Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8923. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pphammer , altunuz , altunuz Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir - 30 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.772
Cevap
2.719
Favori
21.320.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89218922892389248925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaş cevap vermiş ama ben de söyleyeyim oyunu oynadıkça kasalar veya silah skinleri düşüyor bunları satıyorsun. En değerlilerden biri Gamma Case adı verilen kasa. Bugün bana o düştü sattım öyle elde ettim parayı. Çoğu oyunumu CS:GO sayesinde aldım bugüne kadar.
  • September_ kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam inşallah bana da düşer bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar hangi kategoride oyun arattığınızı ve hangi oyunları satın aldığınızı söyleyebilir misiniz?

• September_ kullanıcısına yanıt
    Hocam gamma case kaça sattınız? dün bana da düştü :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

arkadaşlar iade talepleri ne zamana kadar sonuçlanıyor. fallout new vegas aldım ama beklediğim gibi çıkmadı grafikler falan çok kötü gözüktü iade ettim onun yerine tomb raider 2013,far cry 3,metro last light redux,alan wake den birini alacağım hangisini tavsiye edersiniz.

Hocam bende The Division standart paketi iade ettim Gold Edition için geri ödeme onaylandi oyun gitti para beklemeye düştü 3 günde orda beklese indirimler bitene kadar alırsınız iade.

• Arkadaşlar Summer Sale 2016 kartlarından takas yapmak isteyen varsa bana özel mesaj yoluyla ulaşabilir.
  • 250 tl bakiye var ne önerirsiniz rocket hariç oyun yok ? GtaV den tutun tom raider felan ne alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga1105

Tw:Attila almayi dusunuyorum 3 dlc ile birlikte. 35 tl tutuyor.(20+8+6+1) Rome 2 yi 150 saate yakin oynamistim. Ondan sonra sikar mi attila?

Sıkmaz,attila da göçebe toplum olayı var baya farklı olmuş.Üstelik yapay zeka Rome 2'ye göre daha çok zorluyor.
  • Civilization V aldım tüm dlcler ile nasıldır hiç bilmiyorum %92yi görünce aldım hemen. İade şansım var etsem mi?

• indirimler cop mu sizce de ? mesela shadow of mordor, season pass ile beraber 30 kusur liraya gelirken kinguin de 13 liraya bulunabiliyor
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Sanırım haklısın ya. Tr yi Kış İndirimlerinde de alabilirim yine ındırım olur hatta daha fazla bile olabilir.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Tomb Raider'ın şöyle bir artısı var. Sadece keserken değil, etrafta gezerken de zeka gerektiriyor. Witcher nasıl bilmiyorum, hiç oynamadığım bir seri ama, Dark Souls yapısında bir oyuna benziyor.

• Aranızda Steam Summer Sale Picnic 2016 kartlarını bitirip rozet işleyen oldu mu? Ne veriyor? Sadece arkaplan ve ifade yazmış steam faq sayfasında, yanında başka hiçbir şey vermiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Sanırım haklısın ya. Tr yi Kış İndirimlerinde de alabilirim yine ındırım olur hatta daha fazla bile olabilir.

Daha fazla olur kış indirimlerinde oran o zaman alırsın TR'yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoenix077

quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

tropica 5nasıl arkadaşlar bilen var mı

Ben yaklaşık 1 ay oynamıştım sarmıştı beni. Fiyatını bilmiyorum ama kötü oyun değil

teşekkürler Complete Collection 15 tl
  • linksiz kullanıcısına yanıt
    AoEIIHD, CS: GO, Arma III, Bioshock, Worms Clan Wars, Tomb R., Serious Sam Coll., Doom, Quake III Arena, Mafia II, Max Payne 2, Dying Light, CoD eski veya yeni oyunları gibi oyunlar bende var. Çok gibi gelmesin gözüne, zaten hepsini al demiyorum. Bunlardan hangini alırsan al, oyundan anlıyorsan, zevkle oynanabilecek oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

AoEIIHD, CS: GO, Arma III, Bioshock, Worms Clan Wars, Tomb R., Serious Sam Coll., Doom, Quake III Arena, Mafia II, Max Payne 2, Dying Light, CoD eski veya yeni oyunları gibi oyunlar bende var. Çok gibi gelmesin gözüne, zaten hepsini al demiyorum. Bunlardan hangini alırsan al, oyundan anlıyorsan, zevkle oynanabilecek oyunlar.

Efsane liste yapmışsınız hocamm müthiş tüm oyunlar +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chanser

quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Efsane liste yapmışsınız hocamm müthiş tüm oyunlar +1

Teşekkürler dostum. Çok seçici olunca böyle oluyor. Klasiklerin de, yeni oyunların da iyisini seçiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

Beyler GTA 5 ve Witcher 3(bütün dlcler) 175 TL tutuyor. GTA 5'in indirimin ileriki günlerinde düşme ihtimali var mıdır acaba. 2 oyuna 175 TL vermek koyacak biraz :D

normalde 107 tl ama 1.250 dolarlık paketi alırsan 100 tl flen geliyor sanrım :)

Aynen hocam 100 TL'lik paketten alacağım bende ama Witcher 3 DLC'lerle 75'e geliyor. İkisi birlikte fiyat uçuyor ama yapacak bir şey yok kıyıcaz paraya.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam oyunu. Ama 2 tane campaign dlc yi beğenirsem sonradan alıcam oyun+blood dlc aldım 21.50ye.
  • 
Sayfa: önceki 89218922892389248925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.