Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alto777 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir - 29 Masaüstü
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    satıcı hepsiburada değil artık, sadece hb'nin sattıklarında geçerliydi.
  • Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    11 temmuz yazıyor (14 günlük iade hakkın dolduktan sonra gönderilir zaten), key alıp bynogame'e falan satabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Teşekkürler peki bu ibare nerede yazıyordu göremedim. Az daha alıyordum :)
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    bir twitch kanalının chatinde logitech yetkilisi söyledi, yazmıyor sitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

İlk defa şu aralda diğer sitelere göre ucuz olan bişeye denk geldim. Zaten satan yerde az.
    Alsam mı almasam mı diye düşünürken bi anda 15 tl indirim geldi. Ne yapsam burdan mı alsam bi el atın.
    http://www.aralgame.com/pc-life-is-strange-limited-edt

steamde komple paket 7.5 tl ye satılıyor hocam illa istiyor musunuz ki kitabını fotolarını falan

135 liraya mi satiyorlar su oyunu? Oha, ayip be. Oyuna her turlu deger de her yerde dagitilmis bir oyuna bu parayi istemek.

Sadece oyun değil.https://store.eu.square-enix.com/eu/product/310398/life-is-strange-limited-edition-ps4

• quote:

bir twitch kanalının chatinde logitech yetkilisi söyledi, yazmıyor sitede.

O zaman sitenin büyük hatası var burada. Açıklamada yazan yeri güncellemeleri gerekiyor ki alanlar yanlışlık yapmasın. Ama hepsiburada bu konuda biraz geri kalabiliyor. Ben logitech'in Face hesaplarından yazdım hiç yanıt gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanmetin

Steamin hükümdarlığı uzun sürmeyecek gibi, steame rakip geliyormuş. Habere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
    http://www.teknozom.com/steam-e-rakip-mi-geliyor/

Steame tam anlamıyla rakip bir origin var. Onunda durumuda belli

Steam'in tek rakibi yine kendisidir. Pc oyunculuğunda Steam'i geçebilecek bir plarform mevcut değil. GoG zorluyor ama o bile başaramaz bence. Origin, Uplay falan fasa fiso.

Aynen. Onlar da sahipleri olan sirketlerden dolayi bu haldeler zaten, yoksa digerleri cer cop.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Teşekkürler peki bu ibare nerede yazıyordu göremedim. Az daha alıyordum :)

Facebooktan mesaj atarsan dönüş yapıyorlar.

"Sadece satıcısı "Hepsiburada" olan ürünlerde kampanya geçerlidir."
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Ulan indirim için istek listesi bile hazırlamıştım ama dün laptop bozuldu Teknik servise verdim, 450tl istedi İndirimler benim için başlamadan bitti

Gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar, originde BF1 23€'ya düşmüş son 1.5 saat. Sizce alınır mı?
  • fremanfedaykin kullanıcısına yanıt
    bedava bence hiç kaçırma ben 29 eur almıstım
  • Hitman ne zaman ücretsiz olacak steamda tam ssat yazıyordu ama çeviremedim gmtye

• fremanfedaykin kullanıcısına yanıt
    devamlı oynıcağın arkadasın yoksa alma sıkılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperxemre

Hitman ne zaman ücretsiz olacak steamda tam ssat yazıyordu ama çeviremedim gmtye

Hocam ücretsiz olacaktı fakat vazgeçmişler şimdi "try for free" yani ücretsiz deneyin olarak değiştirmişler açıklamayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fremanfedaykin

Arkadaşlar, originde BF1 23€'ya düşmüş son 1.5 saat. Sizce alınır mı?

nerde diyor son 1,5 saaty hocam
  • O derece mi hocam ya? Ben tek oynayacağım almayı düşünüyordum ama bilemedim şimdi sen öyle diyince. Neden sıkıcı, çok mu tekrarlıyor kendisini yoksa troll mü çok?

• acaluka kullanıcısına yanıt
    valla ben engellemiş olmak istemem ama beni tek başıma sıkıyor pubg rainbow gtav varken girmek aklıma bile gelmiyor 27 şubatta almışım şuan oynama sürem 25 saat yani yoksa önce pubg felan al daha cok zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

quote:

Orijinalden alıntı: alperxemre

Hitman ne zaman ücretsiz olacak steamda tam ssat yazıyordu ama çeviremedim gmtye

Hocam ücretsiz olacaktı fakat vazgeçmişler şimdi "try for free" yani ücretsiz deneyin olarak değiştirmişler açıklamayı.

Zaten oyun değil sadece giriş bölümü ücretsiz olacaktı. Bende ilk bölüm olduğu için gözükmüyor. Herhangi bir yerde demo görürseniz onunla indireceksiniz.
    http://steamcommunity.com/app/236870/discussions/0/2333276539612585728/#c2333276539612642270

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 20 Haziran 2017; 20:28:11 >

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Bende tek oynadım ve 2 ay sonra sıkıldım hocam. İade varsa hoşunuza gitmez ise iade edersiniz

• Serious Sam Fusion 2017 (beta) >> 2.40 tl ( %90 indirimde )

Bu fiyat betaya katılmak için mi arkadaşlar yoksa oyunun betada olduğunu belirtmek için mi öyle yazmışlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catho -- 20 Haziran 2017; 20:31:16 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.