Şimdi Ara

steam key dükkan tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ucuza steam key satan internet sitesi veya güvenilir site kullanıcısı tavsiyeniz var mı?

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı bende pubg alcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.oyunfor.com
    www.randomoyun.com
    www.g2a.com
    www.kinguin.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLyWar -- 12 Mart 2019; 15:41:56 >
  • Yerli site istiyorsan
    www.gamesatis.com (İninal kart tarafından önerilen bir site)
    www.dur-maplay.com (- işaretini kaldırıp deneyin. Forumda adı nedense sansürleniyor. Forumda çok kullanan var bende onlardan görüp 3-4 defa oyun aldım)

İki site key olarak satıyor ama bazı oyunları Steam üzerinden teslim ettikleri için Steam profilinizi ekleyip satın almanız gerekiyor. Size hediye olarak oyunu teslim ediyorlar)

Diğer sitelerle fiyatlarını karşılaştırıp alım yapmanızı öneririm. Bazı oyunlar diğer sitelerde ucuzken oralarda palı olanlar ise bu sitelerde ucuz olabilmekte. Ben hangi site uygunsa oradan alıyorum. Bu iki yerli siteyi tercih etme sebebim taksit imkanı olması gerçi taksit yaptırınca biraz komisyon koymaktalar ama hiç yoktan iyidir.

• sitemizde tüm steam oyunları %30 indirimli olarak satılmakta. donanımhaber konumuzun linki aşağıda
    https://forum.donanimhaber.com/altf4game-com-tum-steam-oyunlarinda-30-indirim-bf-5-199-wow-prepaid-99-9-tl-azeroth-140-tl--135317238
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.