Şimdi Ara

[SSS] SAMSUNG PLAZMA KİTABI (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.626
Cevap
8
Favori
216.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar, kusura bakmazsanız bi kaç sorum olacak. ben samsung ps42c450 plazma tv almayı düşünüyorum. forumları okuyorum, ama hala lcd ile plazma c serisi aynımıdır değilmidir göremedim. bilen varsa cevap yazabilirmi? plazma c serisi ile usb den dvd, mkv mpeg vs. film izleyebiliyormuyum? son olarak alt yazı problemi oluyormu? cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. saygılar...
  • Ben 50C430 aldım. Paralel ithalat. Son derece memnunum. USBden DivX+MKV okuyor. Altazı meselesini çözdüm, aynı kalsör içine aynı isimle uzantısız olarak koyduğumda no problem.

LCD ve plazma bambaşka teknolojiler. Benzinli dizel farkı gibi. Ben plazmanın renklerini daha gerçekçi buluyorum. Hareketli görüntüyü daha iyi veren bir teknoloji. Plazma daha olgun bir teknoloji LCD veya LEDe göre.

DH froumda TV alacaklara bilgiler diye bir bölüm. İlk orayı, birici postu okumanızı tavsiye ederim.

Yerli yabancı test sitelerinde referans ekran hala 2008 model Pineer Kuro plazmadır.
  • bugün itibarı ile bende ps-42c430 ile aranıza katıldım alet gerçekten muhteşem iyiki lcd almamışım animasyon .mkv oynattım performansı harika yanlız servis menüsüne nasıl gireceğimi bilmiyorum bilen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

saygılar...

edit: servis menüsüne girdim tv çalışma saati 4 saat gösteriyor zaten 4 saattir ben izliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascall35 -- 18 Nisan 2011; 12:22:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pingel

q91 106 ekran samsung plasmada görüntü modunda bulunan dinamik-standart ve sinema modlarının orjinal fabrika değerleri yazabilecekmi arkadaş varmı?

galiba dinamik mod değerleri şu şekildeydi yanlışım varsa düzeltebilirsiniz.

kontras:100
    parlaklık:45
    netlik:75
    renk:55
    renk tonu:mavi 1

fakat standart modun değerlerini hatırlamıyorum. birde ilk 200 saatte dinamik mod kullanılmamalı deniliyordu. fakat mod bölümünde kişisel değer yok. yani herhangi bir modu kişisel olarak ayarlayabiliyoruz. mesela dinamik modu standart değerlerinde yapıp yine dinamikte seyretsek değişen birşey olmuyor.

hikaye bunlar ya. Kulaklıktada burn-in fln diyorlar. Böyle birşey yok.

Cidden dinamik mod çok başka. Kendini seyrettiyor. Fakat dinamik modda tv 10 sene dayanırsa, standart modda 12 sene dayanır. Ama uzun gitsin diyede standartta izleyecek halim yok

• Arkadaşlar bende SAMSUNG 42'' Q91 var,ben net'ten harici HDD 'ye film indirip tabi HD olarak TV'de seyretmek istiyorum.Araştırdım medya player özelliği olmayan TV için mutlaka Medya Player almak gerekiyor,benim TV'nin özelliklerini kılavuz kitapçığında araştırdım,ANYNET diye bir özelliği var.Bu özellik medya playerin işini görürmü,yani sadece harici HDD ile bu işi halledermiyim.Bu konuda bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.

Şimdiden Teşekkürler.
  • Benide Ekleyin Ps51D579 Ve Sorunuma Yardimci Olun Ricam

Selamun Aleykum Beyler

Benim Cok Önemli Bir Sorunum Var
    Almanyadayim Buradan Samsung Ps51D579 plasma tv aldim bu tarihten itibaren 9 aya yakin oldu ve TV nin Yazilimi /T-MST4DEUC-1025.1
    bende arastirmalarim sonucunda Almanca Olan TV,Türkce yapa bilirim die forumlarda okudum neyse girdim kurcaladim,türkce yaptim
    Ama Bir Sorun Vardi,
    Televziyonun Bir Cok Degismis,modelide üstelik
    Sonra Kurcaladim,Ekran Bir Ters Döndü yazilar yan durdu neyse kurcala ekrani yaptik HDM de bagladik tekrar pc yi,
    ama eski tv min modeline gelemedim.
    simdi kim bunu ayarlamam da eski ayarlarina kavusmami sagliya bilir ya forum okumaktan basim agridi.lütfen biri saglikli sekilde yardim etsin ALLAH icin

bu ayarlara Tv Aciken,Mute 1 1 9 ve enter tusuyla girdim home mode ON yaptim[simage][/simage][simage][/simage]

Sonra TV kapali iken Factory REset bölümüne girip tabi en büyük hatam yazarken bile icim aciyor,cunku not almadim ordakileri ve kurcaladim,eni sonu simdi tv ekrani var HDMI bagliyorum ama Tb Kanal Bulmuyor.Bunu Eski Ayarlarina Nasil Getiririm..?Lütfen Herkes El Atsin

Simdiden Herkese Tsk Ederim.

Son Haleri Asagdaki Resim deki Gibiler

sanirim resimler gözükmüyor

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.