Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro , run...rabbt , saintroyo , gkt84 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 37 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.733
Cevap
2.720
Favori
21.317.944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: mrF_T

Daha dün Dark Souls'un ilk oyun neden indirime girmiyor diye serzenişte bulunmuştum; şimdi baktım Gamebillet üzerinde indirme girmiş. 42 TL site üzerinde. Dip fiyat.

https://www.gamebillet.com/dark-souls-remastered
    Ödeme kısmında "Your card has been declined." hatasını alıyorum. İki farklı Ziraat kartımla, bir Enpara ve ininal kartımla denedim. Hepsinde aynı hatayı aldım. Bütün kartlarım mı declined yani anlamadım ki? Çok berbat bir ödeme yöntemleri var. Diğer iki yöntemden biri zaten çalışmıyor, diğeri de Türkiye'de iş görmeyen PayPal. Kolay bir çözümü varsa yardımcı olabilirseniz yaparım ama şimdi bankayı aramakla falan uğraşmak istemiyorum. Her yerden sorunsuz alışveriş yapabilirken bu kıytırık siteden yapamamam, kesinlikle kartımla veya hesabımla alakalı olamaz.

• Ben bir dlc hariç bütün dlc'leri oynamıştım ana oyun dahil 38 saat sürmüştü. 1. oyunda çok matah bir şey yok. İade edip 1 haftada bitirirsin.
  • Keşke 1 mayıs olmadan RDR 2 de 1 günlük tekrar indirim yapsalar. Hesap kesim tarihim yüzünden alamadım çünkü. Olmadı kuponu kullanabiliyorsak 31 Nisan günü Cyberpunk 2077 alacağım. Gerçi o oyun 1050 GT de çalışacak mı bilmiyorum çünkü her sitede sistem gereksinimi farklı verilmiş. Kimi minumun 1080GT isteyecek demiş. Kimi önerilenn 1080GT yazmış. Hepten kafam karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 17 Nisan 2020; 15:16:30 >

• Playstore sayfasında hata var. Bir görsel de bunu paylaşmışlar ama 198 TL olan bir sürüm yok.
  • Just Cause 4 epicte ücretsiz olmuş. Siparis verdim :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar muhabbeti geçince bir ihtimal oynarım diye Dark Souls videolarına baktım ben uzak olsun. Ben Ori'yi zor bitirdim. Corona olmasaydı ona da o kadar sabredemezdim sanırım. Ori güzel oyun bu arada herkese bana sövmemesi şartıyla tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Keşke 1 mayıs olmadan RDR 2 de 1 günlük tekrar indirim yapsalar. Hesap kesim tarihim yüzünden alamadım çünkü. Olmadı kuponu kullanabiliyorsak 31 Nisan günü Cyberpunk 2077 alacağım. Gerçi o oyun 1050 GT de çalışacak mı bilmiyorum çünkü her sitede sistem gereksinimi farklı verilmiş. Kimi minumun 1080GT isteyecek demiş. Kimi önerilenn 1080GT yazmış. Hepten kafam karıştı.
    Ön sipariş alışverişlerinde Epic kuponu kullanılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Oyun şu an ücretsiz oynamak için herkese açık durumda. Bu etkinlikten sonra oyun sayına yansıyabilir belki.

Oyun 6 gün boyunca ücretsiz. Satın almak yerine bu süreçte ücretsiz oynayıp bitirebilirdin.

Teşekkür ederim oyunun kütüphanemde kalmasını benim olmasını istiyorum koleksiyonculuk gibi düşünün.Oyun sayısına gelince bende öyle düşündüm fakat gears 5 ide böyle bir etkinlik sırasında satın almıştım oyun sayımı arttırmıştı.Bugün bir oyun daha satın alınca yeni oyun ile birlikte Borderlands da oyun sayımı arttırdı kendiliğinden sorun çözülmüş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 17 Nisan 2020; 15:42:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Ön sipariş alışverişlerinde Epic kuponu kullanılamıyor.

Alıntıları Göster
    Kötü oldu o zaman. RDR2 1 mayıs olmadan önce 1 günlüğüne de olsa indirime girmesini ümit edeceğim o zaman aksi durumda kupon boşa gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 17 Nisan 2020; 16:8:59 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Cyberpunk'ın sistem gereksinimleri belli değil ama rdr 2'nin gtx1050 ile çalışacağına emin misin? Youtube'da benchmark videolarına bakmıştım ve 1080p çözünürlükte pekte iç açıcı değildi. 30fps'in altına sık sık düşüyordu. Güncellemelerle toparladılar mı bilmiyorum. Sonradan takip etmedim.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Daha önce epic hesabınızdan para verip oyun almadıysanız hesap ayarlarına girin ve ülkeyi Ukrayna'ya çevirin. Kuponla birlikte 153 TL'ye geliyor oyun bilginiz olsun.

NOT: Hesabınızı Ukrayna'ya çevirdikten sonra oyunu Ukrayna VPN ile satın almalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Daha önce epic hesabınızdan para verip oyun almadıysanız hesap ayarlarına girin ve ülkeyi Ukrayna'ya çevirin. Kuponla birlikte 153 TL'ye geliyor oyun bilginiz olsun.

NOT: Hesabınızı Ukrayna'ya çevirdikten sonra oyunu Ukrayna VPN ile satın almalısınız.
    Ülke değiştiremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

Cyberpunk'ın sistem gereksinimleri belli değil ama rdr 2'nin gtx1050 ile çalışacağına emin misin? Youtube'da benchmark videolarına bakmıştım ve 1080p çözünürlükte pekte iç açıcı değildi. 30fps'in altına sık sık düşüyordu. Güncellemelerle toparladılar mı bilmiyorum. Sonradan takip etmedim.
    Minumun ayar için Nvidia GeForce GTX 770 2GB öneriliyorsa 1050 açar. En yüksek ayarlarda oynamam zaten. PC hangi ayarı kaldırıyorsa o ayarda açarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliokan

Gençler merhaba,

PC toplayınca steam den oyun almaya başladım. Bu konu da bunun için çok faydalı bir konu. Herkesin eline emeğine sağlık. Steam'de uyguna oyun vs. alabilmek için takipteyim forumu. Epic ve uplay den iyi oyunlar düşüyor bu aralar. Steam'de de indirim oldukça takip ediyorum. Cüzdana para yüklemede en avantajlı kart enpara mıdır? Oyun indirime girdikten sonra para yüklerken de indirim alabileceğim kart, banka kapmanyaları ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirebilir mi? Veya konusu varsa link atarsanız onu da okuyabilirim. İlk mesajda bu tarz bir konu göremedim. Teşekkürler şimdiden.
    oynayacağın oyunu al oyna bitsin sonra yine oynayacağın oyunu al.. oyun afişlerinin cazibeliğine veya indirimlere aldanıp oyun alma, bir nevi alışveriş hastalığına kapılma dikkat et..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

1050 TI değilse imkanı yok oynatmaz

• Arkadaşlar wolfenstain young blood split screen oynanıyor mu acaba 2 kişi tek ekran

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Yorum ve incelemelere göre yokmuş. Çok saçma olmuş olmaması cidden.
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    Aldığım 2 oyun var şuana kadar. Witcher 3 Wild Hunt ile Grim Dawn. İkisi 30 tl ye falan geldi. Epic, uplay ve steam in ücretsizlerini aldım. Just Cause 4, CoD Warzone, Assassin's Creed II vs. Sadece sağlam bir indirim gelirse hazırlıklı olmak açısından piyasa araştırması yapıyorum. Listemde RDR2 var ama genelde indirim olmuyor sanırım. Fiyatı yüksek. 150'ye herhangi bir yerde görürsem yapıştırıcam. Kupon ile daha da ucuza getirebilir miyim diye bakıyorum yorumlara. Tavsiyen için sağol. Kütüphaneye binlere oyun atacak bir tip değilim o yüzden alıp oynamak bana daha çok uyuyor.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Gumgon mudur nedir zıplayan şeylerin mağarasına girmiştim en son daha da zorlaşıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Bir ss atarsanız yardımcı olmak isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.