Şimdi Ara

SSD takarken HDD'yi de CD rom yerine takmak zararlı mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Yardımlarıınız için çok teşekkürler.

throttle stopu bu şekilde kullanmaya devam edeyim, değil mi? 2 yıldır hep kullanıyorum, SSD takılınca da böyle devam edeyim mi?

• rewkdark R kullanıcısına yanıt

umarım sorunsuz bir şekilde takabilmişsinizdir. throttlestop'un ssd/hdd ile pek bir işi olmadığı için bir fark olmayacaktır. ancak günlük kullanımda bilgisayar boşken throttlestop gerekiyorsa windows 10 yerine windows 10 ltsc kullanmayı deneyebilirsiniz. eski bilgisayarlarda normal windows 10'a göre çok fark ediyor

• U011E kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler.

Bilgisayar biraz önce geldi arkadaşım halletti sağolsun, bir sorun yok, dediğiniz gibi hdd de içinde kaldı.

Ekran açılış hızı1 dakşkayı geçiyordu 15 saniyede açılıyor şimdi, chrome vb hepsi bariz hızlandı, yani en azından eskiye göre bir de internet de hızlandı sanki, sayfalar daha hızlı açılıyor gibi geldi bana.

Ben de şimdi throttle stop u yeniden kurdum da ayarlarına bakıyordum, şöyle kalsa sizce nasıl? 2.7 hız olduğu için 2.5 hıza ayarladım, böyle kalsın mı ayarlar doğru mu sizce?

hayırlı akşamlar.

SSD takarken HDD'yi de CD rom yerine takmak zararlı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rewkdark -- 17 Aralık 2021; 22:49:19 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.