Şimdi Ara

Steam guarda sahip hesap çalınabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam geçen günlerde steamde dolandırıldım ve kaybettiğim paranın geri asla steam tarafından verilmeyeceğini öğrendim. Üstüne üstlük dolandıran kişinin ban yemeyemeceğini ve diğer insanları dolandırmaya devam edeceğini. Steam guardı olan bir hesabı çalmak mümkün mü pm den yazarsa sevinirim.

• şifrenizi biliyorlarsa çalamayacakalrı hiç bir sey yok

ama bilmiyorlarsa asla çalamazlar.

size tavsiyem bilgisayarınızı virüs taramasından geçirin ve şifrelerinizi yenileyin bukadar basit.

• huseyinadiguzel kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sorduğum beni dolandıran adamın hesabını çalabilecek biri var mı aslında sokak ağzıyla. Tabi ki ücreti karşılığında
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetuBlinders

Hocam benim sorduğum beni dolandıran adamın hesabını çalabilecek biri var mı aslında sokak ağzıyla. Tabi ki ücreti karşılığında

yok daha neler şaka yapiyorsun heralde :)

şuan söylediğinin suç olduğunu biliyormusun kardeşim...

insan hatalarında ders almalı bunu unutma...

son bir tavsiyem var eğer gercekten seni bu konu çok rahatsız ediyorsa git polise şikayetçi ol..

baska işlere girme.

kib iyi forumlar

• huseyinadiguzel kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından beni dolandıran birisine polis ne yapabilir k. Ya da umursar mı acaba? Adalet beklediğim mecralarda denedim ama hiçbir sonuç olmayacağını anladım. Ben işimi etik çerçevesinde yaptım peki ya o dolandırıcı hala daha başkalarını dolandırırken ben hatalarımdan ders çıkarsam ne fayda. Ayrıca durduk yere de çalmıyorum sadece benim olanı geri almak istiyorum.
  • Up
  • nasıl dolandırıldın acaba?
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    Tamamen kendi hatamla. Karşıdaki parayı yollamadan skin yolladım. Tabi ki parayı yollayacağına inanarak.
  • MetuBlinders kullanıcısına yanıt
    senin hatan olduğunu biliyorum zaten o yüzden sordum. adamın işlediği bir suç yok sen hediye olarak yollamışsın adama elbette bu kişi elini kolunu sallayarak dolaşacak hapse attırabileceğini falan mı düşündün yolladığın hediye için :D. ticaret kurallarını öğrenmelisin aracısız ticaret yapılmaz bu hesap heçkletme işini sorduğuna göre de yaşın küçük sen de o kişiyi kandırmadan alamazsın o hesabı yani şimdiden söyleyeyim bi soğuk su iç.
    Adamın resmi olarak bir suç işlemediğini biliyorum yukarıda da okursan illegal olan bir şeyi sorguluyorum. Yaşım 22, senin için küçük mü büyük mü bilemem. Yardım edebiliyosan et edemiyorsan boş yapma bence hocam.
    legal = yasal
    illegal = yasal değil

illegal olan şey senin aracıları kaldırarak 3 kuruş için şark kurnazlığı yapmaya çalışman. bunu yaparken de beyninin bütün şartellerini indirmen ben sana ilk mesajımda yapman gerekeni söyledim yardıma böyle karşılık verilmez biraz terbiye öğren
    İntronda vermiş olduğun TDK bilgileri için sağ ol. Şu an iki yeni kelime ve terbiyemi öğrendim.
    22 yaşında bu zekayla sen daha çok dolandırılırsın :D
    Sen de bu zekayla çok mezuna kalırsın :)
    moruk skinlerimi çaldırmıyorum en azından xd

edit: profiline baktım eski kullanıcı adın mezunEA :D kendi sanki tek seferde kazanmış :D eadan da mezuna kalmazsın yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurtçu Restrop -- 27 Ocak 2021; 13:5:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.