Şimdi Ara

Gazetelerin Kitap Kampanyaları (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.098
Cevap
0
Favori
79.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Hürriyet gazetesi "Vahşi Yaşam" seti veriyor. 20 kitap + 20 DVD. İlk kupon perşembe günü.kaçmaz bu set.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

Arkadaşlar Hürriyet gazetesi "Vahşi Yaşam" seti veriyor. 20 kitap + 20 DVD. İlk kupon perşembe günü.kaçmaz bu set.

Hocam biraz daha detaylı bilgi edinmem için bi link falan var mı? Baktım ama bulamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

quote:

Arkadaşlar Hürriyet gazetesi "Vahşi Yaşam" seti veriyor. 20 kitap + 20 DVD. İlk kupon perşembe günü.kaçmaz bu set.

Hocam biraz daha detaylı bilgi edinmem için bi link falan var mı? Baktım ama bulamadım..

bende programda altyazıdaki reklamda gördüm.bulabilirsem linki veririm.
  • Bu sıralar bir kampanya yok sanırım
  • Kitaba ilgi azaldı herhalde. Kampanya yok hakikaten. Bunların da bi mevsimi mi oluyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

Kitaba ilgi azaldı herhalde. Kampanya yok hakikaten. Bunların da bi mevsimi mi oluyor acaba ?

Dönem dönem herhalde . Sabah gazatesi daha yeni yeni adam gibi promosyon yapmaya başladı ondan önce çocuklara yönelik kampanyalar düzenledi . Ben stardan bir kampanya bekliyorum ama ondan da hiç ses yok.
  • quote:

quote:

7. kampanyadan başladım biriktirmeye, umarım national geographic seti gibi kaliteli bir set gelir
  • Walla şöle bir agatha serisi verseler tam süper olur ben Agatha nın eski kitaplarını topladım bayagı sahaflardan ama set oldu mu dayanamam alırım :D
  • quote:

Walla şöle bir agatha serisi verseler tam süper olur ben Agatha nın eski kitaplarını topladım bayagı sahaflardan ama set oldu mu dayanamam alırım :D

star yapsaya şöyle bi kampanya alsakya bizde hadi be hacı bee :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov-34

quote:

Walla şöle bir agatha serisi verseler tam süper olur ben Agatha nın eski kitaplarını topladım bayagı sahaflardan ama set oldu mu dayanamam alırım :D

Evet :D elimdeki agathalardan bazıları 1960 basım olunca okumaya kıyamıyorum ordan okurdum bari ...
  • quote:

quote:

quote:

Evet :D elimdeki agathalardan bazıları 1960 basım olunca okumaya kıyamıyorum ordan okurdum bari ...

yok mu starın promosyon kısmında tanıdığı olan şu işe bi vesile olsun bi ara forumdan bir arkadaşımız sabahın promosyon bölümünde bir tanıdığı olduğunu yazmıştı belki bi katkısı olur o arkadaşın :)burdan o arkadaşa sesleniyorum bir ön ayak olun şu işe yahu :)))

• Arkadaşlar internetten uygun fyata kitap alabileceğim güvenilir bir site söyleyebilirmisiniz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok mu starın promosyon kısmında tanıdığı olan şu işe bi vesile olsun bi ara forumdan bir arkadaşımız sabahın promosyon bölümünde bir tanıdığı olduğunu yazmıştı belki bi katkısı olur o arkadaşın :)burdan o arkadaşa sesleniyorum bir ön ayak olun şu işe yahu :)))

nerde bu devlet nerde bu millet . şaka bi yana hakikaten öle bi tanıdık varsa tam süper olur..

• Her yeni mesajda hevesle dalıyorum konuya ama hüsran.Yeni promosyon istiyoruz.
  • quote:

Her yeni mesajda hevesle dalıyorum konuya ama hüsran.Yeni promosyon istiyoruz.

Evet hocam aynen. Mesela sen yazmıssınya bunu ben de bi heves girdim ama gene hüsran :D
  • Arkadaşlar hüsrana uğradınız ama bi yardımcı olsaydınız iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy86

Arkadaşlar hüsrana uğradınız ama bi yardımcı olsaydınız iyi olurdu

dostum mesajı gördüm ama netten alışveriş yapmadıgım için bişey diyemedim. İstanbul da olsan biraz yardımcı olmaya calısırım gene ama netten bi fikrim yok?
  • hımm gerçi istanbulda oturuyorum önerebileceğin biryer varmı. beylikdüzündeyim
  • quote:

hımm gerçi istanbulda oturuyorum önerebileceğin biryer varmı. beylikdüzündeyim

hmm beylikdüzü bayagı uzakmış ben kadıköy deyim burada meşhur akmar var . orda 2. el olsun orjinal olsun korsan olsun kitap bulabilirsin.Ama pazarlık yapıcan illa yoksa uygun vermezler pek. Onun dışında Seyhan müzikte bazı kitaplarda indirim olabiliyor. mesela Jules Verne in Düşlerin efendisi diye ölümünün 100. yılı anısına basılmıs bir kitabı var içinde 5 hikayesi olan. normalde 60 küsür liraydı ama kitabın dışı biraz hırpalanmış diye (biraz dediğim gözle pek görülmüyo bile) kitabı 15 e indirmişlerdi.Ordan almıştım. Bunun dışında korsan alıcam dersen acıbadem köprüsünün üstüne genelde hafta içi aksam 5 gibi bir amca geliyor onda güncel kitaplar oluyor ordan alabilirsin. Başka aklıma gelen akmar ın arka sokaklarında sahaflar var. özellikle eski kitapları cok ucuza alabiliyosun. Ben 1960 1970 basım Agatha Christie Kitaplarından 10 tanesini 40 Tl ye aldım. tanesi 4 liraya geldi. Umarım yardımcı olabilmişimdir. karşı sizin tarafı pek bilmiyorum onu da bilen biri vardır belkim forumda...

• quote:

Arkadaşlar internetten uygun fyata kitap alabileceğim güvenilir bir site söyleyebilirmisiniz?

www.kitapyurdu.com
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.