Şimdi Ara

Star Wars™ Galaxy of Heroes Oynayan Var mı? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
14
Favori
32.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    Size oyunda müttefik daveti gönderdim.Kabul edersiniz.Şu an loncamızda yer yok ama olursa size teklif sunarım.
    Lonca:Outcast TR
    Kurallar:Line mecburi,günlük 600 mecburi.
    haftada 3 kez heroic rancor iki kez heroic tank yapıyoruz.
  • kirita K kullanıcısına yanıt
    2 Gün önce arkadaş eklemiştim oyunda. Lonca daveti gönderirsen sevinirim.

Müttefik Kodum: 767-543-266

Nick: Fethi

Teşekkürler...
  • Oyuna yeni başladım 25 levelim elimdeki karakterlerden ilerde de iş yapacak var mı şuan yoksa hiç geliştirmiyim mi bunları?

Jawa Çöpçü
    Savage Opress
    Luke Skywalker (Farmboy)
    Darth Nihilus
    Klon Savaşları Chewbacca
    Talia
    Jedi Konsolos
    Hera Syndulla
    Ewok Keşif Askeri
    Direniş Pilotu
    Kraliyet Muhafızı
    Kar Askeri
    Klon Çavuş-Aşama I
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy

Oyuna yeni başladım 25 levelim elimdeki karakterlerden ilerde de iş yapacak var mı şuan yoksa hiç geliştirmiyim mi bunları?

Jawa Çöpçü
    Savage Opress
    Luke Skywalker (Farmboy)
    Darth Nihilus
    Klon Savaşları Chewbacca
    Talia
    Jedi Konsolos
    Hera Syndulla
    Ewok Keşif Askeri
    Direniş Pilotu
    Kraliyet Muhafızı
    Kar Askeri
    Klon Çavuş-Aşama I

Jawa çöpçü kritik mod savaşları için gerekli olacak 5* yeterli

Luke skywalker commander luke için olmazsa olmaz 7* yap

Dath Nihilus kesin devam et arena için özellikle

Hera thrawn için gerekli kasabilirsin

Yukarıda bahsettiklerim benim için diğerlerine kıyasla daha önemli karakterler.
  • Çok Teşekkürler, tavsiyelerine uyacağım. Savage Opress'i kassam ilerde iş yapmaz mı peki?

Edit: Şimdilik araştırmalarım sonucu arena için Savage Opress, Darth Nihilus, Count Dooku, Ezra Bridger. Bu 4'lü de karar kıldım benim seviyelerimde güzel iş yapar diye düşünüyorum diğer 5. karakter kim olmalı karar veremedim alt seviyelerde bulabileceğim bu kadroya 5. kim olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 17 Ağustos 2017; 14:50:40 >
  • Para harcamadan oyunda ilerlemek isteyenler için karakter toplama ve geliştirme stratejisi:
    asiler için Biggs Darklighter, Admiral Ackbar veya Stormtrooper Han, Garazeb "Zeb" Orrelios, Luke Skywalker (Farmboy),Lando Calrissian, Wedge Antilles(ilerleyen bölümlerde açılan mağazada). jedi takımı için Qui-Gon Jinn, Luminara Unduli, Mace Windu, Kanan Jarrus, Jedi Consular, Ezra Bridger biriktirilebilir. ayrıca imparatorluk için de Magmatrooper, Grand Moff Tarkin, Darth Vader, Stormtrooper, TIE Fighter Pilot biriktirilebilir. Bunların haricinde oyunda sık sık kredi(para) ve eğitim droidleri verilen etkinlikler yapılıyor bunun için serseri takımı kurmanız gerekmektedir. onlarda Cad Bane,Boba Fett,Stormtrooper Han, Clone Wars Chewbacca, IG-88 gibi olabilir. Oyunda dikkat edilmesi gereken noktalar ise her gün kantin enerjisini düzenli olarak almak, kristalleri kantin enerjisi için harcamak( çok şanslı değilseniz kristalle alınan kartlardan karakter çıkmıyor onun yerine kantin enerjisi yoluyla deneyin karakter biriktirmeyi), günlük görevleri tamamlamak gerekir. Bazı karakterlerde ortak özellikler var mesela Stormtrooper Han hem asi hem de serseri veya Lando Calrissian hem asi hem de serseri han solo gibi bunları araştırıp bulursanız takımları oluşturmak biriktirmek ve yetiştirmek daha avantajlı olacaktır.

• Merhabalar arkadaşlar. Heroic rancor ve kısa bir süre için t6 sonrasında t7 aat açacağımız loncamıza aktif kullanıcılar arıyoruz. Discord kullanımımız ve 600 fiş üretimi zorunludur. Discordtan hem oyun hem de star wars muhabbeti yapıyoruz. Oyunla ilgili tüm sorularımızı paylaştığımız iletişimde kaldığımız kanallarımız var. Loncanın adı; Legends Born on August 30th. Lonca görselimiz ektedir.

Bana ulaşmanız için

Discord id: groundwalker#3126

Star Wars™ Galaxy of Heroes Oynayan Var mı?

• Oyunu sildim. Fazla zaman harcayan bir oyun.Tavsiyem bulaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 8 Eylül 2017; 19:19:35 >
  • bu kadar basarili bir oyunun forumda bu kadar az ilgisi olmasi ilginc.
    yurtdisi forumlarinda ve oyunun forumu inanilmaz aktif ancak nedense bu oyun burada tutmamis.
  • Selam arkadaşlar. İsteyen varsa müttefik kodum resimde, ekleyebilir. Ayrıca WhatsApp grubumuz da var, katılmak isteyenler özel mesaj ile numarasını gönderebilir.

• Herkese selam. Oyunda Turkish Dark Force isimli loncamıza aktif, 85lvl arkadaşlar arıyoruz. T7 Rancor ve T7 Aat yapıyoruz. Oyun dışı iletişim için Line uygulaması kullanılmaktadır.

Line id: " trango. " (noktalı şekilde)

Ally Code: 339-542-924

Lonca kurallarımız geldikten sonra detaylı anlatılacaktır. İyi oyunlar.
  • Oyunda şu an 33 levelim.

Buda müttefik kodum yardım amaçlı ekleyebilirsiniz : 527-679-916

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lonkia -- 23 Eylül 2017; 23:7:50 >
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır forumu takip edemiyorum. Oyunu hâlâ aktif olarak oynayan bir grup oyuncu olarak bir Discord kanalımız mevcut. Elimizden geldiğince yardımcı oluruz, boş muhabbete de açığız :)

Kanala katılmak için link:https://discord.gg/GFrKFrE
  • Selam arkadaşlar.

Oyundaki nickim jedii sins ally kodum 887-966-159

Loncamızın adı Legends born on August 30 th

T7 rancor ve haat açıyoruz. Territory Battle 25 yıldız topluyoruz. Şuan için 3 kişilik yerimiz var. Katılmak isteyenleri bekleriz. Günlük 600 enerji ve iletişim için discord hesabı zorunludur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirita -- 17 Ekim 2017; 8:7:35 >

• Selam,

Oyundaki adim wagg doha ayni loncadaydik bir mahsuru yoksa lonca niye dagildi ogrenebilir miyim? Dagildiktan sonra bizi yabanci loncaya aldilar saatler uyusmadigi icin bende ordan ayrilip Turk loncasina gectim.
  • Selam
    Ares_turk
    tam olarak anlayamadım.

Lonca dağılmış dediğin Legends born on August ile ilgili mi. Öncesinde FT Ghost Company vardı ondan mı bahsediyorsun
    @ares_turk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirita -- 30 Ekim 2017; 20:24:18 >
  • modül hakkında sormak istediğim bir soru var

tier 5 kalite A olan modülleri nasıl kolay kazanırız

modul gorevinden 3 kez denedim ama kalitesi dusuk cıktı
  • Lonca Arayan Ust Duzey Oyuncular 90 Milyon GE - 37 TB Yıldızı - TB basina 35 ROLO -50/50

TB Sonrasi 1 veya 2 arkadasimizla yollarimizi ayircagimizdan basvurularinizi bekliyoruz
    Evet arkadaşlar, yuzde 60 Turk - yuzde 40 yabanci arkadaslarimizdan kurulu ve genellikle akin tablolarında ilk 50 de olan "A New Hope" isimli loncamızın TB gelişimi için,
    Yüksek GP puanına ve gerekli bazı karakterlere sahip (Phoneix, Rouge One, Captain Han Solo, Commander Luke Skywalker vs) ve TB de verilen direktiflere uyacak, gunluk 30.000 biletimizde aksama yaratmayacak oyuncular arıyoruz.

Şayet hem güzel sohbetimize hemde oyunumuza katılmak isterseniz discord applikasyonunu indirerek ve asagidaki linke gelip, bizimle tanışabilirsiniz.

https://discord.gg/CjcRVqx

Buyuk Kucuk Harflere Dikkat

Facebook Link :https://www.facebook.com/groups/254566888358071/

Swgoh Forum Link :https://forums.galaxy-of-heroes.starwars.ea.com/discussion/133774/lonca-arayan-ust-duzey-oyuncular-90-milyon-ge-35-tb-yildizi-tb-basina-35-rolo-50-50#latest

Swgoh.gg Link :https://swgoh.gg/g/294/a-new-hope/

• Arkadaşlar Merhabalar,

Eski loncamızdaki lider artık aktif olmadığından 21 arkadaş birlikte yeni bir lonca kurup oraya geçtik. Günlük aktiviteleri yapacak, minimum 400 puan katkı sağlayacak arkadaşları bekliyoruz.

Lonca adı : Veteran SW Fans
    Şuanki aktif üye Saysı : 21
    Lonca GE' si : 15.400.000
  • dogusgc D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.. Minerva isminde, aktif olarak oynayan 20 kişinin bulunduğu bir loncayız.. Oyuna son gelen güncellemeler işi artık daha profesyonel hale getirdiği için başka bir lonca ile birleşmeyi planlıyoruz.. Eğer bu konuda olumlu düşünüyorsanız şimdiden iletişim kurmaya başlayabiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8. Jüri Üyesi -- 23 Kasım 2017; 19:53:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.