Şimdi Ara

Staff of Herding Nasıl Yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diablo 3 ile birlikte Secret Level denen Pony Level'e girmek için Staff of Herding sahibi olmak gerekiyordu.

2.4.1 yaması ile birlikte ise Staff of Herding'in önemi daha da arttı ve Cosmic Kanatlar ve Gökkuşağı Portresi için Pony Level oynamak gerekti.

Ya Rainbow Goblin bulacaktık ya da Staff of Herding'e sahip olacaktık.

Staff of Herding'e sahip olmak ilk başlarda biraz zor olsa da Rainboe Goblin farmlamaktan daha mantıklı.

Ben de Staff of Herding nasıl yapılır malzemeler nerede bulunur yönünde bir video hazırladım.

Diablo Hesabım: haQQ0#2635

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haQQo -- 20 Mayıs 2016; 2:20:53 >

• lanet olası act3 deki peti en az 100 kere kestim hala düşmedi.

bu arada emeğine sağlıkda beğenmedim, tek kelime etmemişsin, bakın yapıyorum ne anlarsanız artık modunda, müzik zevkinde iğrenç.
  • act 3 gerçekten zor hepsini farmladıkta

müzik için +1
  • Kanat düşmüyor bu staff ile açıp girdiğiniz yerden. Sadece gökkuşağı kaplı portrait veriyor o da içeride şansa bağlı çıkan sir william'ı bulup keserseniz.

Cosmic kanat için rainbow goblin bulup onun açtığı yerden girmeniz lazım. Petler için de menagerist goblin bulup kesmeniz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada sabah Treasure Goblin kestim pet attı şaşırdım, şaşkınım, şaşırın

Edit: Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgencel -- 3 Haziran 2016; 11:14:34 >
  • muratgencel kullanıcısına yanıt
    Ne pet sevdasıymış murat abi doymadın ya Tristram'a da mı bi veterinerlik açacan yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle alayını toplayıp kısırlaştırıp sokağa salacam geri :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgencel -- 3 Haziran 2016; 11:49:09 >
  • ya kardes Leoric s Shanbone cıkartamadım tornet 10 oynuyom sezonda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.