Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LuNCoR , run...rabbt , psycho90 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82808281828282838284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fallout 4'ü şimdi almaya değer mi yoksa daha düşer mi? Steam'den fazla alışveriş yapmadığım için indirimler nasıl seyrediyor bilemiyorum.
  • ArkadaÅŸlar ETS 2 mp oynayanınız varsa steam den eklerse iyi olur beraber takılırız id:mkaan700

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

quote:

Orijinalden alıntı: Kurokochin

12 TL ALTI MULTISI OLAN OYUN ÖNERİRMİSİNİZ 12 TLEM KALDI KARTTA CSGO INSURGENCY ETS2 VAR

Reign Of Kings

güzele benziyor tek başıma multi oynayabilirim değil mi
  • Gordon Freedos kullanıcısına yanıt
    Harika öneriler, özellikle Steam üzerinde oynama saati yüksek kişilerin yorumlarına bakarak en iyi şekilde fikir edinebilirsiniz.

Bu indirim döneminde yaptığım bir başka şey de, istek listemdeki oyunların youtube üzerindeki spoiler'sız inceleme ve oynayış videolarına 3-5 dakika bakmak oldu. Bu sayede heves edip de oynamayacağım veya şu an zaman ayırmayacağım oyunları bir nebze temizlemiş oldum listemden.

Arada kalıp da almaya karar verdiğim bir oyunu da dün 1.5 saat kadar denedim, sandığım gibi olmadığını görünce dlc'leri ile birlikte iade ettim. İade sistemini suistimal etmeye kesinlikle karşıyım ama yerinde uygulandığında son derece güzel bir seçenek olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 27 Aralık 2015; 11:31:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Fallout 4'ü şimdi almaya değer mi yoksa daha düşer mi? Steam'den fazla alışveriş yapmadığım için indirimler nasıl seyrediyor bilemiyorum.

Yaz indirimlerine kadar düşmez. Belki hafta ortası hafta sonunda indirim alır ama yine bu tarzda bir indirim alır.

• Batman Arkham Knight indirim gelmedi

• Arkadaşlar gamesultan eft ile alışveriş güvenli mi? Ayrıca oradaki steam cüzdan kodları avrupa ülkeleri için de geçerli mi?
  • Ozellikle total war rome II emperor edition oynamadiysaniz siddetle tavsiye ederim.total war attila cikti yenisi fakat rome 2 deki zevk yok oyunda.Ayrica rome2 bagimlilik yaratir 125saat oynama surem var ve 2 kez daha dunyayi kesfetmek istiyorum farkli devletlerle ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de öyle düşündüm zaten, 18 tl yi görünce direk almıştım kaç tl lik paketi 18 e alıyorsun daha ne olsun. İlerde hesabı satarsan da değerini yükseltir.
  • Arkadaşlar konuyla alakasız bir soru sormak istiyorum.
    Yeni çıkacak olan Need For Speed'in Steam'de satılma şansı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras.

Arkadaşlar konuyla alakasız bir soru sormak istiyorum.
    Yeni çıkacak olan Need For Speed'in Steam'de satılma şansı var mı ?

Nfs ea oyunuydu değiil mi? O zaman imkansız.

• Evet EA oyunu. Birkaç NFS oyunu Steam'de mevcut; ufaktan umut verdi fakat bu oyunlar sonradan eklenmiş olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

sleeping dogs alınır mı?

840m ve 8gb ramli asus laptobum kaldırır mı?

Kaldırır.740m eski sürümünü kaldırıyordu medium low arası

• quote:

Orijinalden alıntı: Aras.

Evet EA oyunu. Birkaç NFS oyunu Steam'de mevcut; ufaktan umut verdi fakat bu oyunlar sonradan eklenmiş olsa gerek.

O zamanlar origin yoktu.

• Gordon Freedos kullanıcısına yanıt
    Genel olarak oyunu önce korsan olarak oynayanlar olabilir benim gibi. Belki aylar geçirdi oyunla. Sonra dedi ki madem indirime girmiş korsan olacağına orjinal olsun güncelleme sıkıntım crack derdim olmadan oynayım dedi, buraya da tavsiye eden mesajını bıraktı. Steam deki oyun saatine bakıp yağtığı yorumu değerlendirmek çok da tutarlı değil bence
  • Bunu düşünmemiştim, teşekkürler. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Genel olarak oyunu önce korsan olarak oynayanlar olabilir benim gibi. Belki aylar geçirdi oyunla. Sonra dedi ki madem indirime girmiş korsan olacağına orjinal olsun güncelleme sıkıntım crack derdim olmadan oynayım dedi, buraya da tavsiye eden mesajını bıraktı. Steam deki oyun saatine bakıp yağtığı yorumu değerlendirmek çok da tutarlı değil bence

doğru aslında. bende darksouls 2 ve skyrimde 200den fazla saat harcamış olmama rağmen steamde çok az bi oynama sürem görünüyo. sebebi uzun süre korsan oynamam. oyüzden 1-2 saatlik yorumlarda paragraflar yazıldıysa dikkate alınır. ama geçenlerde gördüm roket lig de adam 4 saat oynamış mükemmel başından kalkamıyosunuz falan demiş. belliki adam almış oyunu yeni 4 saat oynayıp hemen yorum atmış. yani birazda analiz yapabilmek gerekiyo. robot değiliz sonuçta :D mesaj dikkate alınır mı alınmaz mı az çok belli oluyor.

Oyun önerisi isterkende hangi türden hoşlandığını açıkça belirtmesi gerekiyo arkadaşların. yoksa ben dark souls, skyrim yani rpg fanıyım gider fifacı cs ci adama dark souls skyrim öneririm yüklemesiyle silmesi bir olur.
    Hatta mümkünse hiçbişey yazmadan şukadar tl ye oyun önerin diyene önermeyin bişey. ne klavyede vaktinizi harcayın nede o arkadaşın parasını vaktini çöpe atmayın.

zamanında ucuz diye bi arkadaşa bf4 ve cs aldırmıştım. bir kere bile açıp oynamadı. sadece fifa oynuyor şuan. gerçi ben türü seviyosan al demiştim o da seviyorum demişti. bende gözün kapalı al pişman olmazsın dedim. bende de suç yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 27 Aralık 2015; 12:09:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Arkadaşlar gamesultan eft ile alışveriş güvenli mi? Ayrıca oradaki steam cüzdan kodları avrupa ülkeleri için de geçerli mi?

Bilgisi olan cevap lütfen...
  • Benim gibi Rogue-Like manyakları varsa oyun çnerilerinize açığım. Our Darkness Purpose alacağım da başka ne alsam diyorum. Nuclear Throne indirim bile almadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Aslinda banka karti mantigiyla calisiyor
    Hesapta para varsa kredi karti gibi kullanilabiliyor vadesiz hesaptaki parayi kullaniyor, herhangi bir sekilde ekstra ucretinide gormedim simdiye kadar nasil para kazandiklarinida bilmiyorum hayir bunlar bile para kazaniyorsa dediginiz bonus vs ne kazaniyordur allah bilir

Bonus malesef isime yarar kampanya yapmiyor.. acaba basvursammi diye dusunuyorum.

• 
Sayfa: önceki 82808281828282838284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.