Şimdi Ara

Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama Apex Çeviriye Devredildi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
39
Favori
16.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: giraysaltuk

Elinize sağlık, oyunun prologue kısmını bitirdim küçük dostumuzu bulduğumuz gezegene gelip orada kalmıştım. Bu yamayı yüklesem kaldığım yerden devam edebilir miyim? Yoksa baştan mı başlamam gerekiyor? Her iki türlü de oldu, 4.bölüme kadar geldim diyelim. orada bıraksam, yamaya yeni güncelleme gelince tekrar kursam kaldığım yerden devam edebilir miyim?
    Yama güncellense bile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz, hiç bir sıkıntı olmaz. Yama, kayıt dosyalarınıza zarar vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

4. Bölüme kadar çevirilen kısım sadece hikaye kısımları mı yoksa ben mi yamayı yanlış kurdum ? Çünkü oyun içi cal - bd konuşmaları, kendi kendimize konuşmalarımız ve eco'lar falan hep ingilizce hatta büyük bir kısım ingilizce.
    Sadece hikaye, şimdilik o kısımlar yok maalesef..
  • Eline sağlık güzel bir şey yapmaktasın teşekkürler
  • İndirme linki bozulmuş bu arada kardeşim.500 - Internal server error hatasını alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanellope

İndirme linki bozulmuş bu arada kardeşim.500 - Internal server error hatasını alıyorum.
    sıkıntı yok farklı tarayıcıdan dene.
  • Hocam Merhaba, Öncelikle elinize sağlık, 4 bölüm diye belirttiğiniz kısım nedir?. Oyunu ben oynadım bölümleri pek fark etmedim, animasyondan, animasyona giriyor ve oyunu oynuyoruz, hikaye'nin yüzde kaçı Türkçe belirtirseniz sevinirim.
  • Yeni çıkan bu oyunu kim bilir ne zaman çevirirler diye düşünüyordum bende, bu kadar çabuk başlanıp aşama kat edileceğini düşünmemiştim bile Emeğine sağlık dostum. çok teşekkürler.
  • Kolay gelsin iyi çalışmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin. Bölüm 5 ne zaman gelir.
  • kolay gelsin hocam. 3 gündür oynamıyorum yamanın bittiği yere geldim. hergün bakıyorum konuya :)
  • Tşk bir şey sorucam pak dosyasını nasıl actın ben de bakmak istiyorumda yardımcı olursan lütfen...
  • 5.bölüm yayında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko71

Tşk bir şey sorucam pak dosyasını nasıl actın ben de bakmak istiyorumda yardımcı olursan lütfen...
    Forumda oyun çeviri araçları kısmı var oradan bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi lideri

Hocam Merhaba, Öncelikle elinize sağlık, 4 bölüm diye belirttiğiniz kısım nedir?. Oyunu ben oynadım bölümleri pek fark etmedim, animasyondan, animasyona giriyor ve oyunu oynuyoruz, hikaye'nin yüzde kaçı Türkçe belirtirseniz sevinirim.
    Merhaba, teşekkürler.https://www.ign.com/wikis/star-wars-jedi-fallen-order/Walkthrough Buradan bölümlere bakabilirsin. Sadece hikaye kısmı için yüzde 80 civarı bitti.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.