Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
22
Favori
97.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şurada bir çözüm bulunmuş sanırım

http://www.turke****.com/satforum/showthread.php?t=789980&p=9699223#post9699223

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 7 Ağustos 2019; 15:48:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Cihaz enigma2 tabanlı değildir.

Android tabanlı uydu alıcısıdır
  • Merhabalar,

IPTV'de EPGsi olmayan kanalları zaman girerek kayıt oluşturmak istiyorum. S11 veya başka bir cihaz bu isteğimi gerçekleştirebilir mi?
    Bildiğim kadarıyla Formuler Z8 bunu gerçekleştiriyor fakat Türkiye'de satışını göremedim.

İyi günler
  • Aslında uydu alıcısı değil, IPTV Box arıyorum ama bu ürün Formuler'e benzediği için dikkatimi çekti.
  • martenzit9 kullanıcısına yanıt
    S11 ile denedim evet kayıt emri verip kaydettirebiliyorsunuz. İptv kanallarını bukete eklerseniz epg den epgsi olmasa da kayıt yaptırabilirsiniz. Zaten android tabanlı olduğu için programla da olacağını tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gargamel11 kullanıcısına yanıt
    Eylül Uydu firması ile gerçekleştirdiğim telefon görüşmesinde canlı uydu yayınını kaydettiğini ama IPTV olarak kaydetmediğini iletti. Kararsız kaldım. Ama mesajınız için teşekkür ederim.
    gargamel11 kullanıcısına yanıt
    Eylül Uydu öyle demiş olabilir çünkü IPTV kısmından düşünmüştür, @gargamel11 arkadaşımızın dediği gibi bukete eklenip oradan kayıt etmişler mi acaba?
  • İşte ben de onu netleştirmeye çalışıyorum. Satan bir firma olarak, alıcıya tüm özelliklerini en iyi şekilde aktarmalı mantığıyla firma ile görüştüm. Dediğim gibi uydu alıcısına ihtiyacım yok ama aradığım Formuler Z8'e en yakın cihaz S11 olduğu için düşünüyorum. İsteğimi gerçekleştiremeyecekse benim için çöp bir yatırım olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martenzit9

İşte ben de onu netleştirmeye çalışıyorum. Satan bir firma olarak, alıcıya tüm özelliklerini en iyi şekilde aktarmalı mantığıyla firma ile görüştüm. Dediğim gibi uydu alıcısına ihtiyacım yok ama aradığım Formuler Z8'e en yakın cihaz S11 olduğu için düşünüyorum. İsteğimi gerçekleştiremeyecekse benim için çöp bir yatırım olacak.
    Yalnız IPTV'den zamanlayıcılı kayıt etmek için uydu alıcızı alma olayı biraz ekstrem bir istek, onu da kabul edin.
    Rica ederim. Eylül Uydu'daki arkadaşlar bukete ekleyip epg üzerinden denesinler bir de ben sorunsuz kaydettim.Hatta uydu kanalı seyrederken kayıt emri verdiğim iptv kanalını kanalı değiştirmeden arka planda kaydetti. Ben normal uydu yayını seyrederken kayıt başladığında sağ üst köşede kırmızı rec yazısı belirdi. Kayıt bitince gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gargamel11 -- 9 Ağustos 2019; 2:12:57 >
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum zaten uydu alıcı almak istemiyorum ama aradığım box'ı bulamayınca ne yazık ki böyle bir muadili arayışı içine girmiştim.
  • gargamel11 kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkürler. En iyisini her zaman kullanıcılar biliyor.
  • quote:

Aslında uydu alıcısı değil, IPTV Box arıyorum ama bu ürün Formuler'e benzediği için dikkatimi çekti.
    merhaba urun formuler uretımıdır , turkıye versıyonunda extra ulusal fılm belgesel kanalları olan free iptv vardır
  • quote:

Eylül Uydu firması ile gerçekleştirdiğim telefon görüşmesinde canlı uydu yayınını kaydettiğini ama IPTV olarak kaydetmediğini iletti. Kararsız kaldım. Ama mesajınız için teşekkür ederim.
    merhaba

s11 uydu yayını ve ıptv yayını ızlerken hdd ıle kayıt edebılırsınız hdd takılıysa uydu yayınını tıme shıft ıle gerı sarabılırsınız
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s11-4k-uhd-combo-aparat-P204907943

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 3 Eylül 2019; 23:42:19 >

• Şöyle bir sorun var cihazımda , uydu kanalı izlerken olsun , netflix izlerken olsun ortada bir çizgi çıkıyor , yani ekranın sağ tarafında yatay çizgiler çıkıyor , kanallarda altyazı geçerken bulanıklık oluyor, sol kısımda bi problem yok.

TV DE HDMI değiştirdim düzelmedi , HDMI kablosu değiştirdim düzelmedi , başka tv de denedim yine yan çizgiler çıkıyor.

TV'm FULL HD görüntü ayarlarında 1080 p 50 hz pal seçili

hdmı çıkışı LPCM seçili

Ekran Formatı tam seçili

tv görüntü oranı 16:9 seçili

ayarlarda da bişey yok

problem nereden kaynaklanıyor , cihazın hdmi girişinde mi , çünkü sadece tv kanallarında değil , netflix izlerkende aynı şey oluyor çünkü .

2.hdmı da turkcell tv var orda öle bir problem yok .

Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim , teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyduman73

Şöyle bir sorun var cihazımda , uydu kanalı izlerken olsun , netflix izlerken olsun ortada bir çizgi çıkıyor , yani ekranın sağ tarafında yatay çizgiler çıkıyor , kanallarda altyazı geçerken bulanıklık oluyor, sol kısımda bi problem yok.

TV DE HDMI değiştirdim düzelmedi , HDMI kablosu değiştirdim düzelmedi , başka tv de denedim yine yan çizgiler çıkıyor.

TV'm FULL HD görüntü ayarlarında 1080 p 50 hz pal seçili

hdmı çıkışı LPCM seçili

Ekran Formatı tam seçili

tv görüntü oranı 16:9 seçili

ayarlarda da bişey yok

problem nereden kaynaklanıyor , cihazın hdmi girişinde mi , çünkü sadece tv kanallarında değil , netflix izlerkende aynı şey oluyor çünkü .

2.hdmı da turkcell tv var orda öle bir problem yok .

Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim , teşekkürler..
    merhaba

bu cıhazda hdmi 2.0 kablo kullanabılırsınız dıger kablolarda goruntu sorun yapar

kutudan cıkan kabloyu kullanınız

• Novacom S11 Turbo ile S10 Plus arasında ne fark acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Taim1735

Novacom S11 Turbo ile S10 Plus arasında ne fark acaba?
    1 tuner 2 s10plusta wifi Bluetooth sabit.

• @sonkuzeyli
    Yani S10 Plus daha mı iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Taim1735

@sonkuzeyli
    Yani S10 Plus daha mı iyi?
    s11 de modul gırısı var 1 usb gırısı fazla alt model ust modelden daha ıyı olur mu ?

spybox s11 mouse hedıyelı almak ıstersenız
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s11-4k-uhd-combo-aparat-P204907943

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 13 Eylül 2019; 14:43:17 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.