Şimdi Ara

Oyun Takas Başlığı [ANA KONU] (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.433
Cevap
154
Favori
445.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Defiance oyunu hakkında bilmeyen çok kişi var biraz bilgilendirme yapmak istiyorum. Oyun League of Legends mantığı gibi çalışıyor bir client açılıyor giriş yapıp oyuna giriyorsunuz. Fakat LoL deki gibi tek bir karakter yok istediğin kadar karakter yaratabiliyorsun. Steam üzerinden satış yapılmasına rağmen steam zorunluluğu yok steamden bağımsız bir oyun. trionworlds.com adresinden üyelik alıp oynayabiliyorsunuz. Ben fazladan almıştım arkadaşıma verdim pc kaldırmadığı için hesabı veriyorum. Hesapla hiç oynanmamıştır zaten oynansa bile hesaptaki karakter yada karakterleri silip yeni bir isimle oyuna tekrar başlayabiliyorsunuz. Torchlight 2 oyunu ile takas yapmak istiyorum daha fazla bilgi almak isteyen olursa steam adresimi pm den öğrenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagethon -- 22 Mayıs 2013; 15:32:18 >
  • Elimde Killing Floor+Defence Alliance 2 Steam Gift var, Steam key'lere ya da diğer giftlere ya da başka tekliflere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwexamR

hocam sadece takas yapabilirim para istemiyorum.

Steame ekleyebilir miyim? torchlight alıp sana gönderirim. eğer istediğim gibiyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

quote:

Orijinalden alıntı: TwexamR

hocam sadece takas yapabilirim para istemiyorum.

Steame ekleyebilir miyim? torchlight alıp sana gönderirim. eğer istediğim gibiyse.

hocam steam eklerseniz oradan konuşalım = twexamr
  • Dota 2 Be-da-va
  • elimde bioshock 1 var..eski herhangi bir fps yada tps oyunu ile takastır.ya da strateji de olabilir :)
  • Arkadaşlar 30 tane dota 2 ve 1 tane alpha protocol orjinal cd key ve 1 tane The Lord of the rings The Return Of The King key var takas isteyen bana özel mesaj atsın

Ancak alpha protocol steam keyi değil takastan sonra size göndereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbrman -- 22 Mayıs 2013; 19:37:49 >
  • FiFa 13 ariyorum Origin takas edecek olan varmi acaba ?

Arkadaslar birde elimde baya bir oyun var istediginiz oyunu söyleyin ben bakarim bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kay123 -- 22 Mayıs 2013; 21:56:11 >
  • Aradıklarım;

Borderlands 2
    CS GO
    Call of Duty Black Ops 2
    Battlefield 3 Premium Edition
    Dead Island Riptide
    Bioshock İnfinite

istediğiniz oyunu verebilirim yeterki teklifiniz mantıklı ve eş değerde olsun.
  • envanterimde anomaly 2 ve dont strave giftleri var bunlardan biriyle Call of Juarez: Gunslinger takas etmek istiyorum eğer elinde olan varsa

ayrıca bolcada dota 2 giftleride var isteyenlere bedava verebiliirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClammY -- 23 Mayıs 2013; 11:39:46 >
  • mw2 var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde Tomb raider Collection var pm atabilirsiniz

http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/action/tomb-raider-collection/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuzaoyun

Elimde 2 adet Counter Strike: Global Offensive Tradable Gift mevcut. İlgilenen arkadaşlar PM atabilir.

Giftlerin bir tanesi tarafımdan alınmıştır.Hızlı ve güvenli alışveriş oldu.İçiniz rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: racer54

quote:

Elimde 2 adet Counter Strike: Global Offensive Tradable Gift mevcut. İlgilenen arkadaşlar PM atabilir.

Giftlerin bir tanesi tarafımdan alınmıştır.Hızlı ve güvenli alışveriş oldu.İçiniz rahat olsun

Hızlı alışveriş için teşekkürler racer54 :)
  • elimde gift olarak;

tomb raider collection (tomb raider 2013 dahil)
    mirrors edge
    nfs undercover
    nfs hot pursuit
    kung fu strike + dlc
    forge
    tropico 4 collectors bundle
    unreal deal pack
    gta san andreas

key olarak ta

burning paradise ultimate box ORİGİN

renegade ops ve 2 adet dlc si STEAM

bulunmakta..

KEY ve HESAP harici tekliflere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 29 Mayıs 2013; 9:04:47 >
  • quote:

quote:

quote:

2'sinin de katılım zamanı 20 Mayıs :) Allah Allah

• quote:

Orijinalden alıntı: WorldGrooveMove

quote:

quote:

quote:

Kendini çakal sanıyor işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elimde system shock2 %50 indirim kuponu var cs:go cardlarından en az 2'si ile takaslayabilirim yada herhangı bı oyunda olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrivederci -- 24 Mayıs 2013; 0:54:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionelforlan

quote:

Orijinalden alıntı: WorldGrooveMove

quote:

quote:

quote:

Kendini çakal sanıyor işte

• Fifa 13 ariyorum takas edecek varsa bf3 e karsi yada simcity ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kay123 -- 24 Mayıs 2013; 1:56:26 >
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.