Şimdi Ara

SSD önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    SSD önerisi
    219 tl den 50 adet satıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adatada toshibada kronik sorunlu. Corsair ve samsung ssd konusunda en iyileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019daDHyekatilmak 2 kullanıcısına yanıt
    Demek ben kaçırdım ama zaten 10 dk'dan kısa sürede tükenmiş o zaman. Bu rekabetler hiç bana göre değil, millet çok hızlı
  • Corsair ve Samsung benim için bir tık pahalı. Çok sıkı performans delisi birisi değilim, sadece iyi bir ürün almak istiyorum. Öğrendiğim kadarıyla WD blue 3d nand 250gb benim için yeterli bir ürün. Fiyat olarak da benim için kabul edilebilir seviyede.
    https://www.n11.com/urun/wd-blue-wds250g2b0a-25-250-gb-sata-3-ssd-682404?magaza=escmarket&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.62.2#unf-shipment-details

Siz bu ürün için ne dersiniz?

• PeterPan13 P kullanıcısına yanıt
    Fiyatları göremedim lakin güncel dolar kurları malum. Önceki indirimlerde 240lık bi ssd 180-200 tl civarı oluyordu bugün ne kadar oldu görmedim açıkcası

WD ssd olabilir. Hiç görmedim sorun yaşayan bir kullanıcı. İnternetten araştırın siz yinede kullanıcı yorumlarına bakın. Benim corsair ve samsung önerim şu açıdan. Bir kere alacaksınız sürekli kullanacaksınız ileride sorun yaşamayın diye söyledim bu iki markayı. Ssd nin babası samsungdur kardeşide corsair. Diğerleri olsa olsa çocukları olur toshiba ise üvey oğuldur adata özoğuldur

• https://www.hepsiburada.com/addlink-3d-nand-256gb-510-400mb-s-2-5-sata3-0-ssd-ad256gb-s20s3s-p-HBV00000KIW9C?magaza=Enrakipsiz&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjw09HzBRDrARIsAG60GP_bE_pSyArMDB6jaZ8AtGzJeVSIZu4SBUVh2CZMqIdQfX53yBOFVHcaAlliEALw_wcB

Ssd alırsam bir sonraki ilk ssdim bu olur. Arkadaş tavsiye etti forumdan, ben storemi için kullacağımdan farklı aldım. Aklımdaki ilk ssd bu olacak sıradaki.
    Tlc, S10 kontrolcüsü ve drami var
    Piyasadaki çoğu 240gb ssd de dram yok mesela.

• corsair ve samsung'a benim de güvenim sonsuz ama dediğim gibi performans için aşırı titiz birisi değilim. O yüzden o fiyatlara çıkmak (WD üstüne 70-100 lira daha vermek) hiç bana göre değil gibi. Anladığım kadarıyla WD de sorunsuz bir deneyim sunmakta. O yüzden daha fazlasına ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. İleride ciddi bir sistem kurarsam corsair ve samsung aklımdaki ilk seçenekler olacaklar, teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

https://www.hepsiburada.com/addlink-3d-nand-256gb-510-400mb-s-2-5-sata3-0-ssd-ad256gb-s20s3s-p-HBV00000KIW9C?magaza=Enrakipsiz&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjw09HzBRDrARIsAG60GP_bE_pSyArMDB6jaZ8AtGzJeVSIZu4SBUVh2CZMqIdQfX53yBOFVHcaAlliEALw_wcB

Ssd alırsam bir sonraki ilk ssdim bu olur. Arkadaş tavsiye etti forumdan, ben storemi için kullacağımdan farklı aldım. Aklımdaki ilk ssd bu olacak sıradaki.
    Tlc, S10 kontrolcüsü ve drami var
    Piyasadaki çoğu 240gb ssd de dram yok mesela.
    Neden WD, Samsung gibi bilinen markalar varken bunu tercih ediyorusnuz ki? Tlc ve s10 hakkında hiçbir fikrim yok ama bildiğim kadarıyla WD blue serisi de DRAM sahip

• Amazon.com.tr den samsung evo 860 ssd öneririm. Diğerlerinde bulaşma. Markadan ziyade kontrolculer ön plana çıkıyor. Memnun kalırsın..

Fiyat konusunda bazen indirim yapıyorlar. Spydrop eklentisini kullanarak fiyat geçmişine bakabilirsin (Chrome için) ben 265tl ye almıştım sanırım 1 sene önce..

4tb olanında var diye biliyorum bende 240lık olanında varsa tercih edilir tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Amazon.com.tr den samsung evo 860 ssd öneririm. Diğerlerinde bulaşma. Markadan ziyade kontrolculer ön plana çıkıyor. Memnun kalırsın..

Fiyat konusunda bazen indirim yapıyorlar. Spydrop eklentisini kullanarak fiyat geçmişine bakabilirsin (Chrome için) ben 265tl ye almıştım sanırım 1 sene önce..
    Geçen seneden bu zamana kadar sadece dolar yüzde 20 civarında arttı. Gelen vergiler ve firmaların proaktif fiyatlandırması yüzünden tekrardan o fiyatlara bulmak mucize olmalıdır. Samsung'dan 50 lira ucuza WD blue alacağım gibi, muhtemelen bugün alırım.

Herkese tavsiyeleri için çok teşekkür ederim.

Konuyu Sonradan Okuyacaklar İçin Özet: Kısacase her türlü samsunglar daha iyi. Onun bir tık altında corsair mevcut. Bunları fiyatı yüksek gelirse WD en mantıklı seçenek gibi

• Toplamda 303 liraya WD 250gb ssd ile hdd caddy aldım. Herkese öneriler için çok teşekkür ederim. Eğer unutmazsam ürün geldiğinde bakar, dikkatimi çeken bir şey olursa buraya yazarım. Herkese iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterPan13

Toplamda 303 liraya WD 250gb ssd ile hdd caddy aldım. Herkese öneriler için çok teşekkür ederim. Eğer unutmazsam ürün geldiğinde bakar, dikkatimi çeken bir şey olursa buraya yazarım. Herkese iyi forumlar
    güle güle kullan şimdiden. 330 tl ye n11 gibi sitelerde vardı ama sen caddy ile beraber 303 liraya almışsın. iyi forumlar dilerim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.