Şimdi Ara

SATILIK STEAM ÖDÜLÜ VE PUAN(100.000)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Oyun Platformu #Steam Key/Gift #Steam Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Elimde yaklaiık 100.000 steam puanı mevcut.1000 puan 10 Tl'dir.İstediğimiz-dilediğiniz şekilde profilinize ödül yoluyla eklenir.Steam puanları hesabınıza 2 hafta sonra yüzde 60 kesinti ile ulaşır.Toplu alımda bir güzellik yaparım.Burda benim profilim.Not:Steam'de yeteri kadar bakiyem kalmadığı için bir süre oyun satışı yapamıyorum.

https://steamcommunity.com/id/azurik84

SATILIK STEAM ÖDÜLÜ VE PUAN(100.000)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcanbey -- 21 Ağustos 2022; 23:50:35 >

• Kendisinden Doom eternal deluxe edition aldım hemen hallettik. Teşekkürler.
  • Red dead redemption 2 aldım 30 saniye içinde teslim etti arkadaş. Teşekkürler iyi satıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur_Morgan -- 19 Mart 2020; 12:12:2 >
  • Sağolsun önce gift sonra ödeme şeklini kabul etti arkadaş. Kendisinden Jedi Fallen Order aldım. Alış veriş için tavsiye ediyorum.
  • Age of Empires II: Definitive Edition Steam Key/Gift 2 adet için fiyat verirmisin sana zahmet
  • Tekrar teşekkürler. Kendisinden 3 oyun aldım. Anında teslim etti kesinlikle tavsiye ederim.
  • piyasası var mı bu puanların ya  

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Pek yok,ama meraklısı oluyor Zaten az bir miktar satış yaptım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.