Şimdi Ara

SR + MİNOR!bÖLE VİDEO İZLEMEDİM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar youtubeda sr+minor yapan bir elemana rasladım ... bu herif nasıl oynuyor?
    sr + minoru yapmak icin kac tane el lazım?...günahını almayalım yapıyorsa buyuk basarı...

http://www.youtube.com/watch?v=iWcq-1wDgPY

• valla dedıgın gıbı kac tane el lazm ama adam saglamda baksana kac kısı dalıyor adamda tık yok ama o mınoru tek basına yapması ımkansız
  • güzel video
  • hakkaten ya kaç tane el lazım bunun için ama yapabiliyorsa adam kesin piyanist felandır
  • 7-8 de minnor skilli duruyor sağ eliyle minor basarken sol eliyle de combo giriyor çok basit.
    s skilline baş parmak 2 skilline yüzük parmağı ,işert parmağı r yapar orta parmak ta comboları döşer aradada f1 f2 3 e geçiş yapar denyin basit ama etkili..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oODeAtHeROo -- 14 Mart 2007; 12:26:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodshow

hakkaten ya kaç tane el lazım bunun için ama yapabiliyorsa adam kesin piyanist felandır

sadece 2 el yeterli el çabuklugu olsun yeter
  • Çok guzel bi video adama helal olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: buffer790

quote:

Orjinalden alıntı: dodshow

hakkaten ya kaç tane el lazım bunun için ama yapabiliyorsa adam kesin piyanist felandır

sadece 2 el yeterli el çabuklugu olsun yeter

Evet baya bi antreman yapmistir çok pis combo yapio
  • Minor yaparak ezikliğin üst safası olduğunu knıtlıyor bence potla oynasın öle görelim

Yemezzzzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: erowerlord

Minor yaparak ezikliğin üst safası olduğunu knıtlıyor bence potla oynasın öle görelim

Yemezzzzzz

o kadar saçma birşey yazdın ki seni kimse anlamadı sen yapabilirmisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: attila_khan

valla dedıgın gıbı kac tane el lazm ama adam saglamda baksana kac kısı dalıyor adamda tık yok ama o mınoru tek basına yapması ımkansız

yoo imkansız deil hatta eli hızlı olanlar için kolay şahsen ben öyle yapıyorum
  • Ohaa manyak video.
  • Harbiden de adam dehşet ya...
  • KatıLıorum sAna...!!! sadece biraz tecrube oLsun yeter..!1
    quote:

Orjinalden alıntı: oODeAtHeROo

7-8 de minnor skilli duruyor sağ eliyle minor basarken sol eliyle de combo giriyor çok basit.
    s skilline baş parmak 2 skilline yüzük parmağı ,işert parmağı r yapar orta parmak ta comboları döşer aradada f1 f2 3 e geçiş yapar denyin basit ama etkili..
  • quote:

Orjinalden alıntı: erowerlord

Minor yaparak ezikliğin üst safası olduğunu knıtlıyor bence potla oynasın öle görelim

Yemezzzzzz

işte senın gibi adamlar oynamayı bılmezler bole sacma sacma konusurlar ha bu adama 2 kişi oynuoyo diyenler oyunu bilmeyen yada bu sekilde hiç bi zaman pk yapamayacak olan arkadaslardır. Arkadas cok guzel oynuyor bi arkadasında dediği gibi el cabuklugu ellerin ne kadar hızlıysa o kadar guzel oynarsın itemin olsun olmasın fark etmez playerlıga bakar ( ben bu arkadasın yaptıgını sag tus mınorle yapıorum ama bunu ogrenmek için 1 klavye 2 mouse bozdum kolay değil yanı bilip bilmeden insnalara iftira atmak cok kolay tabi )

• adam gerçekten süper minör combo yapıyo
  • insan mı bu comboyu yapan :D
  • EVET İNSAN BENİM PRİESTİM 30 STR CEKİOM KİTAB CEKİOM 2K AP OLUYOR GİRİYORUM TANK GİBİ
  • Çok basit bi numara.Benim yaptığım gibi

Skill bara altlı üstlü iki tane minor koy.Sırayla seri seri bas.Diğer elinlede comboyu çek.Olay bundan ibaret
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.