Şimdi Ara

Starbucks mobil ile diledigin tall boy icecek bedava [BİTTİ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
20
Favori
52.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Short boy tüm ülkelerde var, fiyat listelerinde yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar euro mu usd mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedava içeceği almak için baristanın yanında uygulamayı açmak mı gerekiyor ?
  • Bedava bişey verip tc kimlik istiyorlarsa muhtemelen kişisel bilgilerinizi sağa sola satıcaklardır. Kimse kimseye bedava bişey vermez, hiç alakanız olmayan yerlerden bir sürü sms alıyorsunuz ya işte onlar nasıl buluyor sanıyorsunuz

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Usd
  • Yillardir Starbucks kart kullanirim. 3 TL uzeri toplam 15 alisveris sonrasi tall boy icecek kazandiriyor. Hic yoktan iyidir (15 senedir rezil bir arap emirliginde yasiyoruz zaten, Starbucks'in da onlarin elinde olmasi normal). Bakiye online yuklenebiliyor, kolaylik oluyordu ama mobil uygulama eksikti. Yurtdisinda kullandigimiz uygulamayi Turkiye'de de gormek istiyorduk. Nihayet uygulama gelmis. Yalniz Starbucks Turkey adiyla App Store Turkiye'den indirmeniz gerekiyor. Diger ulkelerde mevcut degil. Yani App Store US hesabi kullaniyorsaniz bosuna aramayin.

@xxlboy Short boy hep vardi. Ozellikle sert kahve turleri icin iyi oluyor. Ayrica ventinin uzerinde bazi icecekler icin venti cold ve trenta cold mevcut.
    https://customerservice.starbucks.com/app/answers/detail/a_id/3113

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 23 Eylül 2016; 12:27:29 >

• Ne zamana kadar icecegi alabiliyoruz? Bir suru ugrastik, sure gecmesin

• Short boy eğer tahmin ettiğim ise çocuklar içindi diye bir şey hatırlıyorum. Yarım bırakmasınlar vb. sebepten böyle bi bardakları da vardı.
  • Short boyu sıcak çikolata isteyen çocuklara veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Bedava bişey verip tc kimlik istiyorlarsa muhtemelen kişisel bilgilerinizi sağa sola satıcaklardır. Kimse kimseye bedava bişey vermez, hiç alakanız olmayan yerlerden bir sürü sms alıyorsunuz ya işte onlar nasıl buluyor sanıyorsunuz

4 sene önce starbucks kart almıştım, TC kimlik o zaman falan da istiyorlardı. Şu an incelettirdim, üstümde 50 tane paravan şirket çıktı.
  • teşekkürler konuyu açan arkadaşa gidip aldım sorunsuz
  • Liberty Citizen kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptınız hocam ?

• Haber veren arkadasa tesekkurler. Bedavayi havalimaninda kullandim daha karlı oldu.

• Son ekranda iletisim bilgileriniz ticari amacla kullanilsin mi diyor. Ona hayir diyeceksiniz

• Bugün Ankara Kentpark'a gittim, kare barkodu gösterdim bizde henüz aktif değil dedi. Başından savmak için mi demiştir yoksa gerçekten böyle bir durum var mı? Başından savmak için dediyse şikayet yazıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fertile

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: fertile

mevcut üyelerede veriyo galiba ben denedim oldu yalnız mobil uygulamaya gerek yok ben web sitesinden girdim orda verdi sonra tekrar mobilden girince vermedi

Mevcut üye olarak girdim vermedi.

Allah allah ben burdan giriş yaptım hocam

https://www.starbuckscardtr.com/Applications/Login.aspx?lang=TR

hatta şifrem eski imiş yeniletti şifremi daha sonra verdi 15 yıldız

Sabah vermemişti şimdi programa tekrar girince Mesajlar bölümüne mesaj geldi.
    Açtım okudum kapattım 15 yıldızı verdi.
    Paylaşanlara teşekkürler bu akşamın kahvesi bedavaya geldi.

• Bir tall boy kahve için TC vermek doğru değil

• 2 kahve kaptım.

• İlk defa içecekler vayt çaklıt moka içsin
  • Karekod u goremedim appstore uygulamasinda nerede? Yani biraz yuzsuzluk olacak ama 5 arkadasima da indirip ikram icecek aldim ama nasil alacagimi hic bilmiyorum, yardim.

Edit: Arkadaşlar ikram içeceğimi nasıl göstereceğim baristaya? Karekod falan yok, ya da ben bulamadım. Appstore'dan indirdim, yardım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuiNatioN -- 23 Eylül 2016; 14:31:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.