Şimdi Ara

Spotify Sıcak Fırsatlar - 2 ay bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
45
Favori
38.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 gün premium u aldım. şimdi benim sürekli dinlediğim genel olarak 100 tane şarkı var. bunları spotify ile telefonuma indirsem, premium üyeliğim bittiğinde dinleyebilir miyim?
  • 24.03.2018 e kadar verdi bana neden ki acaba :D

what does it mean bilen var mı?

Spotify Sıcak Fırsatlar - 2 ay bedava
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    60 güne yeni liste yaparsın başkan 😉😉😉

abonelik yenilemediğinde kısıtlı yani free olarak listenize erişebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

Orijinalden alıntı: ozs

evet ben hep böyle yapiyorum belki 10 kez yapmışımdır. spotify yıllardır ara ara yapıyo bu promosyonu. oluşturduğunuz çalma listesini paylaş deyip mailinize atıyorsunuz. sonra yeni üyelikle spotify'a giriş yapıp maildeki çalma listesini açınca yeni üyelikte açılıyor eski çalma listesi. bu kadar kredi kartı nereden buluyosun diye sorucaksın, o sorunun cevabı da sanal kredi kartı.

Yeni eposta ile yeni hesap oluşturup denediğimde 30 günlük deneme yi başlat çıktı.. Bunun sebebi new olabilir ? Ve 60 günlük olan için ne yapmak gerek ?

Arkadaşlar, az önce 60 gün premium almayı becerdim..

Özetle :

1) Yeni bir eposta adresi hesap alıp, bu eposta hesabıyla spotify a üye oluyoruz.
    2) Eposta kutusuna hesap onayı geliyor, onaylıyoruz.
    3) Spotifyda yeni hesap açıktan sonra, sebebini bilmesem de 60 günlük seçenek 30 günlüğe dönebiliyor.. Bu durumda, konu sahibinin verdiği linke tekrar tıklayıp promosyon sayfasına tekrar giriliyor ve 60 günlük seçeneği görünüyor artık..
    4) Kullandığım bir bankanın mobil uygulamasından Sanal kredi kartı oluşturup, o kart bilgilerini girip işlemi tamamlıyoruz.

5) 60 günlük premium üyeliği aktif oluyor.
    6)Spotify sayfasında hesabım kısmında Üyelik başlığına girip, premium iptal et diyoruz.
    7) Free hesaba geçersen, premium özelliklerini kaybedeceksin uyarısı çıkıyor. Kafa karışmasın, deneme süresi sonundaki olayı kastediyor zira :)
    8) Ben garanti olsun diye sanal kartı da sildim.. (denizbank)

Kolay gelsin :)

Konu sahibine tekrar teşekkürler..

selamlar,

• Sanal kart ve yeni mail adresiyle bende kaptım, konu sahibi arkadaşa teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

evet ben hep böyle yapiyorum belki 10 kez yapmışımdır. spotify yıllardır ara ara yapıyo bu promosyonu. oluşturduğunuz çalma listesini paylaş deyip mailinize atıyorsunuz. sonra yeni üyelikle spotify'a giriş yapıp maildeki çalma listesini açınca yeni üyelikte açılıyor eski çalma listesi. bu kadar kredi kartı nereden buluyosun diye sorucaksın, o sorunun cevabı da sanal kredi kartı.

Yeni eposta ile yeni hesap oluşturup denediğimde 30 günlük deneme yi başlat çıktı.. Bunun sebebi new olabilir ? Ve 60 günlük olan için ne yapmak gerek ?

Özetle :

1) Yeni bir eposta adresi hesap alıp, bu eposta hesabıyla spotify a üye oluyoruz.
    3) Spotifyda yeni hesap açıktan sonra, sebebini bilmesem de 60 günlük seçenek 30 günlüğe dönebiliyor.. Bu durumda, konu sahibinin verdiği linke tekrar tıklayıp promosyon sayfasına tekrar giriliyor ve 60 günlük seçeneği görünüyor artık..
    4) Kullandığım bir bankanın mobil uygulamasından Sanal kredi kartı oluşturup, o kart bilgilerini girip işlemi tamamlıyoruz.

6)Spotify sayfasında hesabım kısmında Üyelik başlığına girip, premium iptal et diyoruz.
    7) Free hesaba geçersen, premium özelliklerini kaybedeceksin uyarısı çıkıyor. Kafa karışmasın, deneme süresi sonundaki olayı kastediyor zira :)

selamlar,

kartı nereden siliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: MuhendisBeyOglum

quote:

quote:

quote:

Özetle :

selamlar,

kartı nereden siliyoruz

Silinmiyor galiba uyeligi iptal ettim bende.Mesela uyelik bittiginde ben direk hesabi sildiriyorum.Sonra ayni maille bir baska kampanyada tekrar hesap aciyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sinirimi bozdu ben de öyle yapacağım işliyor mu tekrardan 60 gün? Bir de sanal kartım falan yok aynı kartla yapacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende yaptım da sanal kartı iptal edemedim vakıfbank

• quote:

Orijinalden alıntı: MuhendisBeyOglum

Sinirimi bozdu ben de öyle yapacağım işliyor mu tekrardan 60 gün? Bir de sanal kartım falan yok aynı kartla yapacağım

Kalsin simdilik 60 gun sonunda silersin uyeligi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuhendisBeyOglum kullanıcısına yanıt
    Anlamadım

spotify hesabından kartı silmeyi mi yoksa sanal kartı silmeyi mi sordun ?
  • Teşekkürler ustad

• Bu arada, ben önceki listelerime ulaşmak için şu yolu izliyorum:

1) Listelerimin olduğu spotify hesabımdaki listelerin hepsini paylaşıma açtım.
    2) Her yeni hesap açtığımda, arama kısmından orijinal hesabımı aratıp bulup, takip et diyorum ve "paylaşılan listeleri" kısmından hepsini yeni hesabımın olduğu telefonuma indiriyorum..Büyük kolaylık oluyor böylece
  • İlle de kredi kartı istiyor

Sanal kartla da uğraşamayacağım şimdi. Kabul falan da etmez.
    Premium üyeliği olmayınca, free hesabındaki listeleri sadece karışık çal olarak ve şarkı aralarında reklamlarla dinleyebiliyorsun..
  • 90 gun ücretsiz deezer linki benden

http://www.deezer.com/us/offers/?referer=xbox

• Yeni hesap aç sanal kartla öde hemen sonra iptal et hepsi bu 😉

• quentin kullanıcısına yanıt
    bu spotify ile deezer da hep ayni anda yapiyolar bu kampanyalari :) tesekkurler hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.