Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SelimmDD , bilgennyk , bilgennyk Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir - 23 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
349.738
Cevap
2.720
Favori
21.318.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11981199120012011202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta takastan gift olarak aldığım MW3 oyunum iptal edilmişti. Uzun uğraşlar sonunda bugün oyunlarım geri iade edildi ve takas yaptığım adam banlandı. İşin garip yanı adam beni engellememişti ve konuştum kendisiyle. Steam Support bana yazdığı ilk cevapta hediyeyi bana gönderen adamın iptal ettiğini şuan da bir şey yapamayacaklarını ve onunla temas kurmamı istediler. Ben de adamla konuştum olayı anlattım boyle boyle kayıtlarda senin iptal ettiğin görünüyor şikayet edicem banlanıcaksın dedim. adam hiç tınlamadı ispat edemezler falan dedi hatta. sonra Steam e tekrar mesaj attım. bu adam yalan söylüyor bu adam scammer oyunlarımı iade etmeniz lazım dedim. biraz da kendimi acındırdım. oyunlarım bugun iade edildi ve adam landı. 100den fazla oyunu + 30dan fazla inventoryi de oyunu + 100den fazla TF2 item vardı. hepsi gitti. Yaşasın adalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi battleship08 -- 18 Ocak 2012; 1:55:29 >

• eski keyimi bi göstersenize belki Originde çalışır diye mail attım. bakalım dönüş ne olucak

bir de ben trine yi yanlışlıkla almıştım yılbaşında. kupon kullandığımı sanıp aldımdı download etmedim. key fln vermedi zaten. iade edebilir miyim costumer care ile konuşsam iade talebi açamadım return policy ye göre iade edemezsiniz diyo ama bi güzellik yaparlar mı ?
  • Dead Space ve Dead Space 2' yi 12$ a kaçırdım ya yanarım yanarım ona yanarım...
  • IAde olayini kabul etmiyor oyun ve softwarede amazon kesinlikle. Ben de lara croft almistim yanlislikla iki tane, mesaj attim fakat yapamayiz demislerdi. Daha sonra napoleon total war ile takas ettim steamtradesde.

Ilk keyi verme olayini da sanmiyorum boyle bir sey yapacaklarini ama yine de denemekte fayda var. Belli olmaz.
  • Bende de şu an 5 adet dead space 2 key var arkadaşlar banada yeni key yolllamışlar durduk yere :)

Alice i olan varsa 2 adet dead space 2 key karşılığında takaslayabilirim, Dead space 1 ile 1 key karşılığında takaslayabiliriz. La noire varsa steamde 3 adet key vericem elimden çıksın şunlar.
  • DOTA 2 leri takasladım arkadaşlar.

İlginize teşekkürler.
  • eski keyi veremeyiz demişler :( yazık oldu fırsatı kaçırdım. keylerde sorun yokken yenilerini göndermesi de bir garip
  • 2x Dota 2 karşılığında Assassin's Creed: Revelations veririm. İlgilenen ve elinde olan varsa bana ulaşsın. SteamID: recep1986
  • keyler için bende geç kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delling

Flatout 3 30 dolardan 10 dolara inmiş daha bu oyun çıkalı 1 ay olmadı. Çok mu kötü oyun hemen indirime girmiş?

@D3XTER valve oyuncularına önem veren bir firma, tf2'de de yaptığı gibi beta oyuncularına çeşitli hediyeler vericektir. Ayrıca keyimi dün almama rağmen 13 saat olmuş played. İnanılmaz oyun yapmışlar

Dergiler çok kötü puan vermiş ve eski oyun motoruyla yapılmış günümüze göre çok kötü bir oyunmuş. Tavsiyem alma.
  • arkadaşlar ben zamanında half life 2 almıştım kutulu.oynayıp bitirmemiştim.tabi o zamanli steam account um neydi hatırlamam mükün değil.şimdiki kullanıcımla da key i aktif edemiyorum başka kullanıcıda kayıtlı diyor.bunu nasıl çözerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

arkadaşlar ben zamanında half life 2 almıştım kutulu.oynayıp bitirmemiştim.tabi o zamanli steam account um neydi hatırlamam mükün değil.şimdiki kullanıcımla da key i aktif edemiyorum başka kullanıcıda kayıtlı diyor.bunu nasıl çözerim

Başka bir steam hesabında aktif edilmişse steam ile kullanamazsınız sanırım. DVD ile kurup normal yollarla bitirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

arkadaşlar ben zamanında half life 2 almıştım kutulu.oynayıp bitirmemiştim.tabi o zamanli steam account um neydi hatırlamam mükün değil.şimdiki kullanıcımla da key i aktif edemiyorum başka kullanıcıda kayıtlı diyor.bunu nasıl çözerim

Başka bir steam hesabında aktif edilmişse steam ile kullanamazsınız sanırım. DVD ile kurup normal yollarla bitirin.

pfffff. teşekkürler kardeş
  • bugünün amazon oyunu BC2 yumulun

$6,99 kuponu olana $1,99. vietnam indirimde değil ama

*link de vereyim yine nerdeydi bulamadım muhabbeti olmasın: burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinergy -- 18 Ocak 2012; 10:48:24 >

• yeni hediyem. elinde olmayanlar için güzel bir fırsat.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

2x Dota 2 karşılığında Assassin's Creed: Revelations veririm. İlgilenen ve elinde olan varsa bana ulaşsın. SteamID: recep1986

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi battleship08 -- 18 Ocak 2012; 10:59:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sinergy_05

bugünün amazon oyunu BC2 yumulun

arkadaşım bilmediğimden soruyorum mazur gör. bf serisinden sadece son oyunu oynadım.multi olayında süper diyolar. şimdi 3 dururken 2yi almak nedendir? ucuz olduğu için mi ya da çok mu zevklidir multisi falan???

• quote:

Oyun ilk önce origin'e eklenmedi. EA hesabına ekleyince otomatik origin e geldi. İlginç sistemleri var, hepsini birleştirmeleri gerekiyor. BF3 varken Bad company 2 almak garip kaçtı ama oynanır gene oyun.

• quote:

quote:

arkadaşım bilmediğimden soruyorum mazur gör. bf serisinden sadece son oyunu oynadım.multi olayında süper diyolar. şimdi 3 dururken 2yi almak nedendir? ucuz olduğu için mi ya da çok mu zevklidir multisi falan???

dostum 3ü $2 a verdiler de yumulun demedik mi ucuz yani. tek amacım oydu yumulun derken. online ı da yaşıyormuş hala sanırım

• anca ucuz olduğu için alınır yoksa 3 varken bc2 oynanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

anca ucuz olduğu için alınır yoksa 3 varken bc2 oynanmaz

tonlarca insan hala multi oynadığına göre vardır bir hikmeti. bu tarz oyunların modası kolay kolay geçmez. her türlü oynanır. 7$ a veya 2$ a on numara online fps daha ne istiyosunuz. İmkanı olanlar bc3 oynayabilir tabi. o da mükemmel.
  • 
Sayfa: önceki 11981199120012011202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.