Şimdi Ara

StarCraft Remastered Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçtiğimiz haftalarda söylenti olarak karşımıza çıkan StarCraft Remastered resmi olarak doğrulandı.

Blizzard Entertainment, Seul/Kore'de gerçekleşen ‘I <3 StarCraft' etkinliği esnasında orijinal StarCraft ve StarCraft: Brood War'un yüksek çözünürlüklü remastered sürümünün StarCraft Remastered adı altında çıkış yapacağını duyurdu. 

StarCraft Remastered; remastered grafikler, 4K UHD desteği, gözden geçirilmiş diyalog ve ses, geliştirilmiş matchmaking sistemi, Blizzard'ın çevrimiçi ağına "tam bağlantı" 13 adet dil desteği (8 tanesi yeni, 5 tanesi orijinal oyundan) ve klasik StarCraft oynanışı sunacak.

StarCraft: Remastered bu yaz Mac ve Windows PC için çıkış yapacak. 

Duyuru videosuna aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Ek olarak StarCraft Remastered hakkında detaylı bilgi ve orijinal oyun ile remastered sürümü karşılaştırabildiğiniz görüntülere de starcraft.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

• "En Taro Adun!"
  • Acaba bu destelenecek 13 dil arasinda Türkçe var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel haber, tsk.

• Sc2 nin grafikleriyle neden yapilmiyor elinde gapicagin hepi topu birkac model ve harita koskoca sirket arkadas.

• mobil oyun gibi duruyor, nerede Warcraft 4 Bili sen ondan haber ver.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • o zahmetli iş hemde sc 2 den ne farkı kalır ozaman ben sc2nin çoğu effectini sevmiyorum mesela

çok güzel iş çıkarmışlar kaplamalarda

StarCraft Remastered Duyuruldu
  • thevincent kullanıcısına yanıt
    Onemli olan oynanis balance sonucta usta.

• Bence biraz daha iyi grafiklerle çıkmalı diye düşünüyorum. Orijinal grafiklerin yüksek çözünürlüğü ile çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi.

• quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Acaba bu destelenecek 13 dil arasinda Türkçe var midir?

Yüzde 1 diyorum. :)

• Efsane oyundur .
    Blizzardın artık yeni İP ler yapması gerekiyor . Artık birde WarCraft 4 ü görelim yine devrim niteliğinde bir oyun yapmalarını bekliyorum malum W3 ile başlayan mod furyasıyla dota gibi bir oyun çıktı .

Ben bu seneki Blizzcon dan çok ümitliyim . Umarım dolu dolu geçer .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 27 Mart 2017; 0:13:52 >
  • Harika haber
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcrex

mobil oyun gibi duruyor, nerede Warcraft 4 Bili sen ondan haber ver.

İşte sen o zamanlar büyüme çağında olduğun bilmezsin o zamanki kaliteyi.
  • 20 senelik oyun olmasına rağmen şu an bile en dengeli rts oyunlarından biridir sc1
  • ra2'yede bi remastered gelse

• quote:

Orjinalden alıntı: soneday

ra2'yede bi remastered gelse

Eski Command & Conquer serisi için (Tiberian Dawn, Red Alert, Dune 2000, Tiberian Sun) devam eden açık kaynak kodlu bir remaster çalışması var. Ümit verici bir çalışma.

Link:http://www.openra.net/
  • Remake'e gerek yek zaten,modcular Starcraft 2motoru ile Sc ve Broodwar'ı mükemmel bir şekilde yaptılar.Hatta yıllar sonra,bir şanssızlık eseri oynayamadığım Broodwar'ı bu mod sayesinde bitirmiştim:)İsmi Mass Recall olması lazım.
  • sc2 den daha fazla satacak. 1980 - 85 li strateji severlerin alayı bunu alacak. ahanda buraya yazdım. (ben dahil) :) 10 x 3 görev yerine hikaye zenginleştirilir 30 x 3 yapılırsa. off diyorum. senelerdir STRATEJİ ve GÜZEL HİKAYE 'ye açız usta !
  • Bi Diablo 2 kaldı.

• JackTim kullanıcısına yanıt
    Usta oda boyle gelicekse gelmesin zaten cozunurluk modu var. Curse of tristam var sc modu eleman tek basina diablo 2 yi mod olarak yapiyor efekler grafikler sahane gozukuyor. Ama koskoca blizzard cozunurluk arttirip sc 1 remake yapiyor .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.