Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fastottoman Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 29 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinergy_05

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

Orijinalden alıntı: Delling

Arkadaşlar konu steam kampanyaları, yazılanlar hep origin ile ilgili indirimler. Yoksa ben mi yanlış anladım?

Tüm sitelerdeki digital oyun kampanyalarını konuşuyoruz bu başlık altında.

Konuyu açan arkadaş başlıkta yazmıyor artık o yüzden konu başlığı değiştirilemiyor.

Konu başlığı değişmiş

sadece steam konusulmamasinin nedeni amazonun aralık kampanyasindan itibaren steami sollamasi

Keşke başka birşey isteseymişim, tam yazdığım gibi değiştirilmiş

Sevgili yöneticiler sıradaki isteğim admin olmak istiyorum

Yarım saat sonra kullanıcı adımın altında forum yöneticisi yazısını görürseniz şaşırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: sinergy_05

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Delling

Arkadaşlar konu steam kampanyaları, yazılanlar hep origin ile ilgili indirimler. Yoksa ben mi yanlış anladım?

Tüm sitelerdeki digital oyun kampanyalarını konuşuyoruz bu başlık altında.

Konuyu açan arkadaş başlıkta yazmıyor artık o yüzden konu başlığı değiştirilemiyor.

Konu başlığı değişmiş

sadece steam konusulmamasinin nedeni amazonun aralık kampanyasindan itibaren steami sollamasi

Değişmiş ama Dijial Oyun Kampanyaları olmuş. Biraz aceleye gelmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 19 Ocak 2012; 18:56:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Amazondaki dunku Bad Company 2 yi alip, redeemlerken digital deluxe edition secip bedava vietnam alabilmis olan varmi aranizda?

Vietnam paketini indiriyorsun ama oynayamıyorsun. Onun içinde farklı key alman gerekiyor.
  • Steam'den indirip, az kullandığım bir oyunu takaslayabilme gibi bir durumum var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Amazondaki dunku Bad Company 2 yi alip, redeemlerken digital deluxe edition secip bedava vietnam alabilmis olan varmi aranizda?

Vietnam paketini indiriyorsun ama oynayamıyorsun. Onun içinde farklı key alman gerekiyor.

yıkıldığım an... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

Steam'den indirip, az kullandığım bir oyunu takaslayabilme gibi bir durumum var mı acaba?

Hayır, sadece envanterinizdeki oyunları paylaşabilirsiniz.
  • Dijal Oyun Kampanyaları
  • Türkçe terk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enyalios

Crysis 1 aldım malesef originden redeem olmuyor tahminim oyun içinden kayıt edicez.

adamlar aktifleştirilemeyeceğini yazmış oyun sayfasına zaten

Game does not activate via Origin, and does not require EA Origin client
  • Ya arkadaşlar deluxe seçiyorsunuzda vietnam için ayrı key var tabikide. 2 dolar veriyorsunuz amma çok şey istiyorsunuz kusura bakmayında.
  • live chatten aktive ederler manual, ben ne kadar aktive edilemeyen ea oyunu varsa yaptırdım elemanları kafalayıp :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

live chatten aktive ederler manual, ben ne kadar aktive edilemeyen ea oyunu varsa yaptırdım elemanları kafalayıp :D

aynen öyle karşınıza denyo çıkmadığı sürece (ea supportun %90'ı denyodur) başka yerden alınmış ea oyununuz da olsa origin'de aktifleştirirler
  • quote:

Ya arkadaşlar deluxe seçiyorsunuzda vietnam için ayrı key var tabikide. 2 dolar veriyorsunuz amma çok şey istiyorsunuz kusura bakmayında.

Ciddiye almış.
    Bizler de biliyoruz Vietnam haritalarını oynayamayacağımızı, bilerek aldık zaten.
  • BAŞLIK İSABETLİ OLMUŞ
  • Yukardaki mesajları okursan anlarsın ciddiye alınıyomu, alınmıyomu anlarsın ? Deluxe redeem ettik diye vietnamın gelmesini bekleyenler varda ondan o yazı yazıldı. Eminim sende heyecan yapmışsındır deluxe olarak redeem edilince.
  • quote:

Yukardaki mesajları okursan anlarsın ciddiye alınıyomu, alınmıyomu anlarsın ? Deluxe redeem ettik diye vietnamın gelmesini bekleyenler varda ondan o yazı yazıldı. Eminim sende heyecan yapmışsındır deluxe olarak redeem edilince.

Heyecan yaptığım yok. Dediğin gibi Vietnam haritalarında oynayabilmen için ek anahtar gerekiyor ama eklenen silahlar için geçerli değil bu durum. Yani Deluxe Editon'ı seçtiğinde Vietnam silahlarını da kullanabiliyorsun. Artı sağlayan böyle bir yönü var.
  • Sonunda başlık olması gereken halini aldı.
  • Yalnız "Dijial" kelimesinin "Dijital" olması gerekmiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Yalnız "Dijial" kelimesinin "Dijital" olması gerekmiyor mu ?

Dijital oyun al'ın kısaltılmışı "dijial" oldu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Yalnız "Dijial" kelimesinin "Dijital" olması gerekmiyor mu ?

Dijital oyun al'ın kısaltılmışı "dijial" oldu

Saçma.
  • 
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.