Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

15 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 59 Misafir (24 Mobil) - 44 Masaüstü30 Mobil2 iOS12 Android
5 sn
266.672
Cevap
2.079
Favori
13.229.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10521
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2622
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1784
  • Favoriye Eklediklerim 2114
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3973 mesaj) Johnny Silverhand (3306 mesaj) XanthiN (2622 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107448 mesaj) Mobil (35125 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9050 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
343 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1173 Mesaj

Teşekkur ederim hocam tavsiyen için. O zaman 1-2 yi de oynarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kiivii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1173 Mesaj

Hocam tavsiyen için teşekkur ederim. O zaman 1-2 yi de oynarım. 2 için özel mod kurup grafikleri guzelleştirmişsiniz dediniz. 1 içinde oyle bir mod var mı?

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1108 Mesaj
    Sormaya gerek yok, 1 ve 2 yi oynayın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlos1111 -- 7 Nisan 2020; 13:57:54 >
    INTEL Core I7 7700K / MSI Z170A GAMING M3 / EVGA GTX 1070 FTW / Corsair 32Gb(4*8Gb) 3000Mhz CL15 / OCZ RD400 256GB PCIe NVMe M.2 SSD / Seagate 1TB / Seagate 3TB / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / Corsair RM650X / Acer Predator XB271H 27" G-Sync
  • Binbaşı
    1173 Mesaj

|
    |
    carlos1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3691 Mesaj
    Bu Witcher 2'de fps sorunu yok muydu. 20 fps alıp duruyordum bir türlü de düzeltememiştim.

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Bu Witcher 2'de fps sorunu yok muydu. 20 fps alıp duruyordum bir türlü de düzeltememiştim.
    Hem optimizasyon özürlü buna ek olarak ubersapling ayarı çok zorluyor sistemi ve istenilen sistem gereksinimiyle oyun bence aynı fikirde değiller

Ama übersaçma fanlarına sorarsan optimizasyon sorunu yok,görmüştüm o tarz yorum gtx 1080'de oynuyorum donma yok diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 7 Nisan 2020; 14:15:45 >

• Yarbay
    5510 Mesaj
    Enpara Steam iadesi gelmiş.

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Hem optimizasyon özürlü buna ek olarak ubersapling ayarı çok zorluyor sistemi ve istenilen sistem gereksinimiyle oyun bence aynı fikirde değiller

Ama übersaçma fanlarına sorarsan optimizasyon sorunu yok,görmüştüm o tarz yorum gtx 1080'de oynuyorum donma yok diye

Alıntıları Göster
    İnan bana o adamın tek amacı ''gtx 1080''im var demektir. Yoksa kartının oyunu paşa paşa çalıştıracağını adı gibi biliyordur.

• Yarbay
    3899 Mesaj
    Yahu özellikle oyunlardan düşürdüğüm kartlar olmak üzere bazı şeyleri satamıyorum, aslında pazarda satışı olan şeyler ama bende 'not marketable' olarak işaretlenmiş Nedeni nedir bilen var mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: Arthur.Morgan

İnan bana o adamın tek amacı ''gtx 1080''im var demektir. Yoksa kartının oyunu paşa paşa çalıştıracağını adı gibi biliyordur.

Alıntıları Göster
    Hocam bilmiyor da olabilir. Geçmiş yıllarda forumda sahip olduğu bilgisayarın gerçekten ne kadar iyi olduğunu bilmeyen insanlar gördüm.

Hatta forumda ben zamanında 9800GT kartın 8800GT den daha kötü bir kart olduğunu iddia eden insan gördüm. Biri Crysis 1 oyununu 9800GT ile açıp oynayabilir miyim diye sormuştu. Soran kişi gerçekten hangi kartlar iyiymiş bilmeyen biriydi. Çocuğu oynarsın dedim sonra biri çıktı düşük ayarlarda oynarsın diye yazdı buna. Dedim ben 8800 GT ile orta ayarla oynarken 9800 GT ile nasıl düşük ayarda oynayacak dedim bana aklınca akıl vermeye kaktı o kişi.
    |
    |

• Yarbay
    5510 Mesaj

Kasım ayındaydı sanırım toplu oyun silmeleri olmuştu. Dediğiniz oyun bende de var ve mağaza sayfasına girilemiyor. Büyük ihtimal o zaman silinen oyunlardan.

Aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.
    https://steam.madjoki.com/apps/banned

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 7 Nisan 2020; 14:41:24 >
    |
    |
    0ops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Alıntıları Göster
    Witcher 2 yi gtx1050 li notebook da 900p 60fps stabil oynayabilmiştim. 1080p de anlık 60fps altına düştüğü oluyordu o yüzden 900p ye çektim. 1050ti ve üstü kartı olanlar 1080p60fps sorunsuz oynar.
    |
    |

• Yarbay
    14759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Yahu özellikle oyunlardan düşürdüğüm kartlar olmak üzere bazı şeyleri satamıyorum, aslında pazarda satışı olan şeyler ama bende 'not marketable' olarak işaretlenmiş Nedeni nedir bilen var mı?
    Steam hesabınız da en ufak bir bilgi değişikliği yaparsanız belli süre bir şeyler sattırmıyor. Güvenlik sebebiyle.

• Yarbay
    14189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the-music

Hocam tavsiyen için teşekkur ederim. O zaman 1-2 yi de oynarım. 2 için özel mod kurup grafikleri guzelleştirmişsiniz dediniz. 1 içinde oyle bir mod var mı?
    yok 1'i güzelleştirdim öyle yaparak. nexusmod'da the witcher 1 kısmında bulabilirsiniz zaten ilgili modları.

2 için grafik moduna gerek yok, kendisi gayet güzel.

Orijinalden alıntı: Tranquillity

ben i5 6500, 16 gb ram, rx480 ile witcher 2'yi ultra da 1080p oynadım hocam. bir sıkıntı çıkmadı.
    |
    |

Bana 25 + 4,5₺ gelmiş. 4,5₺ spotify kampanyasından. 9₺ veriyorum 4,5₺ geliyor mis gibi valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1173 Mesaj

Tamam hocam o zaman 1ve 2 yi bitirip sonra 3e geçerim. Çok teşekkür ederim.
    Sormamın sebebi bende 1080 gtx var. Onun için oyunda tam performans almak isterim.
    Blrde yeni grafiklere alışınca eski grafikler çok garip geliyor.
    Sırf bu yuzden son çıkan oyunları oynamıyorum yeni grafiklere alışınca 2015 den beri oynamak istediğim oyunlardan soğurum diye. Eski oyunları bitirip yeni oyunları oynamak istiyorum. Şimdi steam kutapanemde baya eski oyun oldu. Bakalım sırasıyla oynucam artık.
    Onun için sordum witcher 1-2 nin grafikleri nasıl diye?
    Çünkü yanlış hatırlamıyorsam 1ve 2 için grafikler kotu diye hatırlılyordum.

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5510 Mesaj

Bana da 9 TL Netlix için gelmiş. Fatura otomatik ödeme olaylarını bu aylık kaldırmışlar.
    |
    |
    Johnny Silverhand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim
    |
    |
    Bahsedilenler: Noctivagant, FORZAFATHER
    Guns, Gore and Cannoli 2 - 13,20 TL

Şu an indirimde, çok keyifli oyundur, oynamayan varsa tavsiye ederim.
    |
    |
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,348
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.