Şimdi Ara

SSANG YONG ACTYON SPORTS KLÜBÜ (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
14
Favori
168.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: remarque

slm arkadaşlar.
    colt u verip 2008 tam otomatik actyon sport aldım. gerçekten güzel araba. çok heybetli. ist ank arası yarım depodan fazla yaktı. bu araç hakkında bilmem gerekenleri yazan biri olursa sevinirim. bir de kullanım klavuzunu nereden bulabilirim? netten? radyosu biraz garip geldi bana. kanal aratıyorum 3-5 tane ancak buluyor. bunun nedeni nedir? geri görüşlü kamera+tv+navigasyon vs güzel bi cihaz almak istesem nerden bulabilirim? yardımlarınız için şimdiden tşk...

Gezenbilir Ssangyong forumuna davet edelim sizleri...
  • cevaplar için tşk. ederim. ama pek aydınlandığım söylenemez. klavuzu indirdim ama ingilizce. netten şahsuvaroğluna mesaj atıcam birazdan ama göndereceklerini sanmıyorum. bi site yokmu bildiğiniz? fatih kardeş çok yakmış demişsin. 110 km yi geçmedim. 100 de hız sabitleyiciyi açtım çok zaman. yokuşlarda 80e indiğim oldu. kullanımla alakalı olacağını sanmıyorum. yağ değişimi gelmiş. bi müsait zaman gidip yenileteceğim. lastikten olabilirmi? sizde kaçlık lastik var. bende hatırladığım kadarıyla 245 (175 bu kesin değil) 16. bir de araç tam otomatik. triptonik değil. bunlar ilk çıktığında kaça satılıyordu?
    ebaydan hiç alışverişim olmadı. türk sitelerinde bulamazmıyım. yada siz alın ben size ödeyim :) 7inç navigasyon var sahibinden de.http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-goldmaster-nav-705-hd-ekran-7-inch-omurboyu-ucretsiz-harita-fm-v-92636243/detay/http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-7-gercekhd-6oomhz-atlas-v-128-ram-primo-4gb-temmuz-gunce-94594191/detayhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-7-hd-128ram-ucretsiz-guncel-bluetooth-pioneer-hemen-teslim-94593210/detay . bunlar olabilir. ama dediğiniz gibi çerçeve lazım önce. ostime bi bakıyım önce, bulursam size de haber veririm. tam otomatik kullanan biri varmı aramızda?

• quote:

cevaplar için tşk. ederim. ama pek aydınlandığım söylenemez. klavuzu indirdim ama ingilizce. netten şahsuvaroğluna mesaj atıcam birazdan ama göndereceklerini sanmıyorum. bi site yokmu bildiğiniz? fatih kardeş çok yakmış demişsin. 110 km yi geçmedim. 100 de hız sabitleyiciyi açtım çok zaman. yokuşlarda 80e indiğim oldu. kullanımla alakalı olacağını sanmıyorum. yağ değişimi gelmiş. bi müsait zaman gidip yenileteceğim. lastikten olabilirmi? sizde kaçlık lastik var. bende hatırladığım kadarıyla 245 (175 bu kesin değil) 16. bir de araç tam otomatik. triptonik değil. bunlar ilk çıktığında kaça satılıyordu?
    ebaydan hiç alışverişim olmadı. türk sitelerinde bulamazmıyım. yada siz alın ben size ödeyim :) 7inç navigasyon var sahibinden de.http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-goldmaster-nav-705-hd-ekran-7-inch-omurboyu-ucretsiz-harita-fm-v-92636243/detay/http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-7-gercekhd-6oomhz-atlas-v-128-ram-primo-4gb-temmuz-gunce-94594191/detayhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-7-hd-128ram-ucretsiz-guncel-bluetooth-pioneer-hemen-teslim-94593210/detay . bunlar olabilir. ama dediğiniz gibi çerçeve lazım önce. ostime bi bakıyım önce, bulursam size de haber veririm. tam otomatik kullanan biri varmı aramızda?

Merhaba,

2008 Actyon Sportsların tam otomatik olduğunu ilk defa sizden duyuyorum ben Triptonik diye biliyorum benim araç 2010 ve Triptonik

Acaba diyorum 2008 olanlar 4 ileri mi?

Benim araçta 225/75/16 orjinal lastikleri var NEXEN marka

Lastik boyutu,bakım aralığı,jant büyüklüğü vs vs vs bir çok neden yakıtın artmasına sebebiyet verir.

Ben kendi aracımda yazları bakımdan sonra uzun yola çıkıyorum 1 depo 1000 ile 1100 km mesafe götürüyor.

Hemde o koca kabin dolu ve 120-130 km ortalama hız ile

Actyon Sportslar 2010 yılında manuellleri 28 Bin tl ye bırakıyorlardı

Aracınızın bakımını yaptırın es geçmeyin

Yağı,hava filtresi,mazot filtresi,polen filtresi vs vs vs..

Araç rahatlar menzili artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f-a-t-i-h -- 25 Temmuz 2012; 19:25:39 >

• evet. benim araç 4 ileri. 2500 devir cıvarı turboya geçiyor ve acayip bi şekilde güçlenip hızlanıyor. çok hoşma gitti bu yönü:) yaklaşık 100km hızla giderken birden hızlanıyor ve 140-160 ı buluyor. sonrasında korktum fazla basmadım. bi boş zaman da son hızı da yoklarım :)
  • slm. bizim sorulara cevap gelmedi. klavuz sorunum devam ediyor. double din buldum ama cerceve sorun.100 tl istediler. eski radyoyu nasil sokeriz. kendim takmaya caliscam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

slm. bizim sorulara cevap gelmedi. klavuz sorunum devam ediyor. double din buldum ama cerceve sorun.100 tl istediler. eski radyoyu nasil sokeriz. kendim takmaya caliscam.

şahsuvaroğlunu aradın mı.bende aldığımda kılavuz yoktu aradım kargo ücretinide kendileri karşılayarak bana kılavuzu gönderdiler.double din olarak xetec tm 4501 i tavsiye ediyorum.direksiyon kumandalarıylada uyumlu ve fiyat olarak gayet uygun.sökmek için öncelikle klimanın altındaki boşlukta bulunan taban çekilerek çıkartılıyor.sonra bu bölüm yan taraflarından asılarak çıkartılıyor ama tornavida benzeri bir aletle kanırtmak gerek bunun için silikon çubuklar var teypçilerde bulunuyor aksi takdirde çizebilirsin.bu yan bölümler açıldıktan sonra toplam 6 vida ile klima ve teyp sökülüyor.sorun yaşarsan özelden teli verebilirim telden anlatmak daha kolay olur.cerceve olayını ebaydan halledebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak2009 -- 1 Ağustos 2012; 18:20:52 >

• birde az önce Bodrum da otoparktan çıkmaya çalışıyorum biri durdurdu beni araç hakkında sorular sordu bende açıkladım farkettim ki soran aktör Fatma Girik.bende hemen direksiyonu ona bıraktım oturdu ama kullanmadı epey begendi.fiyatını özellkleri falan tekrar sordu.muhtemelen bende bunlardan alacağım dedi.inşallah o da ssangyong ailesine katılır.bu anın fotosu çekecektim ama telin şarjı bitmişti.büyük şansızlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak2009 -- 1 Ağustos 2012; 20:39:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprak2009

birde az önce Bodrum da otoparktan çıkmaya çalışıyorum biri durdurdu beni araç hakkında sorular sordu bende açıkladım farkettim ki soran aktör Fatma Girik.bende hemen direksiyonu ona bıraktım oturdu ama kullanmadı epey begendi.fiyatını özellkleri falan tekrar sordu.muhtemelen bende bunlardan alacağım dedi.inşallah o da ssangyong ailesine katılır.bu anın fotosu çekecektim ama telin şarjı bitmişti.büyük şansızlık

Hayırlısı be Fatma ablaya da Ssangyong satarık inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

quote:

birde az önce Bodrum da otoparktan çıkmaya çalışıyorum biri durdurdu beni araç hakkında sorular sordu bende açıkladım farkettim ki soran aktör Fatma Girik.bende hemen direksiyonu ona bıraktım oturdu ama kullanmadı epey begendi.fiyatını özellkleri falan tekrar sordu.muhtemelen bende bunlardan alacağım dedi.inşallah o da ssangyong ailesine katılır.bu anın fotosu çekecektim ama telin şarjı bitmişti.büyük şansızlık

Hayırlısı be Fatma ablaya da Ssangyong satarık inşallah

akıllı birine benziyor bence alacak:)

• Alirsin ssang olursun young

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bir şey soracam size. bu saatten sonra yeni korando sport çıkmışken eski 2010 yada 2011 model triptonik ve tamamıyla ful bir actyon sport alınır mı?? ben bu araçları çok seviyorum ancak kasa değiştiği için bir sorun çıkarmı satmak için almıyorum en az 6 yıl binmek istiyorum parçada sıkıntı olur mu vede Fatih kardeş senin yorumların beni bilhassa teşvik etti bu araca.birde alacağım araç maksimum 50000 km de olucak bu çokmudur yoksa sorun olmazmı garantisi devam ediyor olucak çünkü lütfen cvplarsanız çok sevinitrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schneider1005041

Arkadaşlar merhaba
    konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bir şey soracam size. bu saatten sonra yeni korando sport çıkmışken eski 2010 yada 2011 model triptonik ve tamamıyla ful bir actyon sport alınır mı?? ben bu araçları çok seviyorum ancak kasa değiştiği için bir sorun çıkarmı satmak için almıyorum en az 6 yıl binmek istiyorum parçada sıkıntı olur mu vede Fatih kardeş senin yorumların beni bilhassa teşvik etti bu araca.birde alacağım araç maksimum 50000 km de olucak bu çokmudur yoksa sorun olmazmı garantisi devam ediyor olucak çünkü lütfen cvplarsanız çok sevinitrim.

alınır hemde çok güzel olur.actyon sport korando sporttan eksik bir araç değil 4*4 istersen sadece actyon sport bulabilirsin.actyonda otomatik klima ve çift hava yastığı var.korando da bunlar yok.actyonun tek kötü yanı tipi.yalnız korando da yeni Q modeli eklenmiş tam donanımlarını bilmiyorum belki bu araç alınabilir.

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba

alınır hemde çok güzel olur.actyon sport korando sporttan eksik bir araç değil 4*4 istersen sadece actyon sport bulabilirsin.actyonda otomatik klima ve çift hava yastığı var.korando da bunlar yok.actyonun tek kötü yanı tipi.yalnız korando da yeni Q modeli eklenmiş tam donanımlarını bilmiyorum belki bu araç alınabilir.

yani benim baktığım arac 4x2http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-ssangyong-actyon-sports-2-0-sxdi-4x2-51413933/pasif-ilan/ bu ilandaki gibi. özellikler baya iyi donanımda öle. fiyat olarak nasıl sizce uygunmudur vede donanım olarak. bana baya bi dolu geldi araç ama fiyat çok gibi sanki değerlendirirseniz çok sevinirim..

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba

yani benim baktığım arac 4x2http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-ssangyong-actyon-sports-2-0-sxdi-4x2-51413933/pasif-ilan/ bu ilandaki gibi. özellikler baya iyi donanımda öle. fiyat olarak nasıl sizce uygunmudur vede donanım olarak. bana baya bi dolu geldi araç ama fiyat çok gibi sanki değerlendirirseniz çok sevinirim..

bu araç ilanının güncel olacağını zannetmiyorum.1 sene önce bende araç ararken benim listemdeydi.başka araçlara bakın bence.siyah renk ilk etapta hoş görünsede bakımı çok zor ben 2 ay beyaz rengini aradım ama bulamadığım için bordo renk almıştım.bazen görüyorum tamponları falanda beyaz renge boyanmışları acayip hoşuma gidiyor.korando sportun q modelini de sorun isterseniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba

bu araç ilanının güncel olacağını zannetmiyorum.1 sene önce bende araç ararken benim listemdeydi.başka araçlara bakın bence.siyah renk ilk etapta hoş görünsede bakımı çok zor ben 2 ay beyaz rengini aradım ama bulamadığım için bordo renk almıştım.bazen görüyorum tamponları falanda beyaz renge boyanmışları acayip hoşuma gidiyor.korando sportun q modelini de sorun isterseniz.

ewt hocam belkide güncel değildir ama benim asıl merakım bu araçta yazan donanım çünkü araçya 8 civarı hava yastığı ve esp filan var nekadar doğru bunlar gerçekmidir bu donanım benim bildiğim bunların en fulünde 2 havayastığı vede esp yok ama bunda yok yok. lütfen belkide ben yanlışımdır. çünkü bugün bayiden birisine sordum böle bir donanımı yoktur bu araçların dedi bana sizin bir bilginiz varmıdır?

• malesef öyle donanım yok.2 hava yastığı tam otomatik dijital klima v.b donanımlara sahip oldukça hoş bir araç.bu araçlara emsal korando sport Q modelidir onda bile dijital klima eksik.hangi araç alınırsa alınsın clio parasına dizel,t-ronic (mercedes) şanzuman v.b. alıyorsunuz parasının hakkını sonuna kadar veriyor.yalnız ben hafif araziye çıkarım kışında karlı bölgelere tatile giderim diye h serisi olan lastiklerimi at lastiği ile değiştirdim ama pişmanım.dişli lastik olduğundan hafif silkeleme yapıyor.eski lastiklerimle 180 yaptığımda dahi hiç fark edilmiyordu.keşke değiştirmeseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak2009 -- 2 Eylül 2012; 7:46:38 >
  • Merhaba arkadaslar bu aracı test etme imkanımız varmı bayilerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaqa17

Merhaba arkadaslar bu aracı test etme imkanımız varmı bayilerde

Tabi ki test edebilirsiniz...
  • merhaba arkadaşlar,
    actyon sports 2009 4x2 at sahibi olarak sizlere bir sorum ya da ricam olacak. maalesef çok sevdiğim aracımla bir kaza yaptım. aslında kazadan ziyade dikkatsizlik ve acele diyebiliriz. bu dikkatsizlik sonucu benden önceki sahibi tarafından takılmış olan orjinal yan basamağı kırdım. ben de bunun üzerine çok alçak kaldığı için zaten pek haz etmediğim bu basamakları sökme ve yerine orjinal plastik marşpiyellerini takma kararı aldım kafamda, ancak sorun burada başladı. bana öyle bir fiyat söylediler ki yan basamaklarla aynı kapıya çıkıyor (orjinal basamaklar hariç). bu yan basamakları da ayrı ayrı satmıyorlarmış ki benim basamak bulmam da sıkıntı aslında çünkü bordo renginde araç. sizlerden basamak taktırıp da bu marşpiyelleri elinde kalan var mı, varsa da bana satmaya yanaşır mı? yurtdışı sitelerde bile aradım ancak bulamadım. artık son çarem bunu sormak kaldı yoksa ekonomik kriz evimi vurmak üzere.
    şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

• Aracı İzmir Şahsuvaroğlu bayisinde deneme fırsatım oldu.

Bu araçla ne yapmaya çalışmışlar doğrusu anlamakta zorlandım.Tamam görünüm olarak yakışıklı olmuş ama sırf yakışıklılık bu segmentte para etmiyor insan birazda donanım bekliyor.Hele hafta içi işinde haftasonuda ailesi ile kullanacağı bir araçta bu biraz daha önem taşıyor.

Araçta 4X4 versiyonu yok.Neymiş vergi yüksekmiş.Eyvallah ama en azından opsiyon listesine koy be kardeşim isteyen basar parasını alır.Kaldıki eski 4X4 versiyonunu emanet olarak kısa bir süre kullanmış ve memnun kalmış biri olarak yeni kasanın 4X4 versiyonunu alabilmek adına beklemiştim tüm hayal beklentilerim yerle bir oldu sayelerinde

Test aracı manuel vitesti vites kolunun konumu tam bir rezalet 6.vitese rahatça atabilmek için çokça zaman geçmesi gerekir diye düşünüyorum(daha önce kullandığım Nissan Navarada böyle bir sorun yaşamamıştım.)Silecek kolunun konumu oldukça yüksek ve direksiyon simidine oldukça yakın istemeden de olsa silecek kolunun üzerine konumlandırılmış olan su fiskiye butonuna eliniz çarpabiliyor,sürücü koltuğunun yükseklik ayarının olmayışı garibime giden diger bir konu.Direksiyon üzerinde bulunan kumanda butonları sanki yerinden çıkıverecekmiş izlenimi yaratıyor.Ergonomi konusunda sanırım derslerine gereken özeni göstermemişler.

Bir üst versiyon genelde bir alt versiyondan donanım olarak daha dolu olmasını beklersiniz.Bu araçta tam tersi olmuş dijital kumandalı klima dahi yok sebebini sordum.Türkiye şartlarında dijital klimalar pek sağlıklı değilmiş,sürekli sorun çıkartıyormuş(Türkiye şartlarında ne varsa artık)İyi de eski kasada dijital klima vardı ve ben sorun yaşayanı hiç duymadım.(satış temsilcisi arkadaşta tam bir sessizlik)

Önceki kasa ile bunu karşılaştırdığımda sonuç benim için tam bir hayal kırıklığı.

Elbette bu kasayı beğenip alan arkadaşlarım vardır saygı duyarım ama ben bu şekilde bu araca malesef para vermem.Alacaksam bile eski kasayı tercih ederim.

Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.