Şimdi Ara

Steam Hesap Çalınma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Hepinize Merhaba belki size boş gelebilir ama benim için çok önemli bu gün saat 16.00 civarlarında youtube ( https://steamcommunity.com/id/PabloMartinBatalla16/ ) bu videoda günlük bedava cs go kasası açma sitesi gördüm normalde steam hesabımda 700 tl değerinde stiletto bıçagım bulunmakta hergün bedava kasa açar 100 tl gibi bişey katlayıp (Toplam 1 AYDA) bıçagımı yükseltirim diye düşünüyordum ardından uygulamak için ( https://steamcommunity.com/id/PabloMartinBatalla16/ ) bu siteye csgoempire.gg sitesine üye olamk için oturum açtım guardı girdim falan filan ardından steam şifremi kabul etmedi ve 10 saniye sonra bana gelen mailde steam e posta telefon numaranız değişti diye şaşırdım çünkü adamın 18 bin abonesi var tabiki olan benim hesaba oldu benim steam envanterim ortalama 2000 tl ve nasıl geri alıçagımı bilmiyorum bana yardımcı olup işimi halletebilecek kardeşime eğer hesabı geri alırsam 50 tl lik kod vericem sizden ricam lütfen yardım edein 2000 tl az bir para değil desteklerini bekliyorum son ricam herkes yazdıktan sonra ınstagram nickini bıraksın ki işimi cözen kardeşime karşılıgı olan (50TL) vereyim

• Hocam benimde çalınmıştı hemen steam desteke eposta atacaksınız zaten adamın ipsi falan olması lazım size gelen postada daha sonra onlar hesabı alacaklar fakat ya envanteriniz gider ya da pubg cs go vs gibi bir kac oyundan ban yiyebilirsiniz hızlı olun derim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steam destek yazınca direk cikiyo zaten mesela benim kinin ipsi amerikada gözüküyordu kendi epostamdan ss aldim daha 5 dk önce ip adresim turkiyedeyken nasıl her şey bir anda amerikan değişir diye yazdım (yani böyle bir şeyler yazmış olmam lazim) ondan sonra 1 gün içinde hesabımı geri verdiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.