Şimdi Ara

~~ || SRO IZMIT CLUP || ~~ Üye alımları Başlamıştır.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
2.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: natrix

bekleyin reism eklicem olamdı bi türlü

Çok büyük daha küçüğünü bulursak ben yapabilirim.
  • Bana kalırsa resim eklemeyelim..

Başka resim kullanan arakdaşlar var
  • quote:

Orjinalden alıntı: WeeDSmoKa

İmza kodu syafa düzenini bozdugu için eklemedim...

Bide imza iyi dimi böyle fazla uraşmaya gerek yok...

@Arkadaşlar..

Server ve nicklerinizi yazarsanız yanınıza eklerim...

Venice,"Sardokar"

Evet resme gerek yok bencede..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Werner Heisenberg -- 6 Eylül 2007; 17:40:58 >

• yaptım sonunda ewet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Næccm -- 6 Eylül 2007; 17:54:00 >

• BENİMDE EKLEYİN
  • Bu arada Lethin aldığı son çar "RedAngel" veniceden tabiki
  • benide ekleyin way be bütün izmitliler venicede toplamnmış
    siz bide guild gurun venicede
  • Guild Var gelmek isterseniz...

Guild ismi KanKs... Şuanda Gereksiz insanlarla dolu Malum GP için.. ama kanakalr gelince atılıcak hepsii..

Tembeler ve Ben Guild Masterlık yapıyoruz.. 2 -3 tanede Kız erkek kankamzı var gercekden...

Gelmek istersniz Pm atmanız yeterli... Sunda Lvl 2 yiz ve unionumuz var.. Dede_Korkut union master.. Orasıda Bizim Guild sayılır...

@sro_mnykk

Server ve Nick verirsen sevinirim..

@natrix Nick verirsen sevinirim..

@Peter..

leth öle diosa öledir
  • Peter harbi aldığım son char oldu lem RedAngel .. Onuda sattık ..

Para bitti huzur geldi ..

Sardokar'a birsey olmasın lem her ne kadar ortalığın malı olduysa her hafta başkası hackliyor ..
  • yanlız ben venicede diilim ama char veren olursa neden veniceye gelmiim
    ayrıca imza oldu peterpelli kodu koyarsan sevinitrim
    ayrıca erdem_159 da venicede onuda yazabilrisiniz
  • Code 1 :

[center][size=1][link=http://forum.donanimhaber.com/m_17349912/mpage_1/key_//tm.htm#17349912]~~ [b][color=black]|[/color][color=green]|[/color][/b] [color=black]SRO[/color] [color=green]IZMIT[/color] [color=black]CLUP[/color] [b][color=green]|[/color][color=black]|[/color][/b]~~[/link][/center][/size]

Code 2 :

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_17349912/mpage_1/key_//tm.htm#17349912][image]http://img523.imageshack.us/img523/9925/newizmitjj6.jpg[/image][/link][/center] 
    [center][size=1][link=http://forum.donanimhaber.com/m_17349912/mpage_1/key_//tm.htm#17349912]~~ [b][color=black]|[/color][color=green]|[/color][/b] [color=black]SRO[/color] [color=green]IZMIT[/color] [color=black]CLUP[/color] [b][color=green]|[/color][color=black]|[/color][/b]~~[/link][/center][/size]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeeDSmoKa -- 6 Eylül 2007; 20:47:24 >
  • [center][size=1][link=http://forum.donanimhaber.com/m_17349912/mpage_1/key_//tm.htm#17349912][center][image]http://img523.imageshack.us/img523/9925/newizmitjj6.jpg[/image]~~ [b][color=black]|[/color][color=green]|[/color][/b] [color=black]SRO[/color] [color=green]IZMIT[/color] [color=black]CLUP[/color] [b][color=green]|[/color][color=black]|[/color][/b]~~[/center] [/link][/center][/size]

2.imza

Ayrıca sizin guilde gelebilirim nasılsa benim guidlim dağıldı boş boş duruyordum
  • Adamlar geyik makinesi yahu ..

SRO yüzünden bir telekom'un sayfayı basalım dedik .. Nedir yahu bu sorunlar niye giremiyoruz baabında ( illegal iş bize ters )

ADSL kota bilgisi öğrenme sayfasına girdiğinizde, Türk Telekom ADSL Kullanım Bilgileri altta Önemli Not yazısına dikkat edin.

Giremeyenler için burayada koyayım; ( Doğaldır telekom bu efenim bazen google bile açılmıyor .. :D )

Önemli NOT: Airties RT-205TT marka ve model modemlerde yukarıda yer alan güvenlik kodunun görüntülenememesi problemi ile karşılaşılmaktadır. Benzer sorun ile karşılaşan Airties RT-205TT marka ve model modeme sahip müşterilerimizin burada yer alan yönergelere göre firmware güncellemesini yapması gerekteği hususunu bilgilerinize sunarız.

Demişler. İşin komik yanı kampanya ile bu modeni adamların kendisi verdi.
    Yani verdikleri modem kendi sitelerini açmıyor/hata veriyor.

Neyse hadi olmuş bir hata lakin "burada" dediği linke tıkladığınız zaman ise sayfa açılmıyor.

Şaka gibi..

Sık sık hat kopmaları, pinglerin yüxek olması, upload hızının normalden düşük olması gibi onlarca sorun iyiki sro'yu bırakmışım ..

Efenim izmitliler olarak telekomu kınıyor ve küfür haznemizi genişletiyoruz
    Sevgiler saygılar efem ..

• Peter Suanda oyundamısın?
    Bide msn i Pm atarsan sevinirim Burdan

Oyunda isin Pm at bana WeeDSmoKa

@Leth

Basalım hacu telekomu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeeDSmoKa -- 6 Eylül 2007; 18:10:54 >
  • Peter'in bir iguina ( nasıl yazılıyor bu yahu .. ) kadar degeri yoktur efendim. Oksijen tüpüne benzeyen bu insan izmitli olamaz ..

Maradona olsan ayağına pas atmem lem ..

Yanlız kalma venice melanie'ye yanaş anladın onu sen .. İyi sömürürsün insanları ahah ..

• quote:

Orjinalden alıntı: Leth

Adamlar geyik makinesi yahu ..

SRO yüzünden bir telekom'un sayfayı basalım dedik .. Nedir yahu bu sorunlar niye giremiyoruz baabında ( illegal iş bize ters )

ADSL kota bilgisi öğrenme sayfasına girdiğinizde, Türk Telekom ADSL Kullanım Bilgileri altta Önemli Not yazısına dikkat edin.

Giremeyenler için burayada koyayım; ( Doğaldır telekom bu efenim bazen google bile açılmıyor .. :D )

Önemli NOT: Airties RT-205TT marka ve model modemlerde yukarıda yer alan güvenlik kodunun görüntülenememesi problemi ile karşılaşılmaktadır. Benzer sorun ile karşılaşan Airties RT-205TT marka ve model modeme sahip müşterilerimizin burada yer alan yönergelere göre firmware güncellemesini yapması gerekteği hususunu bilgilerinize sunarız.

Demişler. İşin komik yanı kampanya ile bu modeni adamların kendisi verdi.
    Yani verdikleri modem kendi sitelerini açmıyor/hata veriyor.

Neyse hadi olmuş bir hata lakin "burada" dediği linke tıkladığınız zaman ise sayfa açılmıyor.

Şaka gibi..

Sık sık hat kopmaları, pinglerin yüxek olması, upload hızının normalden düşük olması gibi onlarca sorun iyiki sro'yu bırakmışım ..

Efenim izmitliler olarak telekomu kınıyor ve küfür haznemizi genişletiyoruz
    Sevgiler saygılar efem ..

aynene sana katılıyorum
    +1905 hesabı

• quote:

Peter'in bir iguina ( nasıl yazılıyor bu yahu .. ) kadar degeri yoktur efendim. Oksijen tüpüne benzeyen bu insan izmitli olamaz ..

Yanlız kalma venice melanie'ye yanaş anladın onu sen .. İyi sömürürsün insanları ahah ..

Senden daha yakışıklyım ama

Bu arada oyunda değilim yav gold alacam item yok elimde silah yok 70 lvl adam PvP de kesiyo bnei npc itemlerimle sinir oluyorum onun için gold alana kadar az ara verdim.

• quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

quote:

Peter'in bir iguina ( nasıl yazılıyor bu yahu .. ) kadar degeri yoktur efendim. Oksijen tüpüne benzeyen bu insan izmitli olamaz ..

Bu arada oyunda değilim yav gold alacam item yok elimde silah yok 70 lvl adam PvP de kesiyo bnei npc itemlerimle sinir oluyorum onun için gold alana kadar az ara verdim.

Nedendir ki oyunda en cok sevilen irkek benim !

Git öteye bayıl - melanie ile kanka ol timem mi üzme onu ..

Bu adamla iş yapmayın , 500m gold alacam dedi 1 hafta oyaladı pipi ..

Farkettimde maradonoyu geç oğlum olsan eve almam lem seni ..

(PS: seni cok seviyorum kardesim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leth -- 6 Eylül 2007; 18:19:35 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

quote:

Nedendir ki oyunda en cok sevilen irkek benim !

Git öteye bayıl - melanie ile kanka ol timem mi üzme onu ..

Bu adamla iş yapmayın , 500m gold alacam dedi 1 hafta oyaladı pipi ..

Farkettimde maradonoyu geç oğlum olsan eve almam lem seni ..

(PS: seni cok seviyorum kardesim )

• İşte bu postunu bekliyordum ( Feci zarf atarım .. )

.pne sahsiyet , screen vs herbirsey aldım az daha üstelesek verecexin ..

(PS:Gold alacagın zaman söylemen yeterli kartın limiti bosver uydururuz birsey .. )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.