Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CemI, WizMellin, MoÇü, ekoko54, FORZAFATHER Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 19 Misafir Kullanıcı, 23 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
241.288
Cevap
1.809
Favori
11.168.833
Tıklama
Giriş
    19097 Mesaj
    cyberpunk'ın 15dklık yeni gameplay'i gösterilecek 5dk sonra.

https://www.twitch.tv/cdprojektred
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Kurmay Yarbay
    5961 Mesaj
    Blair Witch başta optimizasyon sorunları olmak üzere grafik ayarlarının kaydedilmemesi,çeşitli oyun içi hatalar gibi sorunları nedeniyle çıkış sürümünde oynanabilir düzeyden uzak görünüyor.Oyunu bir süre oynadım ve bu sorunlar nedeniyle oynabilir seviyede olmadığını görünce iade talebi oluşturdum.Geliştirici ekip rapor edilen sorunların aciliyetle giderileceğini açıklasada özellikle performans konusunda oyunun ciddi iyileştirmeye ihtiyacı bulunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
  • Yarbay
    4554 Mesaj

Adam akıllı bir şey olsa çıktığı gün gamepass ile birlikte gelmezdi zaten. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamak zor.

Cyberpunk da keyif vermedi pek. Bir de vampire faciası yaşadık. Üst üste hayal kırıklıkları

Umarım Gears 5 de fos çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 31 Ağustos 2019; 3:1:48 >
    |
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: Sayı olarak değil de tutar olarak bir kısıt gelecek diye söyleniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jastedd06 -- 31 Ağustos 2019; 14:54:0 >
    Şu Bleeding Edge hangi aklın ürünü acaba? Ne güzel Hellblade gibi bir oyun yapmışsın arkana Microsoft'un desteğini de almışken GoW tarzı bir oyun ortaya koyabilicekken zaten milyon tane benzeri olan Fortnite çakması bir şey üzerinde zamanını heba ediyorsun.
    Blair Witch yürüme simülasyonu olduğu için hiç bulaşmadım bile . Nefret ediyorum bu tarz oyunlardan içi bomboş oyunlar . Yürü yürü saklan ve kaç ...
    |
    |

Steam
  • Yüzbaşı
    730 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jastedd06

Steam gift kotamız herhangi bir yerde yazıyor mu acaba?

Edit: Sayı olarak değil de tutar olarak bir kısıt gelecek diye söyleniyordu.
    steam'de gift kotamız mı var?
    Steam üzerindne alınan Gears 5 crossplatform olarak Xbox konsolu üzerinden oynanabiliyor mu? Oyun açılırken steamden bile olsa microsoft hesabı isterse oynanır diye düşünüyorum.

Steam

2008 üyesi.
  • Yarbay
    19097 Mesaj

istiyor ama oynayabileceğini sanmıyorum. uplay oyunları gibi olur oyunun steam'den başlatılması gerekir yani.
    |
    |
    AlbertEinstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Teğmen
    116 Mesaj

Blair Witch konusunda haklısınız, optimizasyon kötü oluktan sonra istediğin kadar iyi oyun yap, oynayamadıktan sonra bi anlamı kalmıyor.
    Ama ben Cyberpunk'u beğendim. Adamlar gayet dallanıp budaklanan, yaptığınız her hareketin bi sonucu olan, hikayenin hiç bi zaman lineer gitmeyeceği, güzel bi skill ağacı olan, tam bi rpg oyunu yapmışlar. Ha grafikler kötü derseniz o konuya bi şey diyemem. bence ps4 ve xbox one neslinin grafik kalitesinde.
    Vampire konusunda ise, oyunun oynayışı kötü olabilir ama bu oyunun ana odağı hikayesi. Tabi ki film izlemiyoruz, oyun oynuyoruz, oynayışın da iyi olması lazım ki kendini oynatabilsin. Ama daha çıkmamış bir hikaye odaklı oyun için böyle eleştirmek erken diye düşünüyorum. Bakalım böyle bi oynayışla çıkarsa hep beraber gömeriz :)
    Gears 5 konusunda ise bildiğim kadarı ile pek detaylı bi şey göstermediler. Seriye hakim değilim fakat tek gösterdikleri bi online moda bakarsak tps cover'dan çıkıp adam vurduğumuz bi oyun. Şu günlerde hikayeli tps oyun bulduk mu oynamak lazım zaten. Ek olarak Microsoft'un yeni Türkiye politikasıyla beraber xbox game pass fiyatını düşürüp yanına da gears 5'i 90 tl gibi fiyattan sunduğu için sevinmek lazım sonuçta 60 dolar yerine 15 dolardan alıyoruz.
    İyi forumlar :)
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    864 Mesaj

Belli olmaz, sonuçta Steam'i de Windows üzerinden başlatıyoruz. Steam portları nasıl yapılmış , ona bakıp konuşmak gerekiyor.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    JuliusStrasser

var ama o yüksek ihtimal ticari satıcılar'ı engellemek kârı steam içinde tutmak için. günde 5taneden fazla gift gönderirken yakalıyabilirler tam rakamı bilmiyorum 5-10tarzı birşeydir diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuliusStrasser -- 31 Ağustos 2019; 14:3:55 >
    |
    |
    untypicalgemini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1072 Mesaj
    Far cry 5 ' i dün uplay store uzerinden VPN kullanarak 60tl ye aldım. dil ingilizce ve kütüphaneye eklendikten sonra VPN e gerekte yok. Yani şu ana kadar bir şey olmadı diyeyim. Daha ucuza aylardır bekliyorum bulamadım açıkçası. Yakında Türkçe yaması da geliyor alayım dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

Şu Bleeding Edge hangi aklın ürünü acaba? Ne güzel Hellblade gibi bir oyun yapmışsın arkana Microsoft'un desteğini de almışken GoW tarzı bir oyun ortaya koyabilicekken zaten milyon tane benzeri olan Fortnite çakması bir şey üzerinde zamanını heba ediyorsun.
    Fortnite değil, tam olarak Overwatch çakması. TPS Hero Shooter oyun. Ninja Theory çok ciddi oyunlar yapan bir firma değildi normalde zaten, Hellblade'i görünce çok şaşırmıştım. Anlaşılan tek sefere mahsus bir şeymiş, eski aksiyon oyunu günlerine geri dönüyorlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: andelip

Far cry 5 ' i dün uplay store uzerinden VPN kullanarak 60tl ye aldım. dil ingilizce ve kütüphaneye eklendikten sonra VPN e gerekte yok. Yani şu ana kadar bir şey olmadı diyeyim. Daha ucuza aylardır bekliyorum bulamadım açıkçası. Yakında Türkçe yaması da geliyor alayım dedim.
    Hocam hangi bölge vpn ile aldınız bende Farcry 5 le AC oddysey kovalıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: andelip

Vpn kullanarak hangi ülke üzerinden aldınız? As. Creed origins ve odyssey kaça geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Assasin Creed ilk oyunundan sonra başka bir oyununu oynamadım ve şu sıralar canım bu seriye devam etmeyi çok istiyor.

Sizce aşağıdaki Pack' i almam uygun olur mu? Fiyatı baya uygun gözüküyor.
    https://store.ubi.com/tr/assassin-s-creed-ezio-auditore-pack/5c9101796b54a4f661915fff.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarryAllen -- 31 Ağustos 2019; 17:33:29 >
    RushComeBaby

Platform takıntınız alınabilir. Ayrıca Voidu ve Playstore da ubisoft oyunlarında güzel kampanyalar yapıyor. Uplay üzerinden alacaksanız 100 puan karşılığında %20 indirim kuponu almayı unutmayın.
    |
    |
    BarryAllen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Microsoft satın alınca umutlanmıştım doğrusu, fakat pek bir şey değişmeyecek galiba. Belki eş zamanlı başka bir oyunun üzerinde daha da çalışıyor olabilirler. DmC ve Hellblade zevkli oyunlar aslında, keşke bu türde devam etselerdi.
    |
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.cdkeys.com/sale

cdkeys sitesinde güzel indirimler var. Gears 5'in çıkacağı su günlerde gears 4 le oyuna ısınmak istiyenler için iyi fiyat.
    https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/gears-of-war-4-xbox-one-digital-code
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
5,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.