Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TncyKrmn , TncyKrmn , hellhot , Bernarrd , Halorandal Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.748
Cevap
2.720
Favori
21.318.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83638364836583668367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II
    The Witcher 2 ( 3. Oyunu PS4te oynamıştım ama neyse )
    Cities Skylines
    Rocket League
    Murdered : Soul Suspect

Oyunları ile de ben kapattım. Muhtemelen yaza kadar yeterli olur bana CS de vardı zaten.
  • 3Dmark %33 Immortal Defense %90 Toxikk ve City Quest oyunlarında %33 indirim kuponları var isteyen olursa pm atsın takaslaşalım.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Hocam murdered oyununu steamden değilde humbledan almissinizdir umarım 1 dolarlık pakette mevcut ve diğer oyunlarda güzel He derseniz diğer oyunlar var gerek yok talibi çıkar elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bir daha indirim hangi ay olur?

Büyük indirim haziranda olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Açıkcası oyun hakkında tam sürüme geçicek ve hikaye modu gelicek şeklinde yazılar okudum oyunda aklımdaydı bu indirimi kaçırmıyim dedim. 10 gün boyunca oyunu indirip oynamam mümkün değil (malum finaller). İnşallah sonrasında oynar küçük bi değerlendirme yaparız oyun hakkında.

• Arkadaşlar hesap detaylarımda "Yakın zamanda Steam Cüzdanınıza yeni bir kredi kartıyla ya da uzun süredir kullanılmayan bir kartla bakiye eklediniz. Kredi kartının sahibi olduğunuzu doğrulayana kadar Topluluk Pazarına erişiminiz kısıtlanacak ve satın almış olduğunuz eşyalar ya da hediyeler takas edilemez olacaktır." yazıyor.
    Altta "Kredi kartı sahipliğini doğrula" butonuna tıklayınca ise "Doğrulama gerektiren kart yok" yazıyor.
    Bu neyin nesi?
  • Bir de aldığım GTA Collection oyununun yanında ROW yazıyor, bu ne demek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bir daha indirim hangi ay olur?

Bundan sonra indirim olmaz bindirim olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix506 -- 5 Ocak 2016; 2:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Klasik Steam indirimleri.

Paint le montaj mı olur

• Bir çekiliş sitesinden kazanıp key ile kütüphaneye eklediğim oyun silindi. Önemsiz bi oyun ama anlam veremedim daha önce karşılaşan oldu mu?

• Merhaba arkadaşlar steam den ilk defa alisveris yaptim 10 dan fazla oyun aldim ancak mesela thief oyununu begenmedim daha dogrusu cok dusuk fps aliyirum hic keyifli olmadi acaba iade olayi nadil oluyor acaba mobilde oldugum icin pek arastiramadim kisaca tarif ederseniz cok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BANSHE

arkadaşlar €8.49'ya mortal kombat x premium pack alınır mı sizce?

Araştırmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

Süsler kalkar umarım.

Süslü püslü olsun daha iyi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Project C.A.R.S.
    Assetto Corsa
    MotoGP 15
    NASCAR '15 (Son anlarda oyunun fiyatı ₺31 ana fiyattan ₺18'e düştü doğal olarak indirimi de ₺9 oldu.)
    RIDE: Game
    Mad Max
    Wolfenstein The New Order
    Wolfenstein The Old Blood

Genellikle yarış ağırlıklı topladık.

Direksiyon var galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Haha kış indiriminde yüzde 25 alan FM 16 şimdi yüzde 33 indirimli olmuş

Şimdi baktım FM 16 yüzde 25 indirimde
    Yüzde 33 indirimi geri çekmişler hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Merhaba arkadaşlar steam den ilk defa alisveris yaptim 10 dan fazla oyun aldim ancak mesela thief oyununu begenmedim daha dogrusu cok dusuk fps aliyirum hic keyifli olmadi acaba iade olayi nadil oluyor acaba mobilde oldugum icin pek arastiramadim kisaca tarif ederseniz cok sevinirim.

2 saatten fazla oynadıysan oyunu iade yapmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix506 -- 5 Ocak 2016; 6:40:58 >
  • Ohh bee sonunda bitti kurtulduk :))

• matrix506 kullanıcısına yanıt
    Evet bir sure sonra geri çektiler iade talepleriyle ugrasamamislardir yalnız FM bir daha ki indirimde yüzde 33 alacak belli oldu yazın yüzde 50 gorsede alsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Birkaç tane cs go alacağım satmak için. Envantere mi eklemem gerekiyor aldıklarımı yoksa nasıl yapacağım yardımcı olabilecek var mı?

hediye paketi olarak al istediğin kadar
  • 
Sayfa: önceki 83638364836583668367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.