanthiN

Soulfire kütüphaneye ücretsiz eklenebiliyor:
    https://store.steampowered.com/app/822800/

Steam açık olsun, SteamDB sayfasına gidin:
    https://steamdb.info/app/822800/

Sağ üstteki yeşil install tuşuna basın. İptal edip kütüphanenize bakın. Mağaza sayfasından baktığınızda da "Steam kütüphanenizde bulunuyor" der.
    Konuyu takip etmemenin sayenizde ne kadar büyük bir eksiklik olduğunu anladım hocam, çok teşekkür ettim
    |
    |

DH Heroes of the Storm Oyuncuları Kulübü

Battle.net Tag: Chrollo#2858
    Steam / Epic: Gon Freecsss / Origin: dbChrollo / Riot: db Ryuzaki
    Pokemon Go: 1468 8692 5394 / Discord: Chrollo#7498

Seven Years Before

• DH Yönetici
    11503 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yapımcının haberi dışı olduğunu sanmıyorum. Daha önce bu yöntemle başka oyunlar da eklemiştik, sonradan başlarına bir şey gelmedi. İstese yapımcı yada Steam bu lisansları iptal edebilirdi.
    |
    |
    untypicalgemini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1396 Mesaj

Mobil tarayıcınızdan Epic hesabınıza giriş yaparak Far Cry 3'ün Epic mağaza sayfasına girin ve satın alma butonuna bakın. "Zaten Var" yazıyorsa hesabınıza eklemişler demektir, eklenmediyse de satın alınabilir olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    seturyakis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3662 Mesaj
    Steam yine bizlere ömür. Kaç yıllık kullanıcıyım bazen unutuyorum bakım vakitlerini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bir de Fallout76 coop giricek hiç insan yok mudur ya solo sarmıyor :/

bi anlığına gitti ama bakımla alakalı değildir bakım salıyı çarşambaya bağlayan geceyarısı değilmiydi
    |
    |
    Tranquillity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

oyun içi ekip bulabilirsin aslında ben biraz oynadım bıraktım. sen game pass ile mi oynuyorsun yoksa steamden mi?
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steamden oynuyordum sonra game pass geçtim

|
    |
    WhyNot? kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steamdeki ilerlemen game pass'e aktarıldı mı sıfırdan mı başlanıyor?
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam bağlayıp oynarsan nasıl oluyor bilmiyorum ama ben bağlamadan yeni hesapla sıfırdan başladım Battle Royale kısmını oynuyorum genelde. Ama bir sekizli grup bulabilirsem Fallout 1st almayi dusunuyorum yada en azindan 4lu

|
    |

Emeğine sağlık. Güzel gelişme, beklemedeyiz

|
    |
  • Binbaşı
    1084 Mesaj
    F1 2019 indirime girsin de alayım diye bekliyordum ama bu pakette kaçmaz. 18'le idare edicem artık.

https://www.fanatical.com/tr/bundle/very-positive-bundle-3

• Yarbay
    13860 Mesaj

Sen bu foruma gelmiş en güzel şeylerden birisin.

Rütbelerde de çeşitlilik olsa mükemmel olacak hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

CS GO’ya update yapmak istemiş Valve beyfendileri. O yüzden gidip geldi.

|
    |

Undertale : Hikayesi, nevi şahsına münhasır karakterleri, özgün oynanışı, eğlenceli diyalogları ve özellikle müzikleri ile çok etkiledi beni. Gerçekten övüldüğü kadar varmış. Bi Dost Kayaoğlu gibi 99 verip hayatımın en iyi oyunlarındandı diyemem ama iyi ki deneyim etme şansına erişmişim
    90/100

Papers Please : Fikir ve oynanış olarak belki de denediğim en farklı yapımlardandı, bi pasaport memuru olmak başta tuhaf gelse de sonradan hikaye başka yöne evrildikçe ve oynanış gelişip dallanıp budaklanınca iyice sardı
    85/100

Journey : 2 saatlik bir huzur, dinginlik verdi bu oyun bana. Çöllerde gezmek çok rahatlatıcı bir histi. Yine de zamanında bi PS exc olduğu için bi tık abartıldığını düşünmüyor değilim, sebebi de sanırım konsol oyuncularının bu tarz bağımsız kafasında yapımlarla o yıllarda yeni yeni tanışması olmuş olabilir. Tamam harika bi deneyimdi kesinlikle ama öyle şaheser, efsane, son 10 yılın en iyi oyunlarından denilecek veya 90 üstü Metascore alacak kadar da değil bana kalırsa
    84/100

Ruiner : Tek cümleyle tanımlamam gerekirse Cyberpunk evreninde geçen bir Hotline Miami diyebilirim. Grafikleri, müzikleri, boss savaşları ve merak uyandıran hikayesiyle ilgi çekmeyi başarıyor
    81/100

Psychonauts : Bu oyun gerçekten kült kelimesinin tam anlamıyla karşılığı olmuş. Tim Schafer döktürmüş, bence Grim Fandango’dan bile daha eğlenceli bir yapım ortaya koymuş. Sanat yönetimi, bölüm tasarımları ve oynanış çeşitliliği resmen kusursuzdu. Hikayesi de sürükleyiciydi, tek sıkıntısı bazen kontrollerin sinirden çıldırtmasıydı. Devam oyununun gelecek olmasına çok sevindim, umarım 2021’in ilk aylarında gelir de çok beklemeyiz
    87/100

To the Moon : Yalan yok, bu oyuna başlamadan önce herkesi ciddi etkilediğini ve pek çok kişiyi ağlattığını biliyordum ve insanların biraz abartmış olabileceğini düşünüyordum, bitirdiğimde ise ‘az bile demişler’ modundaydım Hikaye olarak Inception, Memento ve Eternal Sunshine of the Spotless Mind gibi önemli filmlerden izler barındıran To the Moon beni de gerçekten etkilemeyi ve ağlatmayı başardı. Oynanış anlamında aman aman bir içerik barındırmıyor ama bu insanı hiçbir şekilde rahatsız da etmiyor
    92/100

Finding Paradise : To the Moon’un devamı olan yapım oynanışa yenilik getirse de bu sefer de hikaye olarak ilk oyun kadar vurucu değil. Yanlış anlaşılmasın bunu da sevdim ve beğendim, hatta hikayesi belki de To the Moon’a göre daha bi oturaklı ama insanın kalbine işleme ve akılda kalıcılık olarak ilk oyunun gerisinde kalmış
    83/100

İşte böyle, 1 ayım bu birbirinden güzel oyunlarla geçti. Sırada bir süredir radarımda olan Carrion ve Jenny LeClue var, bitirince onlar hakkında da bir şeyler karalarım belki

Fan Club

• Binbaşı
    1498 Mesaj

Sa burdan aldığın oyun direk steama eklenirmi farklı bi platformmu yoksa

|
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5162 Mesaj

Ekran görüntüsünde ve bütün oyunların altında STEAM ibaresi mevcut. En son key olarak veriyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 28 Temmuz 2020; 15:2:48 >
    |
    |
    .Supremacy. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Link tıkladığınızda steam key olduğu gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    .Supremacy. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,757
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.