Şimdi Ara

Sprint Unlock(ed) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, forumdan bir arkadaştan sprint 4s 16 gb almıştım. Kilitli olduğu için yine forumdan bir arkadaştan gevey aldım ve kullanıyorum. İlk aldığımda dev.mk dan bakmıştım ve kilitli görünüyordu, dün öylesine bir bakayım dedim unlocked yazıyordu hemen restore ettim ancak unlock olmadı.

Sprint için yasal factory unlock başlamış 300 TL istiyorlarlar, ebayda 200 dolara var. Acaba unlock için parayı bastırayım mı yoksa biraz bekleyeyim mi?

Bu arada soranlar olabilir, cihaz bad esn değil. Cihazı ilk aldığımda (yalaşık 1 ay kadar önce 2-3 defa chat yöntemiyle unlock ettirmeye çalıştım ama olumsuz cevap aldım birkaç defa da mail ile ısrar ettim ama unlock edemeyiz demişlerdi)

Sprint kilitli cihazı olanlar acaba bakabilirler mi onlarda da unlocked görünüyor mu? Teşekkürler.

• Kimsenin fikri yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scan

Kimsenin fikri yok mu?

Selam scan,

Daha önce de gevey için konuşmuştuk sanırım. Aynı cihazdan bdende de var. Sitelerde sorgu yapınca unlocked görünüyor. Ama hatalı mesaj tabiki. Çünkü serverlar kapandı. Bence unlock yaptırmak için biraz erken. Eğer cihazı satmayı düşünmüyorsan,gevey ile bi sıkıntı yoksa bekle derim. Şimdi fiyt çok yüksek. AT&T de çoğu kişi 2-3 ay önce 100 dolardan unlock yaptırdı. Şimdi 20$. Rekabet,unlock yapan sayısı arttıkça fiyatlar düşüyor. Sprintte de aynısı olurmu bilemem ama beklemekte fayda var. allgsmunlock 110€ istiyor. Zamanla düşer diye tahmin ediyorum 300 TL çok para :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: birber80

quote:

Orijinalden alıntı: scan

Kimsenin fikri yok mu?

Selam scan,

Daha önce de gevey için konuşmuştuk sanırım. Aynı cihazdan bdende de var. Sitelerde sorgu yapınca unlocked görünüyor. Ama hatalı mesaj tabiki. Çünkü serverlar kapandı. Bence unlock yaptırmak için biraz erken. Eğer cihazı satmayı düşünmüyorsan,gevey ile bi sıkıntı yoksa bekle derim. Şimdi fiyt çok yüksek. AT&T de çoğu kişi 2-3 ay önce 100 dolardan unlock yaptırdı. Şimdi 20$. Rekabet,unlock yapan sayısı arttıkça fiyatlar düşüyor. Sprintte de aynısı olurmu bilemem ama beklemekte fayda var. allgsmunlock 110€ istiyor. Zamanla düşer diye tahmin ediyorum 300 TL çok para :)

Selam, cevap için teşekkürler. Ben de sonradan öğrendim serverlarda problem olduğunu öğrendim. Epey araştırdım 126 dolara kadar unlock yapan yer buldum ancak ben de henüz erken olduğunu düşünüyorum. Şimdilik geveyle kullanmaya devam edeceğim. Bir gelişme olursa haberleşelim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.