Şimdi Ara

Spotify tarzi film izlemek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Film izlemek istiyorum ama yapimcilarinda payini almasini istiyorum. Ama gidip her filme o fiyatlardan dvd alamam. Her dinelyecegim sarkinin albumunu almaya calissam binlerce lira tutardi ama spotify var aylik 10 liraya hepsini dinliyoruz legal yoldan.

Bunun film/dizi uyarlamasi var mi genis yelpazeli ? yoksa korsana mecbur muyuz ?

• Netflix var. Ama şuanda TR versiyonunda fazla içerik yok. Ama ingilizcen iyiyse vpn ile kayıt olup izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Netflix var. Ama şuanda TR versiyonunda fazla içerik yok. Ama ingilizcen iyiyse vpn ile kayıt olup izleyebilirsin.

dizi filmleri altyazisiz izleyecek kadar iyi degil hocam.netflix e guncel filmler geliyor mu bilginiz var mi ? kullaniyorsaniz diye soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Netflix var. Ama şuanda TR versiyonunda fazla içerik yok. Ama ingilizcen iyiyse vpn ile kayıt olup izleyebilirsin.

dizi filmleri altyazisiz izleyecek kadar iyi degil hocam.netflix e guncel filmler geliyor mu bilginiz var mi ? kullaniyorsaniz diye soruyorum

İçerik eksikliği yüzünden üyeliğimi dondurdum ben. Birden global olduğundan baya eksiklikler var. Ama dediğim gibi US versiyonunu alırsanız dvdsi çıktığı gibi yüklenmiş oluyor diye biliyorum. Hala bir aylık ücretsiz deneme devam ediyor. Bir deneyin derim, olmadı dondurursunuz.

Edit:http://subflicks.com/
    Şöyle bir site var buradan Netflix'e altyazı ekleyebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 7 Mart 2016; 18:04:14 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

İçerik eksikliği yüzünden üyeliğimi dondurdum ben. Birden global olduğundan baya eksiklikler var. Ama dediğim gibi US versiyonunu alırsanız dvdsi çıktığı gibi yüklenmiş oluyor diye biliyorum. Hala bir aylık ücretsiz deneme devam ediyor. Bir deneyin derim, olmadı dondurursunuz.

Edit:http://subflicks.com/
    Şöyle bir site var buradan Netflix'e altyazı ekleyebiliyorsun.

1 ayligini bir deneyeyim bakalim hocam, cok tesekkur ederim ilginiz icin, hayirli aksamlar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.