Şimdi Ara

Steam Kalsa, Dota Sıfırlansa?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar, ben 22 yaşımdayım. Kendimi bildim bileli dota oynarım. Bu dota2 konusunda yalanım yok, ortalama bir oyuncuydum. Fakat son zamanlarda gerçekten oldukça geliştirdim kendimi. Oynadığım rank aşağıda kaldı. Ben her gece oyuna girer, 2 oyun atar çıkarım. Bu yüzden takımda bulamıyorum kendime pek. Ben istiyorum ki steam hesabım kalsın(çünkü başka oyunlar ve arkadaşlar var orada), dota kısmını tamamen sıfırlayayım. Sıfır bir dota hesabı ile MMR i yüksek düşüreyim. Şuan benim MMR 2,5k civarında ve her gün daha aşağıya gidiyor. Ben demiyorum ki ben 5k lık oyuncuyum arkadaş, ama gerçekten oyunumda nerden baksan en az 3k üzerini hakediyor be abi. Böyle bir seçenek var mıdır?

• Sonraki çıkacak olan battle pass ile belki yine sezonluk mmr çıkar o şekilde yeniden mmr belirlersin AMA eğer sen şuanki seviyenden iyiysen senin zaten zamanla rankinı artırabilmen gerekir. O yüzden bence bu mmrını çok kafana takma daha iyi oynadıkça zaten artar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dergi bitimine 19 gün var. 50 maç atarak mmr ını tekrar kalibre edebilirsin.
  • Dergi almam mı gerekiyor onun için?
  • Bencede boyle bir seye ihtiyac var. Her oyuncuya bir defaya mahsus olmak uzere stat sifirlama sansi verilmeli. Dikkat bir defaya mahsus. Cunku suistimale acik bir durum olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mares626

Sonraki çıkacak olan battle pass ile belki yine sezonluk mmr çıkar o şekilde yeniden mmr belirlersin AMA eğer sen şuanki seviyenden iyiysen senin zaten zamanla rankinı artırabilmen gerekir. O yüzden bence bu mmrını çok kafana takma daha iyi oynadıkça zaten artar

yok hocam o iş olmuyor öyle vallaha çok zor mmr yükseltebilmek sonuç olarak bu bir takım oyunu takımdakilerede bağlı olduğu için ilk rankın neyse hep o civarlarda geziyorsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: IC1101

quote:

Sonraki çıkacak olan battle pass ile belki yine sezonluk mmr çıkar o şekilde yeniden mmr belirlersin AMA eğer sen şuanki seviyenden iyiysen senin zaten zamanla rankinı artırabilmen gerekir. O yüzden bence bu mmrını çok kafana takma daha iyi oynadıkça zaten artar

yok hocam o iş olmuyor öyle vallaha çok zor mmr yükseltebilmek sonuç olarak bu bir takım oyunu takımdakilerede bağlı olduğu için ilk rankın neyse hep o civarlarda geziyorsun :D

Ilk ranked açıldığında 2.7k mmr çıkmıştı. Şuan 4.3k mmr'ım var.
    Takıma tabiki bağlı ama sen daha iyi oynarsan zamanla yükselirsin.Ben şuan 3k bir hesabı oynamaya başlarsam onu yine 3k ya çıkartabilirim yani
    Arkadaşlarımın hesaplarından da oynadığım olmuştu onların mmr'ı daha düşük ve oyunları yenmek cidden daha kolay oldu normal hesabıma göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IC1101

quote:

Ilk ranked açıldığında 2.7k mmr çıkmıştı. Şuan 4.3k mmr'ım var.
    Takıma tabiki bağlı ama sen daha iyi oynarsan zamanla yükselirsin.Ben şuan 3k bir hesabı oynamaya başlarsam onu yine 3k ya çıkartabilirim yani
    Arkadaşlarımın hesaplarından da oynadığım olmuştu onların mmr'ı daha düşük ve oyunları yenmek cidden daha kolay oldu normal hesabıma göre

Hocam imkansız değil ama zor ben onu diorum ilk rankedım hiç bir şey bilmeden girdim 800 civarı gelmişti zamanla oyunu kavradım iyice öğrendim rank'ımdaki çoğu kişiden iyi duruma geldim dedim artık yükselmeli bu hesabı diye çok uğraştım ama olmadı yeni hesap açıp girdim 2.5k başladım

• Vallahi 4.3 k kasmak imkansız değil ama 2.7 k dan çıkarken büyük sabır gerektirir tebrik ederim bende 2.2 k dan filan açıldı o çıkış günleri kabus
  • Bende 2.7k açılmıştı sonra 2800e çıktım 2300lere indim çıktım indim çıktım belki 1 sene oralarda kaldım.

Sonra 3700mmr arkadaşımla oynamaya başladım mmr kasmaya odakladım kendimi sonra hesapları değiştirdir bi ara benimkini 2800 yaptı ben ondan genelde normal attım arada ranked attım dusurmedim o seviyede kaldım.

Sonra kendi hesabıma geçince 1 haftada 3.4k oldum sonra bi ara 3.7 oldum.

Ondan sonra okulu değiştirdim 2klık arkadaşlarla attık ortalama hep 2k civarındaydı. Şimdilerde solo atmaya başlayınca dusmeye başladım 3.2 lerdeyim.

3.7 2 önce olmuştum şuan 3.2yim.

Yani anlayacağınız uzum uzume baka baka kararır.

Bi yerden 4k hesap bulun yada arkadaş bulun onun hesabından normal maç atın yada ne bileyim ortalama mmr sizin istediğiniz mmr olan oyunlara girin.

Başka turlu zor geliştirirsiniz yeni şeyler gormeniz lazım.

Bir keresinde mide tp atmıştım mid bana bottleını vermişti şarjını doldurmuştu mesela onu görünce unutmadım hiç her zaman kullanırım unutmam.

Yada crep block yaparken en son önden bir tane bırakıp lanei geri çekme taktikleri vs kucuk ince detayları gorerek yaşayarak öğrenmek lazım.

Son bir şey daha soyliyim o mmrlarda solo oynamak çok kolaydır. Karşısı genelde ittirir rahat exp alırsınız ve 6 levelde çok kolay carry ve supportu ezebilirsiniz doğru herolarla. Böylece takıma çok büyük katkınız olur.

Birde kimseye nob retard idiot diye saydırmayacaksın adamın ufacık oynama isteiğinide kaçırıp daha fazla zarar veriyorsun sonra yeniliyorsun. Mümkün olduğunca takımından yararlanman lazım.

Kaptanlık etmen lazım supportun ward almıyorsa sen alacaksın ward yok sup yok diye ağlamayacaksın.

Ne yazmışım be 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.