Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: run...rabbt , run...rabbt Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 37 Misafir - 38 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.078
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • evet achievement olmamasi ve ekran goruntulerinin henuz paylasilamiyor olmasi benim acimdan cok buyuk eksikler acikcasi

@niyekine hocam sen burada da trollemiyor musun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

evet achievement olmamasi ve ekran goruntulerinin henuz paylasilamiyor olmasi benim acimdan cok buyuk eksikler acikcasi

@niyekine hocam sen burada da trollemiyor musun
    Yok hocam arada ciddiyim

Cidden Epicte beleşe aldığım oyunu Steamden alabilirim. Para verdiğimi de alırım. İndirimde detroit falan alcam Steamden, epicte var ama olsun. Steam dışında oyun oynarken kendimi dışarıda çıplak dolaşıyor gibi hissediyorum. (Battle net Starcraft 2 hariç <3)

• kangaetemo kullanıcısına yanıt
    +1 ile ekleyin. Ama geçenlerde Moonlighter verilmişti. Şuan steam’de 11bit studios güzel indirim paketi var elimi süremiyorum nedense sırf Moonlighter var diye. Achievement yoksa oyunu pas geçenlerdenim. Evet bir kazancı yok ama zevkli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanatical habire paket yayınlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Yok hocam arada ciddiyim

Cidden Epicte beleşe aldığım oyunu Steamden alabilirim. Para verdiğimi de alırım. İndirimde detroit falan alcam Steamden, epicte var ama olsun. Steam dışında oyun oynarken kendimi dışarıda çıplak dolaşıyor gibi hissediyorum. (Battle net Starcraft 2 hariç <3)

Alıntıları Göster
    bu aptallığı ben de yapacağım sanırım bir tek ubi oyunlarını almam tekrardan sanırım ama Outer Worlds, Control'ü falan alırım diye düşünüyorum

• quote:

bu aptallığı ben de yapacağım sanırım bir tek ubi oyunlarını almam tekrardan sanırım ama Outer Worlds, Control'ü falan alırım diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Ubi oyunları artık Steam'e gelmez zaten sanırım. Ben de almayı düşünmüyorum zaten. Assassin's Creed dışında fanı olduğum bir serileri yok.
  • quote:

Alıntıları Göster
    @Ekmek Arası Klavye

Tekrar gelse Anno alırım hemen Steam'den. Belki gelir diye sırf Epic'ten o yüzden almıyorum. Bi' umut.

Bu arada Project Cars indirime girmiş, oynayanlar var mı? Sizce nasıl? Forza kadar olmasa da ona yakın bir tatmin sunar mı? %84 indirim iyi gibi gözüküyor.

• Trackmania Epic'te ön sipariş ile bedava fakat aynı oyun Uplay'de paralı kaçırmayın derim. Yanlış da biliyor olabilirim.
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/trackmania/home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terraneo -- 3 Haziran 2020; 2:48:24 >
  • quote:

forumda bu konudan baska seye gerek yok ki. dahili bilesenler konusuluyor, harici bilesenler konusuluyor, oyunlar konusuluyor, yazilim konusuluyor, eglence amacli konusuluyor, ulke gundemi konusuluyor, felsefe konusuluyor, din konusuluyor. daha ne isterim
    Evet hocam, ben de zaten forumda sadece bu konuda takılıyorum. Gündemi de kaçırmıyorum üstelik acayip bir şekilde. Bu arada benim mesajlar uçmuş, kötü bir şey demek istemedim kimseye.

• Terraneo kullanıcısına yanıt
    Kulüp erişimi filan diyor ubide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Epic'den oyunu aldığı halde Steam'den tekrar alan bir tek ben varım sanıyordum. Baya varmışız.

Sahip olduğun oyuna neden para harcıyorsun diyecekler olacaktır mutlaka ama ben nedense Epic'de sahip olduğum oyunlara gerçekten sahipmişim gibi hissetmiyorum.
    Ben de alıyorum aslında hocam ama mesela gidip de Just Cause 4'e 50 TL vermem. 10 TL'ye düşerse bir düşünürüm. Indie oyunlar için de maksimum 5 TL veririm ki zaten çoğusu 5 TL civarına düştüğü için satın almaya gerek duymuyorum. Şu ana kadar Epic'ten verilip sonradan Steam'den aldığım bir tek SOMA ve The Stanley Parable var. Bu oyunlar da çok övüldüğü için yapımcıya destek olmak istedim. Büyük çaplı oyunlardan da Civilization VI, Kingdom Come, Just Cause 4 ve AC: Syndicate'e para vermeyi düşünmüyorum. Belki Kingdom Come ve Syndicate'in full paketlerinin fiyatları 20 TL civarına düşerse alırım. Bunlar dışında Epic'ten satın aldığım bir oyunu, Steam'den alacak kadar kafayı sıyırmadım. Belki o deliliği Detroit 20 TL'den aşağı düştüğünde -muhtemelen yıllar sonra- yapabilirim.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    hocam sizin mesaj sayınız neden 47'de sabit? bir mesaj yazmadan önce eski yazdıklarınızdan birini mi siliyorsunuz :)
  • NGPQH-2E75P-PG2D3

Samorost 2 oyunu için key. Kullanan kişi aldığını belirtirse sevinirim, aldı kaçtı olmasın :)
  • Burada yazılanlar mesaj sayısına etki etmiyor hocam. Burası dışında çok nadir başka konulara giriyorum dediğim gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Aldım ve sırf bunun için üye oldum. Teşekkürler :)
  • Bende yeni aldım eklendi. Uplay de gözüküyor.
    Hesabı uplay'e bağlamamış olabilirsiniz.
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Bende eklendi.
  • ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Hocam, epic hesabınızı uplay hesabına bağlamamışsınız. bu yüzden gözükmez. hesabı bağlayın sorun olmaz.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Epic'in verdiği çoğu oyuna zaten sahip olduğum için henüz ben öyle bir sıkıntı yaşamadım Ama Celeste yoktu bende. Çok beğendiğim için Steam'den aldım hiç aklımda yokken. Civ 6 yok steamde ama alacağımı sanmıyorum. Bana hitap eden bir seri değil. Quantic Dream oyunlarını ise alacağım, Steame geleceğini bilmiyordum. Bilsem hiç almazdım Epic üzerinden.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.