Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sinmyeong , DissHeytan , chris92 , eonest Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    oyun kalabalığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultansari

Hocam steamda varsa tekrar gog’da eklemenin olayı nedir tam anlamadım
    GOG'daki oyunlar DRM-Free'dir yani kopya koruma yok. Bu ne işine yarar? Eğer Steam'de uzun süreli bir bağlantı sorunu olursa ya da bir sebepten Steam'e giriş yapamazsan Witcher 3'ü GOG'dan indirip kopya korumasız bir şekilde oynayabilirsin. Ya da Witcher 3 oynamak isteyen bir arkadaşın varsa GOG hesabını ona verebilirsin, böylece arkadaşın ücretsiz bir şekilde Witcher 3 oynamış olur.

Ücretsiz olduğu için ekle gitsin. Üzümünü ye bağını sorma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 16 Haziran 2020; 16:17:11 >
  • @Shrikeen ve @John Sheppard 'a teşekkürler. Ekledim hesaba. Bu sayede ilk defa GOG Galaxy 2.0'ı da denemiş oldum. Baya güzel bir arayüzü var ama nedense oyunları kendi launcher'larından açmak bana daha sağlıklı geliyor.
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Oha çok enteresan konsolda sahipsek onu bile GOG'a ekleyebiliyoruz. Çok iyiymiş.
  • GOG.com'a PSN hesabını bağlayabilen oldu mu? Plugin hata veriyor.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bu hata yaklaşık 2 aydır var ve hala çözemedim. Ondan önce sorunsuzca bağlanıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Bu hata herkeste mi var, yoksa adam mı seçiyor? Eğer öyleyse Witcher 3'ü almak için Steam'i bağlamam gerekecek. PS4'deki Witcher 3 üzerinden alacaktım.
  • GOG Galaxy 2.0 bende Steam bağlarken sapıtıyor. 500 oyun var buna rağmen sapıtıyor acaba b0ni falan nasıl bağladı ki sorunsuzca @b0Ni
  • Madden'ın Steam sayfası açılmış. FIFA da Steam'e gelecek demek oluyor bu. 420 tl temiz para.
    https://store.steampowered.com/app/1239520/Madden_NFL_21/

Bi imza mimza toplayalım şu fiyatlar için bu nedir yav
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Acımamış güncel kurla yapıştırmış adamlar. İmza toplansa da fayda edeceğini sanmam.
    İmza toplayıp ne diyeceksiniz, çocukları sokaklardan toplayıp evde Madden oynatamıyoruz mu.
    Sanırım sadece Türkiye değil tüm bölgelerde bölgesel fiyatlandırma yapmamışlar. Bu fiyatlara oyun almaktansa zamanında origin access keylerini iyi ki stoklamışım diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz indirimleri tahmini ne zaman başlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    genel fiyatlar için dedim ea oyunlarının hepsinin fiyatları aşırı uçuk https://store.steampowered.com/developer/EA

daha önce capcom muydu konami miydi bethesda mıydı bilemedim ama büyük firmalardan birisi tepkilerden sonra azıcık iyileştirmeye gitmişti diye hatırlıyorum.

valla ben de zamanında ukraynadan origin access premier almıştım şu an bir oyun fiyatına geliyor.
  • Arkadaşlar Witcher 3 Steam'de GOTY versiyon olmasına rağmen GOG'a Standart versiyonu ekledi. Bu sorunu yaşayan var mı?
    Sorun değil, normal versiyonu ekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Takılıyorum hocam. Şu EA oyunları içerisinde Steam'e gelmesini beklediğim Saboteur ve Dead Space 3 var sadece. Onlar da bu hafta gelecek sanırım etkinlikten sonra. Ama fiyat olarak hiç ümidim yok. Adamlar bildiğin kopyala yapıştır olarak girmiş bütün eski oyunların fiyatlarını.
    Bethesda TR açılmış, fiyatları biraz düzeltilmişti Doom Eternal'in falan. Onu diyorsunuz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

GOG Galaxy 2.0 bende Steam bağlarken sapıtıyor. 500 oyun var buna rağmen sapıtıyor acaba b0ni falan nasıl bağladı ki sorunsuzca @b0Ni
    Benim de 2000 oyunu synch etmesi 10-15 dk'yı buluyor. Alt tarafta "Synchronizing Steam %10 / %20 / %30" şeklinde yavaş yavaş ilerliyor. Muhtemelen Steam tarafında Firewall'a takılıyorlar, bir anda çok fazla veri çekmeye çalışınca. Oyunlar, başarımlar, oynama süresi, arkadaşlarının oyun süresi vs. derken.
    Herkeste var hocam çözümünü de aradım bulamadım, herkes yazmış gog foruma.
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    25-26 Haziran olabilir.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.