Şimdi Ara

Steam'de CD Project RED oyunlarına büyük indirimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam'de CD Project RED oyunlarına büyük indirimler

Steam'in stüdyo kampanyaları hızla devam ediyor. Bu hafta da Witcher serisinin yapımcısı CD Project RED'in oyunlarında büyük indirimler var. Kampanyaya stüdyonun tüm oyunları dahil olmuş durumda.

CDPR'nin en sevilen oyunu Witcher 3, önceki indirim dönemlerinde de olduğu gibi yine 12 TL'ye kadar gerilemiş durumda. Diğer taraftan Cyberpunk 2077'nin ise tam %30 ile rekor bir indirim aldığını görüyoruz. Oyunun çıkışından bu yana geçen sekiz aylık süreçte Steam'de bu seviyede bir indirim olmamıştı.

Steam'in CDPR indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dikkat çeken indirimleri listeledik.

• The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition -- 14,99 TL

• The Witcher 3: Wild Hunt -- 11,99 TL

• The Witcher 2: Assassin's of Kings Enhanced Edition -- 4,65 TL

• The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut -- 2,70 TL

• Cyberpunk 2077 -- 166,83 TL

• Thronebreaker: The Witcher Tales -- 46,79 TL

• 2077 şöyle olacak böyle olacak, alsana tokat gibi oyuncuların cevabı. Ben aldım zamanında ve iade ettim. Demekki firmanın bir oyunu tutmuş diye güvenmemek lazım. Gözüm kapalı GTA yada red satın alırım ama bu firmanın hiç bir bokunu bırakın ön siparişle çıksada almam, incelenir aylarca sonra alırım.
  • 2077 şöyle olacak böyle olacak, alsana tokat gibi oyuncuların cevabı. Ben aldım zamanında ve iade ettim. Demekki firmanın bir oyunu tutmuş diye güvenmemek lazım. Gözüm kapalı GTA yada red satın alırım ama bu firmanın hiç bir bokunu bırakın ön siparişle çıksada almam, incelenir aylarca sonra alırım.

• yaz indirimlerinde cyberpunk yine %33 indirime girmişti, sallamadan önce bir kontrol etseydik keşke

• Haberlerini bile okuyasım gelmiyor yazık oldu cdpr gözümde kapkara, sıfır itibar.

• viçır 3 zaten indirimlerde 17ye iniyor ne zamandır.

• Tühh alacak oyun kalmamış. hepsini almışım.

Cyberpunk 2077 hariç. Bug simulator'üne o kadar para vermem.

• görende 20 tane oyunları var sanır. zaten iki ip var ellerinde witcher 3 ü almayan kalmadı. boşş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.