Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 45 Misafir (24 Mobil) - 26 Masaüstü27 Mobil4 Android
5 sn
266.642
Cevap
2.078
Favori
13.226.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 23 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10520
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2620
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1784
  • Favoriye Eklediklerim 2113
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3973 mesaj) Johnny Silverhand (3304 mesaj) XanthiN (2620 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107407 mesaj) Mobil (35122 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9047 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
343 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1595 Mesaj
    Haksız yere 4 gün şutlandığım için yazamıyordum. Buradan Epic'e seslenmek istiyorum; abi dalga mı geçiyorsun? O kadar duyurdun şöyle büyük böyle büyük indirim diye RDR 2'yi düşüre düşüre 240'a mı düşürdün? 240'a satarsan senden almak yerine Steam'de 240'a düşmesini bekler steam'den alırım kardeşim; seni neden tercih edeyim ki? Ayrıca R*'da laflar hazırladım(Buraya yazamam google'a ''Sana laflar hazırladım'' yazarsanız, görsellerden anlarsınız neyi kast ettiğimi). 2.5 yıllık oyunun fiyatını niye düşürmüyorsun? Ne zaman satarsam satayım zaten alacaklar, bari uzunca bir süre pahalıya sonra ucuza satarım zaten diye düşünüyorsan eğer maalesef düşüncende çok haklısın; ama el insaf be. Düşürün kardeşim fiyatı 180'e de razıyız yav.

Doom 21.5 liraya düşmüştü geçen, daha pek çok, çok güzel indirim gördüm de yazamadım. Doom'u almadım gerçi; sevmiyorum.

• Yarbay
    14753 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arthur.Morgan

Haksız yere 4 gün şutlandığım için yazamıyordum. Buradan Epic'e seslenmek istiyorum; abi dalga mı geçiyorsun? O kadar duyurdun şöyle büyük böyle büyük indirim diye RDR 2'yi düşüre düşüre 240'a mı düşürdün? 240'a satarsan senden almak yerine Steam'de 240'a düşmesini bekler steam'den alırım kardeşim; seni neden tercih edeyim ki? Ayrıca R*'da laflar hazırladım(Buraya yazamam google'a ''Sana laflar hazırladım'' yazarsanız, görsellerden anlarsınız neyi kast ettiğimi). 2.5 yıllık oyunun fiyatını niye düşürmüyorsun? Ne zaman satarsam satayım zaten alacaklar, bari uzunca bir süre pahalıya sonra ucuza satarım zaten diye düşünüyorsan eğer maalesef düşüncende çok haklısın; ama el insaf be. Düşürün kardeşim fiyatı 180'e de razıyız yav.

Doom 21.5 liraya düşmüştü geçen, daha pek çok, çok güzel indirim gördüm de yazamadım. Doom'u almadım gerçi; sevmiyorum.
    Hocam tahminen 60TL indirim kodu vardır onu kullanır insanlar diye daha fazla düşürmediler bence.

• Binbaşı
    1595 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Hocam tahminen 60TL indirim kodu vardır onu kullanır insanlar diye daha fazla düşürmediler bence.

Alıntıları Göster
    Benim de aklıma geldi aynı düşünce. R* insanların sağa sola gidip ben 30 dolara satın aldım demesini istemedim bence. Çünkü sen bana ben 30 dolara aldım dersen ben de 30 dolardan almak isterim ve o fiyatı beklerim; hesaplarıma Epic kodunu katmam. R* oyunun piyasa değerinin düşmesini istemedi bence de. Bu arada Epic kodun parasını kendi cebinden ödüyor. Ama koskoca R* o 10 dolarlık kodun peşine düşmez. Oyununun değerini düşürmeyi göze almaz. Şuanda oyuncular RDR2 40 dolar eder kafasındalar zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 5 Nisan 2020; 16:29:38 >
    |
    |

• Yarbay
    25262 Mesaj

bakiye yükleyip önce kodu alırsan anında iade yapıyor, kredi kartı ile alınca hemen yapmıyor provizyon süreci olduğundan dolayı büyük ihtimal. ben enpara ile bakiye yükleyerek 3 hesaptan aldım anında geldi hepsine.
    |
    |
    eredd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam, 3 hesapta da aynı kartı mı kullandınız, ve 3 farklı kimlik bilgisi gerekiyor demi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet 3 farklı kişiye ait hesaplar, 3'ünde de bana ait olan aynı kartı kullandım ama.
    |
    |
    alimmm78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyatlandırma ve indirim politikasını bilmeden atıp tutman tutarsız ve abes bir durum.
    Geliştirici firma ile dağıtımcı firma birbirinden farklı kurumlar. Gelistirici firmaların çoğu fiyatlandırma ve indirme aralığını kendi belirler. Dağıtım işini yapan "patron çıldırdı, depoları boşaltıyoruz, kapatıyoruz, zararına satış." afişleri asıp satış yapamaz. Bir ara Epicgames bir oyunu geliştiriciden habersizmi indirime sokmuştu yada iletişimden kaynaklanan bir sorundan dolayı fiyatlandırmayı yanlışmı anlamıştı emin değilim. Oyun geliştiricisi hemen kapısına dayandı. Epicgames aradaki farkı karşılamayı teklif ettiği halde geliştirici "oyunun değerini düşüreceği" için bunuda kabul etmedi. Son çare olarak oyunu toplamıştı.

Oyunu istediğin yerden al, ister al istersen alma kimseyi alakadar etmez.
    |
    |
    Geralt.Of.Rivia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Fiyatlandırma ve indirim politikasını bilmeden atıp tutman tutarsız ve abes bir durum.
    Geliştirici firma ile dağıtımcı firma birbirinden farklı kurumlar. Gelistirici firmaların çoğu fiyatlandırma ve indirme aralığını kendi belirler. Dağıtım işini yapan "patron çıldırdı, depoları boşaltıyoruz, kapatıyoruz, zararına satış." afişleri asıp satış yapamaz. Bir ara Epicgames bir oyunu geliştiriciden habersizmi indirime sokmuştu yada iletişimden kaynaklanan bir sorundan dolayı fiyatlandırmayı yanlışmı anlamıştı emin değilim. Oyun geliştiricisi hemen kapısına dayandı. Epicgames aradaki farkı karşılamayı teklif ettiği halde geliştirici "oyunun değerini düşüreceği" için bunuda kabul etmedi. Son çare olarak oyunu toplamıştı.

Oyunu istediğin yerden al, ister al istersen alma kimseyi alakadar etmez.
    E peki niye düzgün konuşmuyorsun insanla? Ben influencer muyum? Son kullanıcıyım, yapım gereği hafif esprili bir dille fikirlerimi yazmışım; size ne, niye bu kadar battı? R* en çok takdir ettiğim firmalardan biridir. Ki bunun yanında en garip olan ve anlam veremediğim durum ise ise anlamsız tepkinizin içeriğinin benim anlattığım şeyle çok benzer olması. Ben haksız veya yanlış bilgi de vermiş olabilirdim; ne var ki bunda? Uzmanlık mı iddia ettim?

Çocukları çok severim; ama çocuk olmayıp çocuk gibi davrananlardan hiç hazzetmem. Blok, uğraşamam.
    |
    |

• Binbaşı
    1685 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bakiye yükleyip önce kodu alırsan anında iade yapıyor, kredi kartı ile alınca hemen yapmıyor provizyon süreci olduğundan dolayı büyük ihtimal. ben enpara ile bakiye yükleyerek 3 hesaptan aldım anında geldi hepsine.
    Teşekkürler. Buradan görüp fastPay indirdim ve iade aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Birkaç saattir ev internetimle Steam Store ve Steam Community'e giremiyorum. Sonsuz loopa girip sayfa açılmıyor. Çevrimiçi olabiliyorum ve arkadaş ağına bağlanabiliyorum. Son hızımda oyun da indirebiliyorum. Diğer sitelerde de sorun olmuyor. Telefondan da denedim yine aynı şekilde sayfalar açılmıyor. Ama mobil veriyle sorunsuz girebiliyorum. Bu sorunun sebebi ne olabilir? Daha önce bu durumu yaşayan arkadaşlar var mı?

Edit: Fark ettim de Twitter ve Facebook'a da girilmiyor. Neyse ki kullanmıyorum bunları. Ama WhatsApp Web'e de giremiyorum. Büyük sıkıntı benim için bu durum. Gece gece sinir etti Türk Telekom. Ekşi 10 saatte açılıyor. İşin garibi hala daha Steam'den son hızımda oyun indirebiliyorum.
    Dostum o net ile alakalı değildi yalnız

Dediğin saatlerde aynı sıkıntıyı yaşadım hatta akşam üstü yine olmuştu dün
    https://steamstat.us

Şu siteden bakabilirsin o aralarda store kapalı gözüküyordu

Zaten steam duyuralarında geçenlerde açıklamıştı çalışanlarının evden katkı verdiğini

Yani bu tür aksaklıklar olabilir.Geçenlerde de sepet ile alakalı bir sorun vardı

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 9 saat 20 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Bende öyle tahmin ediyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ronaldinho1434

Dostum o net ile alakalı değildi yalnız

Dediğin saatlerde aynı sıkıntıyı yaşadım hatta akşam üstü yine olmuştu dün
    https://steamstat.us

Şu siteden bakabilirsin o aralarda store kapalı gözüküyordu

Zaten steam duyuralarında geçenlerde açıklamıştı çalışanlarının evden katkı verdiğini

Yani bu tür aksaklıklar olabilir.Geçenlerde de sepet ile alakalı bir sorun vardı

Alıntıları Göster
    Hocam sadece Steam'de sıkıntı yaşamamıştım, onu da belirttim zaten. Facebook, Twitter falan da açılmıyordu. Steam Status'dan da baktığımda hiçbir sıkıntı yoktu o saatte. Ama bugün öğleden sonra düzeldi her şey. Size ve diğer arkadaşlara da teşekkür ederim cevaplarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 5 Nisan 2020; 17:38:1 >
    |
    |

STEAM PROFİLİM

Xbox / Epic / Ubisoft / Origin / Rockstar / GOG: TheFrost86

• Yarbay
    2859 Mesaj
    Fastpaydeki parayı banka hesabına atabiliyor muyuz ? İade gelen 15'i ne yapıyoruz kısacası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 5 Nisan 2020; 18:1:44 >

# Nancy Botwin #
  • Yüzbaşı
    671 Mesaj
    Bi arkadaşa 5₺lik bir oyun yollamak istiyorum ne yollim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    5022 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Fastpaydeki parayı banka hesabına atabiliyor muyuz ? İade gelen 15'i ne yapıyoruz kısacası
    bir fırsatçı olarak bende bu sorunun cevabını beklemekteyim

iade ücretleri ile steam wallet alabiliyozmu

quote:

Evet havaleyle hesabına geri atabiliyorsun hocam ücretsiz olarak. İstersen yine 15 TL'lik cüzdan kodu alırsın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 5 Nisan 2020; 18:13:14 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Faithful Blood Day

STEAM PROFİLİM

• Yarbay
    2859 Mesaj

Kredi kartı borcu öde seçeneği buldum oraya atacağım ben 10 liralık cüzdan kodu da alabilirsiniz üstüne de 5 lira kredi kartı borcu ödeyin ya da oyun alabilirsiniz.

Atm'ye gitmeden olmuyor sanırım havale ile çekme ya da ben çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 5 Nisan 2020; 18:14:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Faithful Blood Day kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör The Frost

# Nancy Botwin #
  • Binbaşı
    1569 Mesaj
    |
    |

STEAM PROFİLİM

• Binbaşı
    1569 Mesaj
    quote:

Kredi kartı borcu öde seçeneği buldum oraya atacağım ben 10 liralık cüzdan kodu da alabilirsiniz üstüne de 5 lira kredi kartı borcu ödeyin ya da oyun alabilirsiniz.

Atm'ye gitmeden olmuyor sanırım havale ile çekme ya da ben çözemedim.
    Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan "Hızlı İşlemlerin" kısmından "Para Gönder"i seç hocam. Sonrasında açılan menüden "Hesaba Para Gönder"i seç. Şifreni girdikten sonra IBAN ve tutar soracak. Girdikten sonra ücretsiz gönderiyorsun hesabına. :)

STEAM PROFİLİM

• Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Humble aylıkta verilen Hitman 2 sanıyorum Türkiye'de aktif edilebilir değilmiş. İyice saçmaladılar artık.
    Hayır biz ROW bölümünün içindeyiz

Hatta bizi bölgesel kısıtlamaya almayarak kayırmışlar biraz.Yani Hitman 2 için TR üzerinden aldığımız key bütün ülkelerde çalışabilir durumda

Steamgiftste region locklu bölümleri paylaşıyorlar o tabloda yokuz

Edit : Sadece This is the Police 2 için sıkıntı var.Onda da aktif edememe gibi şey söz konusu olamaz tabiki.Sadece diğer ülkede ki insanlarla takas yapacaksanız problem olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronaldinho1434 -- 5 Nisan 2020; 18:23:19 >
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,769
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.