Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
0
Favori
240.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _-CeZa-_

ya oyunu sildim yukledim kapadim acctim bussuru bisi yaptim genede yazilar kare kare bu arada bendeki ksro korece dilini felan her seyi yukledim :S sorun nerde bi bulamadim

oyuna girmeden start yazan yerde optiona gir, lag turkish yap bi dene oluyormu?
  • silkroadı acıyorm install the game diye bir uyari veriyor yeni bir patch mi geliyor hic bilgim yok yoksa bendemi problem var 2 kerede kurdum
  • quote:

Orjinalden alıntı: newherochu

silkroadı acıyorm install the game diye bir uyari veriyor yeni bir patch mi geliyor hic bilgim yok yoksa bendemi problem var 2 kerede kurdum

uyarı nedir?
  • Nomad kardeş bide buraya bak ne olur ben Legend II'yi çaLıstır diorm böyle hata veriyor
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.Natural -- 21 Aralık 2007; 11:26:45 >
  • instal the silkroad game diyor yes no var yes dedim indirdim kurdum yine aynı sey instal the silkroad game diyor
  • Ben bu chat block işini anlamadım.Block kısmında iki tane yer var.All ile ismini unuttum.Hangisine yazıcaz.Birde Constantinoplede birini blcokladım hala yazılarını görüyorum.Bir yardımcı olabilirseniz.
  • start gelmiyor bende hala
  • güvenebilecegim birisi bana yeni orjinal clienti upload edebilir mi?
  • konu açmıştım ama burda da yazayım;
    yaw artık silkroada giriyom 5 dakka kasıyom sonra disconnect veriyo bi bakıyom internet bağlantısı da kesilmiş internetim ttnet sınırsız 50milyonluk 1megabit mi ne nie böle oluyo ya
  • Silkroad'a girdikten 2-3 dakika sonra, oyun aniden kilitleniyor. Dikkatinizi çekerim, oyundan atmıyor, oyun kilitleniyor.. Hiç bir şey yapamıyorum oyunun üstünde. Ctrl + Alt + Delete yle çıkmam gerekiyor. Neden kaynakladığını ve sorunun çözümünü bilen varsa acil yardım lütfen..
  • OYUNDA BU HATAYI VERİYO Client file is damaged.
    Please reinstall the client

oyunu sildim zaten program ekle kaldırda gözükmüo...+ dan bugün bilgisayarcıya giddik kasayla herif bişiler yaptı sonunda silkroadı açmaya çalıştı virüs çıktı sildi herif virüsü oyun çalışmıo ne yapcas
  • nE YARARI OLUR BUNUN?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pLaYn0w

ben 1 aydır girmiyordum oyuna bugün gireyim dedim tıklayınca, "you have to install full version, move to official site to download full version?" diye soruyor ne yapmalıyım oyunun versiyonu 1.133 şimdiden teşekkürler

Yeni update geldi.www.silkroadonline.net e girip 912mb lik client'i indirmen lazım

quote:

Orjinalden alıntı: ilyas2107

mb arkadaşlar benim sorunum srobotla oyuna giriyorum yarım saat falan oynuyorum sonra disco yiyo ama bunu herzaman yapıyo yani günde 6 yedi dafa tekrarlıyo botu sildim tekrar yükledim ama aynı ne yapmam gerekiyo düzeltmek için.yardımlarınız için şimdiden tşk

• hafta sonları sroya kolay girme yöntemi varmı?
  • serverlist kullanabilirsin

oyuna girmek şans işi

sana bi program verirdim ama kurallar izin vermiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: feversea

quote:

Orjinalden alıntı: JoRa

arkadaşlar lütfen bana bi yardımcı olun kafayı yemek üzereyim ne yaptımsa olmuyor... ???????? hatası nedir ya

ekran kartini guncellemeyi denedin mi?
    gerci benim de ekran kartim guncel olmasina ragmen bazen aliyorum bu hatayi
    ne kadar siklikta ve hangi durumlarda aldigini bir dusun.

BENDEDE AYNI SORUN VARRRRRRRRR ÇOK SIK OLUO NAPCAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMM
  • @nomad

SRO ya başlamadan önce aşağıda verdiğim programların kurulumunu ve sürücü güncellemelerini yaparsanız rahat edersiniz. Muhtemelen de sorunsuz bir şekilde oyununuzu oynarsınız. Bunları yapmanız durumunda oyunun en sık rastlanılan hatası "??????? RUNTIME ERROR" çözülecektir.

1. Windows update: "Başlat/Windows Update" simgesine tıklayın. Kalanını windows sizin için otomatik olarak halledecektir. Tabiki windows unuzun orjinal olduğunu varsayıyorum. Eğer değilse bunu yapmayın, elinizdeki windows dan da olmayın.
    2.Microsoft .net (Microsoft .NET Framework ) pakedi. Artık her bilgisayar için olmazsa olmaz bir paket. Muhakkak kurun. İndirmek için TIKLA

3.Ekran kartı sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.

demişsin benim windows orjinal değil ve bu hatayı veriyor nasıl yapacaz
  • yaw bu ne bi yardım edin lütfen vista kullanıyorum

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • Peki bu hata için e diyorsunuz sadece 1. sayfaya baktım diğer sayfalarda varmı bilmiyorum ama eğer ilgilenirseniz çok sevinirim.
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • ya ama abi bende start gelmio dedini yaptım olmadı yanda yazı çıkıo site açılıo ama start gelmio oyundan çıkıp girince oluodu şimdioda olmuo oyunu yeniden yükledim 1.38 de kaldı update de yapmıo naapcam? acilllllllllll
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.