Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8927. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Darksun80 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89258926892789288929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her şeyi anlarımda gta 5 kaç senedir 100 tl nin altına düşmemesini anlayamıyorum bir bit yeniği var bu işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

her şeyi anlarımda gta 5 kaç senedir 100 tl nin altına düşmemesini anlayamıyorum bir bit yeniği var bu işte.

Hocam oyun 6 senede mi 4 senede bir çıktığı için rockstar iş atmıştır diye tahmin ediyorum veya aral game yüzünden de olabilir.
  • quote:

her şeyi anlarımda gta 5 kaç senedir 100 tl nin altına düşmemesini anlayamıyorum bir bit yeniği var bu işte.

Bazı sitelerde 85 tl ?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Aşkım lara yı da ertelemek hoşuma gitmiyor ama böyle olacak galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rust bende var ama açıkçası grup da olsan pek zevk alamadım ben. Yine de sen bilirsin. Kendi fikrimi söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedlighTR

quote:

Hocam oyun 6 senede mi 4 senede bir çıktığı için rockstar iş atmıştır diye tahmin ediyorum veya aral game yüzünden de olabilir.

Bu indirimide pas gececegim oyle gozukuyor.normalde alirimda ornegin fifa 16 arma 3 gibi uzun sure beni oyalabilirse alacamda cabuk sıkılılırım gibi geliyor o yuzden 100 tl cok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Flatout alsam mı.. Nostalji olur

Ben 2. oyununu attım sepete alıcam muhtemelen, zamanında baya oynamıştım Yalnız kazara 3. oyunu alıyım demeyin sakın, şimdiye kadar gördüğüm en kötü oyunlardan birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Showtek

Tesekkurler arkadaslar bilgilendirme icin

Rica ederim hocam.Sorunsuzca iade edersiniz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Yeterli o aldığın ikisi hocam ilerde bakarsın campaing dlc lerine şart değiller o kadar.

Aynen bakicaz artik. Saolun cevaolar icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: DekarLess

Strateji oyunu olarak ne önerirsiniz?

Eğer indirim aramıyorsanız ve gerçek bir rts arıyorsanız kesinlikle StarCraft 2.Iyunun tüm paketleri standalone oldu Lotv paketini almanız yeterli.Oyun harika bir campaigne sahip fakat onun için tüm paketleri almalısınız multiplayer içinse sadece lotv yeterli.Diamond seviyesinde bir oyuncuydum.(1 aydır oynamadım) Oyunu öğrenmenize bir noktaya kadar yardım edebilirim ve türklerin bir arada olduğu çok güzel bir oluşum içindeyim.Gayet seviyeli bir ortam yabancılarla vs. turnuvalar düzenliyoruz olurda katılmak isteyen veya oyunu alan olursa bana pm ile ulaşabilir.

• Rise of the tomb raider+just cause 3 bundle nı alıcağım başka ne alabilirim ve sizce sadece TR mi alsam?bo3 düşünüyodum ama fazla geldi.Toplam 150 lira harcamak istiyorum.

• multiye girerken sorun çıkarıyor. ingilizce dosyaların yedeğini almayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paranormal Erotizm -- 26 Haziran 2016; 3:42:07 >
  • Hocam kendi görüşümü söyleyeyim rust berbat bence, the forrest güzel sarıyor ama dayz alma ihtimaliniz varsa ben olsam dayz alırdım yani 2sinden biri olcaksa. bende rust almıştım forestı arkadaş hediye etti para olsa dayz alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Erotizm

multiye girerken sorun çıkarıyor. ingilizce dosyaların yedeğini almayı unutmayın.

Tamamdır, teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

indirimler cop mu sizce de ? mesela shadow of mordor, season pass ile beraber 30 kusur liraya gelirken kinguin de 13 liraya bulunabiliyor

Shadow of Mordor Game of the Year Edition hepsini kapsıyor. Yani fiyat 18,75 , tabi yine de kinguinde 13 e satan güvenilir ise ondan almak daha mantıklı.

İndirimlerde çözemediğim bi saçmalık var.Normalde ön plana çıkan oyunlar daha önce ne kadar indirim almışlarsa EN AZINDAN o kadara inerdi, bu indirim döneminde öyle olmayan çok oyun var, daha önce %66 almış oyun şimdi %50 alıyor.Son yıllarda hep bi bozulma var ama bu dönem bi başka oldu.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bir sorum olacak, geçen kış indirimlerinde Skyrim LE'nı 14,75 TL'den almadım.

Çünkü hemen oynayabileceğim bir bilgisayarım yok ve yine bu indirimi görür diye sonraya bıraktım.

Şimdi ise Legendary Edition'ı olana Special Edition bedava verileceği için %60 indirim almış malum, 40 küsür lira olmuş.

Benim bu oyunu oynayacak bilgisayarım yine yok.

İlerde SE versiyonunu şu an LE versiyonunun olduğu fiyattan alabilir miyim?

Yoksa şimdi almamı mı önerirsiniz?
  • WoodPecker. W kullanıcısına yanıt
    Bak ben tr hayranıyım ama beklediğim gibi inmediği için almayacağım. Bence sen de kış ındırımlerını bekle şuan daha ekonomik oyunlarla sepeti doldur. 150 lira kotanın 60ı direk Tr ye gitmesin boşver. Kış indirimlerine 58 liranın da altına iner.

• edmraver kullanıcısına yanıt
    Aynen ya rust gayet leş bence. Seven vardır illa ki bir şey diyemem ama ben baya baya beğenmiyorum. PC yi yorduğunun yarısı kadar zevk verse gam yemeyeceğim. Hele ssd olmayan pc yi ağlatıyor. Bende 6700 I7 var ama ram 8 arada bir dar boğaz yapacak gibi oluyor düşünün artık nasıl ram yiyor piyasadaki en iyi işlemci var nerdeyse hala sıkıntı. Bir de optımızasyonlarında sıkıntı var. Serverlar zırt pırt hata veriyor. Oyunun kendisi zaten Error Cumhuriyeti. Kardeşim oynuyor diye duruyor yoksa leş oyun vesselam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 26 Haziran 2016; 3:57:39 >
  • ets 2 aldım 25tl ye grafikler çamur
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Aynen. Bundan bi onceki indirimde almistim yukledim vakit olmadi oynamak icin. Grafikler benim de hic hosuma gitmemisti. Iade de edemedim oyle kaldi:(

• 
Sayfa: önceki 89258926892789288929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.