Şimdi Ara

steam guard code sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
11.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum ama olayı anlatmak istiyorum. 2 ay kadardır dota 2 oynuyorum 2 hafta önce yeni aldığım ssd ye win7 kurdum onu kullanmaya başladım steam ykledm hesabıma girmeye çalışırken steam guard diye bişey çıktı ve code istedi doğrulama için normalde e mail adresine code geliyo sanırım ama 10 15 kere denememe rağmen mail ime kod falan gelmedi.junk box a da baktım onu söylemeyin boşuna.neyse 4 gün önce yeni bi steam hesabı aldım önceki hesapla yaptığım gibi dota 2 invite anketini doldurdum 3 gün içinde steam de aktif oldu dota 2 ve indirdim.bu seferde dota 2 spectator mod olarak indi play tuşu aktif değil. bi yardım cı olursanız çok iyi olur. bazı yerlerde çok geç geliyo falan demişler code için 2 hafta oldu hala yok 10 15sn yede gelmesi gerekirken. ayrıca steam support a girmeye çalışıyorum orayıda kabul etmiyo

• up up yok mu bir bilen
  • up up
  • doğru mail olduğuna emin misin ? bende steam kullanıcısıyım. steam hesabını başka bilgisayarda açtığın zaman güvenlik için şifre gönderiyor dediğin gibi mailine. doğru mail olduğundan emin ol.
  • doğru mail aktif etmiştim aynı mail adresinden zaten önceden
  • çözüm lazım arkadaşlar bi sürü oyunum da gitti
  • up up
  • kimsenin mi başına gelmedi arkadaş
  • Aynı sorun bendede var arkadaşlar UP
  • Arkadaşlar bu sorun bende de var steam guardın şifreyi gönderdiği e mail hesabını silmiştim. Hesaba nasıl giriş yapacağım ?
  • cözümü bulabildiniz mi?
  • bendede boyle oluyor ya cozumu yok mu bunun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

bendede boyle oluyor ya cozumu yok mu bunun :(

Arkadaşlar steam support ile iletişime geçtim ehliyet o günün tarihini gösteren gazete vs. resmini çekip yollamamı istediler ardından hesap düzeldi. Sizde steam desteğe durumunuzu anlatın halledilir.
  • direk link varmı steam desteğin nereye tıklayıp anlatacaz durumu
  • Daha detaylı yardım edermisiniz Pes2015 oynayamıyorum Steam kod yollamıyor diye
  • telefonunda steam uygumasını indirmişsindir ve steam guardı etkinleşmissindir
    eğer şuan steam yoksa telefonunda indir
    giriş yap ondan sonra sol üst kısıma bas
    ve steam guard a gir.
    artık senden steam guard şifresi istediğinde mailine değil steamine gelcek ve o kutuçuğa yazacağın şifre sana zaten steam tarafından bildirim olarak gelcek

eğer steam zaten yüklüyse bunların hiçbirine gerek yok kutucuğa yazman gereken şife steamine geliyor
  • inciwetrust35 kullanıcısına yanıt
    benim sorunum daha başka şuan şifreyi istiyo steam guardın ama benim telefon arkadaşta kaldı yani şifrede telefona geldiği için şuan giremiyorum dasdasdasdasd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.