Şimdi Ara

STALKER, Fallout ve Battlefield Birleşiminden Çıkma Yeni Bir MMO: Escape from Tarkov (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ha şöyle... sonunda Terminator'e bağlamadığımız, hoplamalı zıplamalı olmayan bir savaş oyunu geliyor gibi. Belki birşeyler söyleyebilmek için çok erken ama şu haliyle - performans, teknik sorunlar içermezse - alır başını gider gibi duruyor. Ne kadar sevindim ! Şu gelecekte geçen oyunlardan gına gelmişti ...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • http://www.dualshockers.com/2015/11/27/sony-may-have-unlocked-ps4s-7th-core-for-game-developers/

Sony Microsoft gibi 7 cekirdek update yapmis. Detaylari anlamadim haberini yaparsaniz memnun olurum.
  • Güzel görünüyor çıksın deneriz.
  • Oldukça hoşuma gitti. Ayrıca atmosfer çok başarılı.

• Yapımcısı ruslarsa oynamam. 2016'da Goty olur diyen arkadaşın kafası nasıl çalışıyor merak ettim.

• Bagimsiz ekipse 10 yil alpha kalir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fhazır loading ekranlkarına mini game koyma serbest olmuşken loading ekranlarında F16 füzesinden kaçma oyunu oslun bunu yapımcılara iletebilirmisiniz ?
  • harbiden stalker ı hatırlattı bana

• Stalker in boslugunu bir nebze olsun dolduracaga benziyor ve oldukca da kaliteli bir oyuna benziyor.Bu tarz bir oyuna hasret kalmistik.heyecanla bekliyor olacagim

• Multiplayer olacağı için ne kadar kaliteli olursa olsun oyuncu profili çok önemli Free to play olursa oynanmaz hale gelir hızlıca Cs go oynayan arkadaşlar cyka blyat ne demek olduğunu öğrendiler aynısı bundada olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WHITE_Wolf -- 28 Kasım 2015; 21:39:43 >
  • Multiplayer olacağı için ne kadar kaliteli olursa olsun oyuncu profili çok önemli Free to play olursa oynanmaz hale gelir hızlıca

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Böyle hardcore bir oyunun ancak bağımsız bir ekip tarafından gelmesi beklenirdi zaten.Malum günümüzde oyunlar casual kitleye hitap etmek için basitleştiriliyor.Umarım başarılı olurlar da bizde keyifle oynarız.

• Böyle hardcore bir oyunun ancak bağımsız bir ekip tarafından gelmesi beklenirdi zaten.Malum günümüzde oyunlar casual kitleye hitap etmek için basitleştiriliyor.Umarım başarılı olurlar da bizde keyifle oynarız.

• Fikri beğendimde, şunu izlerken gram heyecanlanmadım. Bilmiyorum...

• Stalker in boslugunu bir nebze olsun dolduracaga benziyor ve oldukca da kaliteli bir oyuna benziyor.Bu tarz bir oyuna hasret kalmistik.heyecanla bekliyor olacagim
  • Oyundaki ince ayrintilari begendim. Ozellikle 1.41'de adamin sarjoru cikarip kontrol etmesi mermi sayisinin ekranda gozukmesi .

• oyun çok hızlı bana daha çok counter strike'ı hatırlattı ayrıca ruslara benden 1 kuruş para çıkmaz
  • Gelsin gelsin. Sıkıldım zaten bf'nin arcade oynanışından.

• Bunu eklemek gerekir, çatışma sahneleri. Bu oyun ana konusu nerde ?

http://www.escapefromtarkov.com/

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.