Şimdi Ara

Steam satın alınmış oyunun dosyalarını indirmeden açma LÜTFEN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben payday 2 yi satın aldım ama internetin yavaşlığı dolayısıyla indirmek istemedim bende arkadaştan Program Dosyaları (x86) > Steam > SteamApps > common > payday 2 deki dosyaları aynı yere attım fakat steam bunu algılamadı indirme seçeneği çıkıyor bunu düzeltebilirmiyim yoksa illa indirmem mi gerek ?

• decepp D kullanıcısına yanıt
    İndirmen lazım.
  • Arkadaşından steamin yedekleme sistemini kullanarak oyunu yedekleyip flashla veya harici ile yedek dosyalarını kendine atıp yedekten yükle seçeneği ile kendi hesabına kurabilirsin küçük bir aramayla nasıl yapıldığına dair resim ve video bulabilirsin ben format atarken bu yöntemi kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 20 Ocak 2016; 14:18:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Sağol baktım dediğin oluyomuş fakat bidaha arkadaştan almam zor şu an elimde normal klasör içinde var oyun başka şeklide olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decepp -- 20 Ocak 2016; 22:05:27 >
  • decepp D kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde deneyebilirsin commondaki oyuna ait dosyaları sil oyunun indirmesini steamden başlat bir kaç mb indirdikten sonra indirmeyi duraklat yani commondaki dosyaları steam kendi oluştursun sonra arkadaşından aldığın dosyaları oraya taşı hedefteki aynı dosyaları değiştir de sonra steamden devam ettirdiğinde bir taramadan sonra eğer dosyalar tamsa indirmeden yükleme bitti diyebilir böyle bir dene derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    :D bizim de ilk aklımıza o geldi oyunun dosyalarını kendi kurmasını bekledik bir süre sonra duraklatıp attık ama tekrar indirmeye çalıştığımızda hiçbişey olmamış gibi devam etti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.